515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Relaxace v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness a polopenzí
Pobyt v oblíbených moravských lázních Luhačovice pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Luha s polopenzí, whirlpoolem, zábalem a neomezeným vstupem do fitness. Relaxační dovolená ve známém lázeňském centru Vás nabije energií!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Luhačovice

Relaxace v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness a polopenzí

-50 %
Relaxace v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness a polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Luha
Jurkovičova Alej 858
763 26 Luhačovice

www.hotelluha.cz
tel. +420 777 330 039
email: recepce@hotelluha.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační dovolená v lázních Luhačovice Vás nabije energií

Vydejte se do nejoblíbenějších moravských lázních Luhačovice a těšte se na relaxační pobyt ve dvou v Hotelu Luha s polopenzí a wellness! Atraktivní lokalita Vám navíc poskytne nespočet příležitostí k zajímavým výletům. Můžete si být jistí, že z Luhačovic budete odjíždět nabití energií!

Pobyt v Luhačovicích v Hotelu Luha s polopenzí

Pohodové ubytování v Luhačovicích Vám zajistí dvoulůžkové pokoje Standard se zrekonstruovaným sociálním zařízením, balkónem, TV a Wi-Fi.

Součástí všech variant pobytů je také polopenze podávaná v hotelové restauraci. Těšte se na snídaně i večeře formou studeného a teplého bufetu (večeře o třech chodech - polévka, hlavní chod, moučník) a také uvítací drink v podobě regionálního destilátu.

V hotelu se také nikdy nebudete nudit! Pravidelně se zde konají taneční večery s živou hudbou, zábavné programy, koncerty...

Odpočívejte při léčebných procedurách

Součástí balíčku je také hned několik procedur, které zajistí, že z Luhačovic budete odjíždět plní energie:

 • 1x zábal dle Vašeho výběru (rašelina, jogurtový, skořicový, čokoládový, vanilkový) pro dva
 • 1x whirlpool pro dva (20 min.)
 • neomezený vstup do fitness pro dva

Něco málo o Luhačovicích a okolí

Lázeňské město Luhačovice se rozprostírá v údolí obklopeném svahy Vizovických vrchů, které zabraňují pronikání silných a studených severních větrů do luhačovického údolí. Naopak otevřenou jižní stranou sem proudí teplý vzduch, takže klimatické podmínky jsou zde velmi příznivé. Luhačovice jsou nejen lázeňským, ale i kulturním městem, na přehled akci se podívejte zde.

Co všechno Luhačovice a okolí nabízí?

Nedaleko najdete také nově zrekonstruovanou plovárnu Luhačovice, která nabízí 25 m dlouhý bazén, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami, lehátky, bublery a opravdu divokou řekou. Vaše děti určitě ocení dětský bazének s bublinkami a vodním ježkem. Bazén je krytý, takže ho můžete využít i v zimě a brzo na jaře.

Kousek od Luhačovic se nachází také Uherské Hradiště, kde mimo historické náměstí, najdete i aquapark s perfektním wellness. V bazénu a na atrakcích si užijete spoustu zábavy, ve wellness s několika saunami si zase odpočinete od denního shonu.

Tipy na výlety v okolí Luhačovic

Luhačovice to nejsou jen nejznámější moravské lázně zaměřené na léčbu dýchacího ústrojí a pohybového aparátu. Kromě léčby poskytují široký výběr volnočasových aktivit – aktivní odpočinek, pestrý kulturní program a společenský život. Turistická sezóna tu trvá téměř celý rok.

Při cestě do Luhačovic se zároveň vydáváte i do slováckého kraje, který je plný folklóru a tradic. Atraktivní lokalita Vám zajistí nespočet příležitostí k poznávání krás Česka!

 • Hrad Buchlov patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna.
 • Zámek Buchlovice je postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami, ve kterém se volně prochází pávi.
 • Lešné najdete pohádkový zámeček z konce 19. století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde bylo v roce 1956 vybudováno ZOO.
 • Velehrad představuje nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13. století byl v 18. století barokně přestavěn. Kousek od Velehradu najdete také archeoskanzen Modrá s ukázkou lidové architektury.
 • Kroměříž nabízí arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů a slavnou obrazovou galerií (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací a patří do seznamu UNESCO.
 • Ve Zlíně nachází se zde obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské až po dnešek.
 • V Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquapark. Nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Láká-li Vás příroda, zajeďte si do Bílých Karpat, jejichž neposkvrněná příroda Vás naprosto okouzlí! Ideální na jarní i zimní romantické procházky.

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 1. 12. 2013 do 31. 5. 2014.
 • Kupon neplatí na Vánoce, Silvestra: 19. 12. 2013 – 2.1. 2014 a Velikonoce: 18. 4. – 21. 4. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 777 330 039 nebo na emailu recepce@hotelluha.cz.
 • Děti do 2,9 let zdarma.
 • Dítě 3 - 12 let 500 Kč/noc s polopenzí (bez nároku na wellness a fitness).
 • Osoba nad 12 let na přistýlce 600 Kč/noc s polopenzí (bez nároku na wellness a fitness).
 • Při pobytu pouze jedné osoby doplatek 250 Kč/den za jednolůžkový pokoj.
 • Zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/noc.
 • Pes, kočka 190 Kč/noc.
 • Hlídané parkoviště 100,-/první dva dny a od třetího dne 50 Kč/den. Pro osoby starší 55 let parkování zdarma.
 • Ubytování od 14 hod. v den příjezdu, do 10 hod. v den odjezdu.
 • Možnost dokoupení plné penze za příplatek 100 Kč/den.
 • Na hotelu půjčovna a úschovna kol, elektro kolo za 300 Kč/den, horské kolo 100 Kč/den.
 • V ceně není zahrnut městský a lázeňský poplatek 21 Kč/osoba/den.
 • Více informací na www.hotelluha.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena