515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
5-denní relaxační pobyt pro DVA v Novém Boru - 14 procedur v ceně
5-denní relaxační pobyt pro DVA v hotelu Morris se 14 procedurami, plnou penzí a vstupem do wellness centra. V Novém Boru v Lužických horách. 1 DÍTĚ DO 12 LET je navíc ZDARMA (včetně stravování). Platnost až do března 2012!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lužické hory

5-denní relaxační pobyt pro DVA v Novém Boru - 14 procedur v ceně

-60 %
5-denní relaxační pobyt pro DVA v Novém Boru - 14 procedur v ceně
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 216 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 3. 2012

Kde uplatnit voucher

Parkhotel Morris 
Žižkova 269
473 01 Nový Bor 
www.hotelmorris.cz
e-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
tel.: 487 723 157

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Komfortní ubytování, 14 léčebných procedur a plná penze Vás postaví na nohy

Přijměte naše pozvání na 5-denní pobyt v krásném čtyřhvězdičkovém Parkhotelu Morris Nový Bor. Pokud se cítíte unaveni a nebo si rádi užíváte opravdového luxusu, je tento pobyt šitý na míru právě Vám.

O to, aby jste se z Nového Boru vrátili skutečně odpočatí a plni příjemných zážitků se postará široká nabídka léčebných a wellness procedur. V ceně kupónu je 14 procedur (7 na každou osobu). Záleží čistě na Vás, které si vyberete. Vybírat můžete zde. Zapomenou nesmíme ani na plnou penzi, která je rovněž v ceně.


Nic Vás nebude rušit - hotel se nachází v klidné lokalitě rozsáhlého parku

Parkhotel Morris Nový Bor se nachází v klidné lokalitě rozsáhlého parku nedaleko centra města v krásné krajině Lužických hor. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Více informací o hotelu a okolí se dozvíte v promo videu. Doporučujeme také virtuální prohlídku hotelu.

Nový Bor


Relaxace na hotelu není to jediné, co zde můžete zažít

Součástí balíčku je i jedna akce mimo hotel. Můžete si vybrat návštěvu sklárny Ajeto nebo vstup do aquapakru v České Lípě na 90 minut.

Aquapark Česká Lípa

Sklárna Ajeto

Stejně tak zajímá je návštěva zámku Zákupy, hradu Sloup, Bezděz,Panské skály zvané lidově Varhany. Krásným a nezapomentutelným výletem je bezesporu i návštěva Liberce s proslulou moderní rozhlednou na Ještědu, nejstarší ZOO a botanickou zahradou v České Republice.

Personál Parkhotelu Morris se na Vás moc těší.

 

 

Doplňující informace

nabídka byla ukončena