515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Luxusní wellness pobyt pro DVA hodinu od Prahy
Užijte si romantickou dovolenou v luxusním hotelu Zlatý Lev**** na 2 a více dní kousek od Prahy. V hotelu je pro Vás přichystána snídaně i romantická večeře, k dispozici je i špičková wellness zóna, ve které si vychutnáte tu pravou relaxaci.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Luxusní wellness pobyt pro DVA hodinu od Prahy

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Zlatý Lev
Oblouková 228
438 01 Žatec

www.zlaty-lev.cz
tel.: +420 777 800 542
e-mail: recepce@zlaty-lev.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxace v luxusním wellness hotelu

Máte za sebou hektické dny a potřebujete si odpočinout? Tento pobyt Vám dopřeje zaslouženou relaxaci. Vaše tělo bude hýčkáno v hotelové wellness zóně a Vaše smysly potěší dobré jídlo. A pokud budete chtít navštívit zajímavá místa v okolí, ani těch zde není málo.

Vítá Vás Hotel Zlatý Lev****

Hotel Zlatý Lev**** se nachází v krásném prostředí žateckého kraje, který je známý pěstováním chmele. 

Ubytováni budete v luxusních apartmánech, kde nechybí vlastní sociální zařízení, satelitní TV ani wi-fi internetové připojení. V každém apartmánu je možné přidat přistýlku.

Bohatá snídaně na Vás bude čekat v konferenčním sále, který se nachází v 1. patře hotelu. Podávají se teplá i studená jídla. V restauraci Žatecký Sklípek si vychutnáte romantickou večeři, která je součástí balíčku. Žatecký sklípek se nachází přímo ve sklepních prostorech hotelu. Zde Vás uspokojí nejen útulné prostředí, ale i velké množství pochoutek a mezinárodní kuchyně.

Relaxace a wellness pro Vaše unavené tělo

V rámci balíčku navštivte největší chloubu hotelu - přepychovou wellness zónu, kde si užijte maximálního odpočinku. Těšit se můžete na finskou saunu, bylinnou saunu, parní lázeň, tepidarium, frigidarium, ledovou kašnu i jacuzzi.

Krásné nové wellness centrum je otevřeno každý den, v ceně pobytu balíčku A jsou pro každého z Vás připraveny 2 hodiny rozmazlování, při využití balíčku B (na 3 dny) získáváte neomezený jednorázový vstup zdarma!

Pokud jste milovníky olejové thajské masáže, lávových kamenů či aroma masáží, můžete si je zde přiobjednat.

Hotel se snaží svým zákazníkům poskytnout tu nejvyšší možnou péči, proto jsou vám v hotelu k dispozici kancelářské služby, roomservis, praní a žehlení prádla, budíček po telefonu, hlídání dětí i hotelový sejf.

Tipy na výlety v okolí hotelu

Oblast Žatecka je proslulá především chmelařskou tradicí. V kraji se pěstuje dle znalců nejkvalitnější chmel na světě a vaří se zde vynikající pivo. Návštěvníkům této oblasti je k dispozici široký výběr turistických atrakcí.

 • Chrám chmele a piva - zábavný a poučný komplex, který poskytuje prohlídky pro široké spektrum návštěvníků. Odhalte tajemství pěstování chmele a vaření dobrého piva. Nebude chybět ani ochutnávka.
 • Chmelařské muzeum - součást areálu Chrámu chmele a piva. Jedná se o největší expozici na světě, která představuje vývoj chmelařství od raného středověku až po současnost.
 • Židovská synagoga - druhá nevětší synagoga v České republice.
 • Zámek Chyše - historie zámku sahá až do druhé poloviny 12. století. Prostory zámku a to především interiéry můžete navštívit při prohlídkovém okruhu. Nachází se zde i expozice věnovaná Karlu Čapkovi, který toto místo navštívil v roce 1917.
 • Praha - jelikož se hotel nachází cca hodinu od našeho hlavního města, jež je právem nazýváno srdcem Evropy, jistě neodoláte malému výletu.
 • Zámek Krásný dvůr - pokud máte rádi historii, navštivte i tohle krásné místo, které je částečně zpřístupněno pro veřejnost. V areálu se nachází i zámecký park a kavárna.
 • Zoopark Chomutov - zoopark je specializován na chov Euroasijských zvířat. Pozorovat zde lze přes 160 druhů zvířat zařazených do Evropských záchranných programů. Můžete zde strávit velmi příjemný den v krásném a přírodním prostředí.

Pokud nejste zrovna milovníky exkurzí po historických a kulturních památkách, můžete Váš čas strávit příjemnou procházkou kolem hotelu nebo cílenou túrou na mnoho zajímavých míst. Navštívit můžete nedalekou rozhlednu nebo některou z místních přírodních památek.


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 11.9. do 30.11.2013.
 • Před zakoupením voucheru si ověřte volné kapacity a zarezervujte pobyt na tel. +420 777 800 542 nebo email recepce@zlaty-lev.cz.
 • Variantu pobytu vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Jedno dítě do 12 let zdarma s 50% slevou na večeři.
 • Děti do 6ti let na přistýlce zdarma.
 • Další děti 6–12 let za doplatek 175 Kč/den včetně snídaně a u večeře 50% sleva z dětského menu v jídelním lístku.
 • Děti nad 12 let mají 50% slevu na ubytování z ceníku.
 • Domácí mazlíčci - zdarma.
 • Více informací na www.zlaty-lev.cz.

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena