515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Itálie
Luxusní wellness pobyt v apartmánech v Toskánsku pro DVA až ČTYŘI na 5 a více dní
Babí léto v italském Toskánsku pro DVĚ až ČTYŘI osoby na 5 a více dní s ubytováním v luxusních apartmánech, se vstupem do wellness centra a ochutnávkou vína ve stylovém vinařství. Vydejte se po stopách italské historie do míst mezi Římem a Florencií!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Luxusní wellness pobyt v apartmánech v Toskánsku pro DVA až ČTYŘI na 5 a více dní

-80 %
Luxusní wellness pobyt v apartmánech v Toskánsku pro DVA až ČTYŘI na 5 a více dní
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Rezidence Le Querce
Via San Marco 58
58010 Sorano
Itálie

www.villaggiolequerce.net
email: info@villaggiolequerce.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Po stopách Toskánska s luxusním ubytováním a wellness

Dovolená u moře už je dávno passé! Za to poznávání italské kultury a historie v jedné z nejstarších a nejkrásnějších italských provincií Vám dodá zážitků a energie po zbytek roku. Ubytování v luxusní rezidenci, wellness a návštěva tradičního vinařství zajistí perfektní relax plný nezapomenutelných chvilek ve dvou, s přáteli či celou rodinou!

Rezidence Le Querce s luxusními apartmány

Před více než 700 lety popsal Dante Alighieri kraj hustých lesů a krásných zákoutí Toskánska. Chtěli byste Danteho slova nejen číst, ale i vidět? Není nic lepšího než se vypravit do provincie Grosseto - právě v této historické oblasti se nachází středověké městečko Sorano a v něm rezidence Le Querce.

Právě v ní budete ubytování díky tomuto kuponu. Těšte se na jeden z pětadvaceti luxusních apartmánů, které leží v parku o rozloze dvou hektarů s dubovým lesem a čistým vzduchem. Apartmány jsou stylově zařízeny v duchu italského venkova s vlastní koupelnou, kuchyní, obývací částí a ložnicí s krásným výhledem. - JAKÉ JE ROZLOŽENÍ APARTMÁNŮ? CO VYBAVENÍ?

Součástí úchvatného areálu je také privátní parkoviště, dětské hřiště, prostor pro grilování a obrovský bazén, který poslouží k relaxaci v teplých italských dnech.

Relaxace ve wellness a návštěva tradičního vinařství

Po ranním protažení nebo návratu z výletu jistě oceníte možnost relaxace v luxusním wellness centru, které je zařízeno ve stylu římských lázní a najdete jej nedaleko Sorana. Odpočívat můžete ve finské sauně s barevnou terapií, v turecké koupeli či parní lázni jacuzzi.

Vypravte se také do 9 km vzdáleného vinařství Villa Koran, ve kterém Vás přivítá usměvavý majitel. Ten Vás také provede po své vinici a po procházce Vás zavede do vinného sklepa, kde ochutnáte několik druhů italských vín i s tradičním malým občerstvením.

Dech beroucí Toskánsko, kde se historie snoubí s čistou přírodou

Toskánsko je kraj ve střední Itálii proslulý uměním, historií, kulturou a nekončícím scenériemi čisté přírody. Ve starověko bylo Toskánsko sídlem Etrusků. Po mnoha staletích bojů se centem Toskánska stala Florencie, kde žil bohatý rod Medici, který podporoval takové umělce jako byli Leonardo da Vinci, Michelangelo Buonarotti a mnoho dalších osobností světových dějin.

Pro krajinu Toskánska jsou typické všudypřítomné cypřiše, olivníky a hlavně vinice. Čistý vzduch a teplé podnebí jsou ideální kombinací pro raně podzimní dovolenou.

Tipy na výlety do přírody

Krásu toskánské přírody si jistě nenechejte ujít. Z mnoha zajímavých tipů vybíráme ty nejlepší:

 • Vydejte se na procházku kolem významného etruského archeologického naleziště, které se nachází jen kousek od Sorana.
 • Asi 25 kilometrů je vzdálené jezero Bolsena (Lago di Bolsena) - páte největší evropské jezero vulkanického původu o hloubce 81 metrů! Kolem jezera se můžete vydat na kratší i dlouhé procházky.
 • Za náročnější turistikou zajeďte do pohoří Amiata na jihu pod Siennou.
 • Za návštěvu rozhodně stojí magická krajina Tuscan Maremma s národním přírodním parkem, které dříve sloužilo jako centrum Etruské kultury. Taková panorama jako uvidíte zde, nikde jinde nenajdete.
 • Od Tuscan Maremma už je to jen kousek na pobřeží Tyrhenského moře.

Kam na výlet do města

Strategická poloha rezidence Vám poskytuje nespočet možností, kam na výlet nejen do přírody, ale i do města.

 • Rozhodně si důkladně projděte historické Sorano se středověkým historickým centrem.
 • Nedobitné hradby uvidíte v městečku Pitigliano, které je jinak známo také jako malý italský Jeruzalém.
 • Jedno z nejkrásnějších italských středověkých měst představuje Sovana, u kterého najdete soustavu několika hrobek s nevyčíslitelným historickým významem.
 • Na hlavním tahu na Řím se zastavte v malebném městečku Orvieto, kde Vás překvapí bohatě zdobená katedrála a hlavně typické úzké uličky a jedinečná atmosféra.
 • Řím je vzdálen asi 170 kilometrů od Vašeho ubytování, avšak věřtte, že takovou koncetraci památek všech uměleckých slohů na jednom místě asi nikde jinde neuvidíte.
 • Na opačnou stranu se asi za 180 kilometrů dostanete do Florencie - centra Toskánska zapsaného na seznamu památek UNESCO. Množství osobností ze všech kulturních oblastí, které zde žily, dokazuje, že návštěva Florencie je v podstatě nutností.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.9. do 31.10.2013.
 • Po domluvě lze kupon uplatnit i v jiném termínu za příplatek 150 EUR/apartmán/týden (na místě). - TÝDEN? CO PAK 5 DNÍ?
 • Rezervace pobytu na emailu info@villaggiolequerce.com (italsky, anglicky).
 • Odpovídají variantu zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • Při pobytu 5 dní na místě nutno uhradit poplatek 45 EUR/osoba za závěrečný úklid. V případě ubytování méně jak 4 osob, je nutno uhradit poplatek za 4 osoby. - CO?
 • Při pobytu 8 dní na místě nutno uhradit poplatek 55 EUR/osoba za závěrečný úklid. V případě ubytování méně jak 4 osob, je nutno uhradit poplatek za 4 osoby. - CO?
 • DĚTI!
 • Více informací na www.villaggiolequerce.net.
nabídka byla ukončena