515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Luxusní wellness pobyt na Slovensku pro DVA
Luxusní letní wellness pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Holiday Inn v Trnavě s polopenzí a NEOMEZENÝM vstupem do wellness. Relaxujte v nádherném wellness centru a načerpejte novou energii!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Malé karpaty

Luxusní wellness pobyt na Slovensku pro DVA

-50 %
Luxusní wellness pobyt na Slovensku pro DVA
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 51 zákazníků
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Holiday Inn Trnava
Hornopotočná 5
917 01 Trnava
Slovensko

www.holidayinn-trnava.sk
tel. +421 333 250 100
e-mail: reservation@holidayinn-trnava.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dopřejte si luxus a ve slovenské Trnavě

Rádi si také dopřejete víc než jen to, co je standardní? 

Výborně, tak to Vás dnešní nabídka určitě zaujme! Můžete se totiž díky ní vydat do Trnavy, kde si užijete ubytování v luxusním Hotelu Holiday Inn s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness a fitness!

Kupon samozřejmě můžete využít kdykoliv jindy až do konce srpna!

Holiday Inn Trnava v centru města

Luxus je to slovo, které přesně vystihuje celý Hotel Holiday Inn ve slovenském městě Trnava. Hotel leží v centru města, přímo naproti Trnavské univerzity a jen pár kroků od nejvýznamější trnavské památky - katedrály sv. Jana Křtitele.

Těšte se na ubytování v nádherných a stylových pokojích, ve kterých je samozřejmost také pohodlná, vysoká matrace a zatemňovací žaluzie pro Váš klidný spánek.

Špičková gastronomie součástí balíčku

Součástí pobytu jsou také bohaté snídaně formou bufetu. V moderní, klimatizované restauraci Culinaria si pak také vychutnáte večeře formou 3-chodového menu. V elegantním prostředí restaurace si tedy pochutnáte na specialitách mezinárodní i národní kuchyně a vyberete si z široké nabídky vín. Součástí balíčku je také lahodná káva a koláč.

V hotelu se také nachází Cognac&Whisky bar, který na Vám svým stylovým interiérem a bohatou nabídkou koňaků a whisky připomene luxusní bary z amerických filmů. V příjemném baru Academia si můžete zase vychutnat lahodnou kávu a v nově otevřené vinárně Vám nabídnou nejlepší vína.

Odpočinek v luxusním wellness

Díky kuponu si také v Holiday Inn vychutnáte bezkonkurenční relaxaciNeomezeně odpočívejte v komfortním relaxačním prostoru, který Vám nabízí vyzkoušet novinky ze světa wellness.

 

 • Jednou z nich je sasha sauna, která v sobě kombinuje suchou a parní saunu společně s emoční sprchou.
 • V suché sauně můžete vybírat mezi relaxací v biosauně nebo pravé finské sauně.
 • Podobně také v parní sauně, kdy si buď užijete tepidárium, tureckou saunu nebo calidarium.
 • Emoční sprcha Vám poskytne jedinečný zážitek pomocí vody, která stříká z mnoha trysek.

Všechno toto je propojeno hrou světla, která Vám zajistí nezapomenutelnou relaxaci. Třešničkou na dortu je také to, že si můžete zvolit z několika ochlazovacích programů: studená mlha, jemný déšť nebo tropický déšť.

Ve wellness dále najdete dvě vířivky, z čehož jedna se nachází na terase, kterou v letních měsících můžete využít k nachystání bronzu. Dále se těšte také na vodní cestu (Kneippova vodoléčba), ochlazovací bazén a relaxační místnost. Vše v luxusním designu, který Vám dodá pocit výjimečnosti.

Za sportem také nemusíte daleko, konkrétně stačí zajít do vybaveného hotelového wellness centra. Poté můžete relaxovat na pravých thajských masážích.

Trnava plná historie

Hotel se nachází jen kousek od historického jádra Trnavy - města na západním Slovensku, které je důležitým kulturním i historickým centrem se dvěma významnými univerzitami a arcibiskuptstvím. Co v Trnavě navštívit?

 • Katedrálu sv. Jana Křtitele - nejvýznamější trnavskou památku, která se nachází jen pár kroků od hotelu. Tato barokní stavba se katedrálou stala v roce 1978.
 • Důležitou památkou je také gotický Dóm sv. Mikuláše. Trnava je sídlem arcibiskupství, takže pokud Vás zajímají sakrální památky, navštivte také Kostel Nanebevzetí Panny Marie s klášterem, gotický kostelík sv. Heleny, Evangelický kostel nebo synagogu.
 • Nevynechejte ani návštěvu akademické půdy dvou trnavských univerzit, z čehož jedna z části sídlí v barokní jezuitské koleji. Na přilehlém náměstí najdete Sloup Nejsvětější Trojice z roku 1696.
 • V neposlední řadě si nenechte ujít městské opevnění s Bernolákovou branou, pojmenovanou po buditeli A. Bernolákovi.

Vydejte se na Malokarpatskou vinnou cestu

Jedinečný zážitek Vám přinese Malokarpatská vinná cesta, která v sobě spojuje několik fenoménů - víno, přírodu, historii a gastronomii oblasti rozložené mezi Bratislavou a Trnavou. Zdejší vína si v 17. století získala oblibu šlechty ve Vídni a Bratislavě a proto mnoho zdejších měst se pyšní titulem měst královských.

Po procházce a ochutnávce legendárního Orešianskeho červeného, jehož základem je Modrý Portugal, a návštěvě vinotéky na Smolenickém zámku - nejlépe v době ochutnávky a aukce vín, se můžete podívat do Suché nad Parnou, rodiště spisovatele Františka Hecke.

Malokarpatská vinná cesta nepotěší pouze milovníků vína: stejnou šanci má i u milovníků architektury, historie či putování přírodou - vždyť cesta mezi vinicemi je osvěžením pro tělo i duši.

A pro tělo může být dvojnásob, zvlášť když si uděláte výlet do Sence ke slunečním jezerům, kde slunce svítí 2200 hodin v roce!


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 25.3. do 7.4.2013od 1.6.2013 do 31.8.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 333 250 100 nebo na emailu reservation@holidayinn-trnava.sk.
 • Možnost prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) za příplatek 1980 Kč (hradí se na místě).
 • Dítě bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka zdarma.
 • Dítě do 18-ti let na přistýlce 20 EUR/noc s polopenzí.
 • Poplatek za zvíře 20 EUR/noc.
 • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 0,66 EUR/osoba/den.
 • Více informací na www.holidayinn-trnava.sk.
nabídka byla ukončena