515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Letní pobyt ve VIP apartmánu
Luxusní VIP královské apartmá s neomezenou vířivkou a sluneční terasou v Písku na jihu Čech! Pobyt na 2 dny PRO DVA v Hotelu Bílá růže přímo u řeky a nejstaršího mostu ve střední Evropě. Královská snídaně na pokoji nebo na terase, káva a zmrzlinový pohár.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Letní pobyt ve VIP apartmánu

-50 %
Letní pobyt ve VIP apartmánu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Udělejte si výlet do krásného historického města Písek v jižních Čechách a načerpejte síly v klidu při wellness pobytu! Čeká Vás ubytování v krásném hotelu Bílá růže, který je situován na romantickém místě u řeky Otavy a nejstaršího mostu ve střední Evropě. Budete bydlet v samém centru Písku a rovnou v luxusním VIP apartmánu, který odpovídá čtyřhvězdičkovému standardu!

Pro svou polohu, klid a krásu se město Písek stalo nejvyhledávanějším rekreačním centrem jižních ČechOkolí Písku je vhodné pro rodinné dovolené, romantické pobyty, cyklistiku, jízdu na koni, golf,... Písek je město slavné historie, bohatých kulturních tradic, město v moři lesů, na řece Otavě a tak bychom mohli ještě pokračovat... 

Při příležitost Roku Rožmberků vyhlášeném krajem Jižní Čechy se v Písku tento rok koná spousta zajímavých akcí, např. Cipískoviště (20. - 22. května 2011) - obrovské sochy z písku na nábřeží, velice oblíbený závod dračích lodí a spousta dalšího. Tradičně oblíbené a navštěvované jsou Písecké slavnosti (10. - 12. června 2011). Další kulturní program naleznete přímo na stránkách hotelu.

Hotel Bílá růže nabízí luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. V hotelu naleznete restauraci, hotelovou pizzerii, lobby bar, hotelové wellness centrum, saunu, vyhlídkovou terasu s grilovacím altánem… V letních měsících podávají v hotelu snídaně na vyhlídkové terase. Vaše snídaně může být servírovaná přímo na pokoj a Vy se tak budete cítit vskutku královsky! Součástí nabídky jsou i dvě kávy a dva velké zmrzlinové poháry, které si určitě rádi vychutnáte na sluneční terase. Pokud zmrzlině neholdujete, lze se domluvit na výměně za něco jiného, na co budete mít zrovna chuť.

Velkým lákadlem na letní měsíce a regeneraci po pěším nebo cyklistickém výletě je nově vybudovaná vířivka whirpool na střeše hotelu. Klienti Slevotéky mohou vířivku využívat zdarma zcela neomezeně. Hned vedle vířivky je k dispozici i sluneční terasa s lehátky. 

Poloha hotelu na okraji Šumavy přímo vybízí k trávení času venku, ať už někam vyrazíte autem, pešky, na kole, na koni,...V blízkosti najde Orlickou přehradu, hrady Orlík, Zvíkov a zámek Hluboká, množství rybníků a hlubokých lesů.

Potěšte partnerku nebo partnera nevšedním a hlavně luxusním dárkem! Personál hotelu Bílá růže se na Vás těší. Pokud dáváte přednost pobytu na dvě noci ve standardním pokoji, v nabídce Slevotéky najdete i tuto nabídku Hotelu Bílá růže.


Doplňující informace

  • platnost od 10.5.2010 až do 20.12.2011 včetně letních prázdnin
  • pobyt je potřeba telefonicky rezervovat na tel.: 382 214 931
  • více informací na www.hotelbilaruze.cz
nabídka byla ukončena