515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Luxusní pobyt na zámku Zbiroh pro DVA se snídaněmi a wellness
Nevšední dovolená v zámeckém luxusu pro DVA na 3 dny v Chateau hotelu Zbiroh. Ubytování v zámeckých komnatách, snídaně, prohlídka zámku, wellness i sleva na masáže. To vše kousek od Prahy a v malebné přírodě křivoklátských lesů. Platnost do konce února!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Luxusní pobyt na zámku Zbiroh pro DVA se snídaněmi a wellness

-72 %
Luxusní pobyt na zámku Zbiroh pro DVA se snídaněmi a wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2016

Kde uplatnit voucher

Chateau hotel Zbiroh
Zbiroh 1
338 08

www.hotel-chateau-zbiroh.cz
Tel.: +420 378 771 452, +420 724 188 363
E-mail: hotel@zbiroh.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je být šlechticem? Nyní si to můžete vyzkoušet na zámku Zbiroh! Bydlete ve snových komnatách, snídejte v krčmě, procházejte se po křivoklátských lesích a užívejte si luxusní romantickou dovolenou!

Užijte si luxusní romantickou dovolenou

Romantika v komnatách Chateau hotel Zbiroh

Komnaty Chateau hotelu Zbiroh navozují atmosféru jako samotný zámek, opředený historií napříč staletími. Pavouků a netopýrů se však v luxusně a stylově vybavených pokojích bát nemusíte.

Chateau hotel Zbiroh

Královské ubytování vám poskytne dvoulůžkový pokoj typu Standard, který nabízí vše, co k pohodlnému pobytu potřebujete. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a bezplatné připojení k internetu.

Královské ubytování

Pokud se rozhodnete pro pobyt ve všední dny (po-čt), budete ubytováni v pokoji typu De Luxe bez příplatku!

Pokoj typu De Luxe

Snídaně vám bude servírována ve středověké krčmě U Rudolfovy kratochvíle, která je součástí zbirožského zámku. Ve středověkém interiéru vás přivítá dobově oděný personál, což váš zážitek ze zdejších specialit ještě více umocní.

Středověká krčma U Rudolfovy kratochvíle

Využít ji můžete i k celodennímu stravování a pochutnat si tak na středověkých dobrotách. K nim přijde vhod dobré víno či káva se zákuskem.

Královské wellness přímo na zámku

V ceně pobytu je také wellness pro dvě osoby, ve kterém můžete relaxovat po dobu jedné hodiny. Wellness centrum je umístěno v historickém prostředí sálu z 12. století, ve kterém zasedal Přemysl Otakar II. Najdete zde bazén s protiproudem, vířivku či suchou saunu.

Královské wellness přímo na zámku

Něco z historie se dozvíte na prohlídce zámku Zbiroh s průvodcem, která je součástí ceny pobytu. Další aktivity najdete ZDE.

Kam na výlety v okolí

Chcete-li pokračovat v "tour de hrady", okolí Zbirohu je ideální. V okolí můžete navštívit zámky a hrady Křivoklát, Karlštejn, Žebrák a Točník, Hořovice, Hluboš, Dobříš či Mníšek pod Brdy.

Hrad Karlštejn

Vášniví turisté i cyklisté mohou zaplesat, CHKO Křivoklátsko k výletům přímo vybízí:

 • Přírodní rezervace Skryjská jezírka - rezervace o rozloze 60 ha se dá projít po modré turistické značce vedoucí ze Zbiroha do Skryjí. Pokud se nezaleknete nenáročného šplhání po kamenech, naskytne se vám pohled na přírodní jezírka uprostřed skalních roklí.
 • Naučná stezka Brdatka - výchozí Křivoklát i cílové Zbečno leží při železniční trase Beroun – Rakovník. Stezka vede po červené značce a projdete ji zhruba za 2 hodiny. Na 17 informačních tabulích se dozvíte spoustu zajímavostí z okolí a navíc se vám po cestě rozevřou nádherné výhledy na údolí Berounky.
 • Cyklistická naučná stezka Křivoklát - Rakovník - po asfaltce asi 17-ti km výlet. 
 • Cyklotrasa Zvíkovec a Krakovec - ze Zvíkovce vyrazíte na sever údolím Javornice a Rousínovského potoka po červené až na Krakovec a stejnou cestou zase zpátky na Zvíkovec.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 8. 10. 2015 do 31. 3. 2016. Kupon nelze uplatnit 14. 11. 2015, o Vánocích, Silvestru a na Valentýna.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 378 771 452, +420 724 188 363 nebo na e-mailu hotel@zbiroh.com.
 • Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • děti do 3,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti od 4 do 12, 9 let za 1000 Kč/pobyt na přistýlce včetně snídaně.
  • děti starší 13 let či další dospělá osoba 1600 Kč/pobyt na přistýlce včetně snídaně.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, platí se na místě):
  • pes za 805 Kč/noc.
nabídka byla ukončena