515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Luxus na břehu Lipna pro DVA na 3 a více dní s nabitým balíčkem aktivit
Jedinečný pobyt v luxusu na břehu jezera Lipno pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Orsino****. Polopenze, bazén, sauna, masáže a zapůjčení loďky nebo kola - vše v nádherném prostředí Šumavy. Platnost až do konce června!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Luxus na břehu Lipna pro DVA na 3 a více dní s nabitým balíčkem aktivit

-36 %
Luxus na břehu Lipna pro DVA na 3 a více dní s nabitým balíčkem aktivit

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher

Kongresové centrum ORSINO
Volarská 212
Horní Planá 382 26

www.hotelorsino.cz
tel.: +420 381 001 700
e-mail: rezervace@orsino.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zábavou a komfortem nabitý pobyt u Lipna

Máme pro Vás skvělou nabídku! Chcete si odpočinout u Lipna? Našeho největšího vodního díla a zároveň bydlet v luxusním hotelu s výhledem přímo na něj? Zábavou a relaxem nabitý balíček v lokalitě plné zajímavostí je tady! Díky platnosti do konce června, je pouze na Vás, jestli si vyberete letní, jarní, nebo zimní dovolenou.

Luxusní ubytování, to je Hotel Orsino****

Hotel Orsino**** se nachází na samém břehu Lipenské přehrady v obci Horní Planá. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které Vám dovolenou v tomto moderním hotelu ještě zpříjemní.

Hotel nabízí ubytování ve třiceti luxusních, prostorných a vkusně zařízených pokojích, včetně jednoho bezbariérového. Vybavení všech pokojů odpovídá 4* standardu - najdete v nich koupelnu se sprchovým koutem a WC, telefon, TV, minibar, trezor a Wi-Fi připojení k internetu.

Hotelový areál nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb od ubytování přes wellness po gastronomii. Poslední jmenované okusíte díky polopenzi, která je součástí balíčku. Hotel si zakládá na domácí kuchyni, máte se na co těšit!

Relax a odpočinek v moderním wellness centru

V hotelu se nachází také nové, luxusní wellness centrum:

 • vyhřívaným krytým bazénem, který máte na 2 hodiny zdarma (dopoledne a odpoledne)
 • finskou saunou, také na 1 hodinu zdarma
 • relaxační zónou s polohovatelnými lehátky. 

V rámci balíčku si všeho užijete do sytosti. A pokud by relaxu přece jen bylo málo, využijte nabídku masáží. V rámci tohoto balíčku máte ještě 1x relaxační masáž zdarma pro oba! 

Pro aktivní odpočinek si zde můžete zapůjčit jízdní kola (na 4 hodiny), která jsou součástí služeb, které balíček obsahuje.

Romantická projížďka na loďce

Vedle odpočinku si pro Vás hotel v tomto balíčku připravil i trochu romantiky či zábavy na hladině Lipna - díky zapůjčení loděk na 2 hodiny se můžete vydat poznávat krásy tohoto jezera. 

Překrásné prostředí Šumavy nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou – koupání, surfování, projížďky na lodičkách. Lipensko je unikátní spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Pár lyžařských tipů

Jelikož se platnost kuponu pohybuje od ledna do června, budete mít možnost, si svůj pobyt užít i v zimním období. Šumava je místo s množstvím ski areálů a běžkařských tratí. Zde je pár tipů, kam se vydat za kvalitním lyžováním:

 • Moderní ski areál Hochficht, pouze 47 minut jízdy! Jistota kvalitního rakouského lyžování v nadmořské výšce 858 - 1338 m n. m. 21 km sjezdovek, 4-sedačkové lanovky, FIS sjezdovka, dětský park a mnoho dalšího. Více informací o středisku zde.
 • Ski areál Kramolín, cca 30 minut jízdy. Ideální středisko pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Přes 8 km upravených sjezdovek, občerstvení, lyžařská škola, půjčovna vybavení a další.
 • Běžkařský areál Schöneben, cca 30 minut jízdy autem. Areál s téměř 70 kilometry upravovaných běžkařských tratí v nadmořské výšce kolem 1000 m n. m. Více informací o areálu zde.

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno, který se nachází jen kousek od penzionu. Je také vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety Vám ochotně poradí také personál hotelu. Co zde najdete?

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která Vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce, s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vám možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walkingu. Pro Vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou, přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři a sběrači borůvek, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historický střed města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou - a od Hotelu Orsino vzdáleny asi 25 km.

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál v okolí Hotelu Orsino:

 • nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras
 • navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu však neubral na zajímavosti
 • nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí je vidět i panorama Alp
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 13. 1. 2014 do 30. 6. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 381 001 700 nebo emailu rezervace@orsino.cz.
 • VARIANTA A: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) za 3990 Kč.
 • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) za 4990 Kč.
 • Pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) zvolíte ve 2. kroku objednávky za příplatek 1000 Kč (celková cena pobytu 4990 Kč). Pobyt zahrnuje všechny služby, které zahrnuje pobyt na 3 dny.
 • Dítě do 3 let zdarma. Dětskou postýlku je možné zapůjčit po domluvě.
 • Příplatky k variantě A:
  • Dítě od 3 do 12 let za 1000 Kč/pobyt s polopenzí, bazénem
  • Třetí, čtvrtá osoba na pokoji za 1400Kč/pobyt s polopenzí a všemi benefity
 • Příplatky k variantě B:
  • Dítě od 3 do 12 let za 1250 Kč/pobyt s polopenzí, bazénem
  • Třetí, čtvrtá osoba na pokoji za 1750Kč/pobyt s polopenzí a všemi benefity
 • Domácí mazlíček – malé plemeno za 250 Kč/noc.
 • Domácí mazlíček – velké plemeno za 400 Kč/noc.
 • Více informací na www.hotelorsino.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena