515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Luxusní wellness pobyt pro DVA ve 4* hotelu v Žatci
Užijte si netradiční dovolenou v luxusním hotelu Zlatý Lev**** na 2 a více dní. Těšte se na snídaně i výbornou večeři, k dispozici je i špičková wellness zóna, ve které si vychutnáte tu pravou relaxaci.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Luxusní wellness pobyt pro DVA ve 4* hotelu v Žatci

-47 %
Luxusní wellness pobyt pro DVA ve 4* hotelu v Žatci

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 37 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Zlatý Lev****
Oblouková 228
438 01 Žatec

www.zlaty-lev.cz
Tel.: 776 348 000
E-mailrecepce@zlaty-lev.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxace v luxusním wellness hotelu

Máte za sebou hektické dny a potřebujete si odpočinout? Tento pobyt vám dopřeje zaslouženou relaxaci. Vaše tělo bude hýčkáno v hotelové wellness zóně a vaše smysly potěší výborné jídlo. A pokud budete chtít navštívit zajímavá místa v okolí, ani těch zde není málo.

Hotel Zlatý Lev****

Vítá vás Hotel Zlatý Lev****

Hotel Zlatý Lev**** se nachází v krásném prostředí Žateckého kraje, který je známý pěstováním chmele. 

Luxusní wellness hotel

Ubytováni budete v luxusních apartmánech, kde nechybí vlastní sociální zařízení, satelitní TV ani Wi-Fi internetové připojení. V každém apartmánu je možné přidat přistýlku.

Překrásné apartmány

Bohatá snídaně na vás bude čekat v konferenčním sále, který se nachází v 1. patře hotelu. Podávají se teplá i studená jídla. V restauraci U Orloje (cca 400 m od hotelu), jež je součástí komplexu Chrámu chmele a Piva, si vychutnáte výbornou večeři, která je součástí balíčku. Uspokojí vás zde nejen útulné prostředí, ale i velké množství nabízených pochoutek.

Relaxace a wellness pro unavené tělo

V rámci balíčku navštivte největší chloubu hotelu - přepychovou wellness zónu, kde si užijte maximálního odpočinku. Těšit se můžete na finskou saunu, bylinnou saunu, parní lázeň, tepidarium, frigidarium, ledovou kašnu i jacuzzi.

Relaxace a wellness pro unavené tělo

Krásné nové wellness centrum je otevřeno každý den, v ceně pobytu balíčku A jsou pro každého z vás připraveny 2 hodiny rozmazlování, při využití balíčku B (na 3 dny) získáváte neomezený jednorázový vstup zdarma!

Pokud jste milovníky olejové thajské masáže, lávových kamenů či aroma masáží, můžete si je zde přiobjednat.

Oddejte se relaxaci
Hotel se snaží svým zákazníkům poskytnout tu nejvyšší možnou péči, proto jsou vám v hotelu k dispozici kancelářské služby, roomservis, praní a žehlení prádla, budíček po telefonu, hlídání dětí i hotelový sejf.

Tipy na výlety v okolí hotelu

Oblast Žatecka je proslulá především chmelařskou tradicí. V kraji se pěstuje dle znalců nejkvalitnější chmel na světě a vaří se zde vynikající pivo. Návštěvníkům této oblasti je k dispozici široký výběr turistických atrakcí.

 • Chrám chmele a piva - zábavný a poučný komplex, který poskytuje prohlídky pro široké spektrum návštěvníků. Odhalte tajemství pěstování chmele a vaření dobrého piva. Nebude chybět ani ochutnávka.
Chrám chmele a piva
 • Chmelařské muzeum - součást areálu Chrámu chmele a piva. Jedná se o největší expozici na světě, která představuje vývoj chmelařství od raného středověku až po současnost.
 • Židovská synagoga - druhá největší synagoga v České republice.
 • Zámek Chyše - historie zámku sahá až do druhé poloviny 12. století. Prostory zámku, a to především interiéry, můžete navštívit při prohlídkovém okruhu. Nachází se zde i expozice věnovaná Karlu Čapkovi, který toto místo navštívil v roce 1917.
 • Praha - jelikož se hotel nachází cca hodinu jízdy autem od našeho hlavního města, jež je právem nazýváno srdcem Evropy, jistě neodoláte malému výletu.
Na výlet třeba do Prahy
 • Zámek Krásný dvůr - pokud máte rádi historii, navštivte i tohle krásné místo, které je částečně zpřístupněno pro veřejnost. V areálu se nachází i zámecký park a kavárna.
 • Zoopark Chomutov - zoopark je specializován na chov euroasijských zvířat. Pozorovat zde lze přes 160 druhů zvířat zařazených do Evropských záchranných programů. Můžete zde strávit velmi příjemný den v krásném a přírodním prostředí.

Pokud nejste zrovna milovníky exkurzí po historických a kulturních památkách, můžete váš čas strávit příjemnou procházkou kolem hotelu nebo cílenou túrou na mnoho zajímavých míst. Navštívit můžete nedalekou rozhlednu nebo některou z místních přírodních památek.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 5. 1. 2015 do 30. 4. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 776 348 000 nebo na
  e-mailu 
  recepce@zlaty-lev.cz.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě od 6 do 12 let 175 Kč/noc včetně snídaně.
  • Děti od 12 do 18 let 50% sleva na ubytování z ceníku.
  • Možnost parkování na hotelovém dvoře za příplatek.
 • Dítě do 6 let na přistýlce ZDARMA.
 • Pes ZDARMA.
 • Turistická taxa v ceně kuponu.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.zlaty-lev.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena