515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Polsko
Letní relax v polských Tatrách pro DVA s wellness NEOMEZENĚ a masáží
Luxusní pobyt pro DVA na 3 nebo více dní v nádherném Hotelu Liptakowka v polských Tatrách. Polopenze, masáž, NEOMEZENÝ vstup do wellness centra. Termální aquapark jen 300 metrů od hotelu. Platnost přes celé prázdniny!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Letní relax v polských Tatrách pro DVA s wellness NEOMEZENĚ a masáží

-50 %
Letní relax v polských Tatrách pro DVA s wellness NEOMEZENĚ a masáží

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Liptakówka***
Srodkowa 169
34 405 Białka Tatrzańska
Polsko

www.liptakowka.com
tel. +48 609 146 840, +48 18 26 535 72
email: biuroliptakowka@gmail.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Unikátní letní pobyt v polských Tatrách s wellness

Jedinečný, nezapomenutelný či bezkonkurenční. Přesně tak bychom mohli popsat dnešní nabídku pobytu, při kterém si za skvělou cenu užijete luxusní dovolenou v polských TatráchPolopenze, neomezený vstup do wellness či masáž nesmí chybět!

Unikátní letní pobyt v polských Tatrách s wellness

Ubytování v moderním Hotelu Liptakowka***

Nádherný Hotel Liptakowka*** najdete na jihu polských Vysokých Tater kousek od hranic se Slovenskem či historického Krakova. Hotel leží v centru oblasti Białka Tatrzańska a nabízí perfektní místo pro oddych a rekreaci v čisté přírodě a poblíž termálních lázní. Personál Vás navíc přivítá pověstnou polskou pohostinností.

Ubytování v moderním Hotelu Liptakowka***

Pokoje hotelu jsou stylově vybavené luxusním nábytkem a doplňky. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a připojení Wi-Fi.

Pokoje hotelu jsou stylově vybavené luxusním nábytkem a doplňky
 
V restauraci si můžete pochutnat na tradiční polské kuchyni s dotekem regionální gastronomie, ale i na mezinárodních pokrmech, to vše připravené z kvalitních surovin a z rukou šikovného kuchařského týmu.
 
Vedle lenošení ve wellness jistě uvítáte také možnost projížďěk na koni, výletů pěšky nebo na kole, paintball a mnoha dalších atrakcích
 
Vedle lenošení ve wellness jistě uvítáte také možnost projížďěk na koni, výletů pěšky nebo na kole, paintball a mnoha dalších atrakcích, které najdete v okolí.

Komplex termálních bazénů jen 300 metrů od hotelu

V případě Vašeho zájmu se vydejte do komplexu termálních bazénů Terma Bania Bialka Tatranska, jehož návštěva Vám vrátí ztracenou energii.

Komplex termálních bazénů jen 300 metrů od hotelu

Nádherný areál těchto termálů se dělí do několika zón, přičemž každá z nich Vám nabízí jiný druh zábavy a odpočinku:

 • zábavní zóna nabízí pět bazénů s termální vodou o teplotě 34° Cvenkovní skluzavky s celkovou délkou téměř 300 metrů a širokou škálu zábavy pro děti - jedním slovem ideální místo pro rodiny s dětmi či milovníky vodní zábavy
 • v tiché zóně najdete klid, relaxaci, odpočinek a symbiózu s přírodou - zkrátka ideální místo pro ty, kteří hledají klid a chtějí relaxovat v jedinečném prostředí tří termálních bazénů s různými vlastnostmi a léčivými účinky
Nádherný areál těchto termálů se dělí do několika zón, přičemž každá z nich Vám nabízí jiný druh zábavy a odpočinku
 • saunárium představuje "město" o rozloze více než 1000 m² s pěti různými saunami, bazénem s geotermální vodou s teplotou do 36° C, bazén s ochlazující vodou na plavání s teplotou do 24° C, speciální sprchy, lavičky s nádržemi pro namáčení nohou a také drink bar Sanarium
 • dále se můžete těšit na wellness&spa zónu s beauty procedurami či restaurace a bary v každé ze zón
Nedaleko to není do slovenských termálů Podhájská, Aquacity Poprad nebo polský aquapark Zakopané
 
Nedaleko to není do slovenských termálů Podhájská, Aquacity Poprad nebo polský aquapark Zakopané. 

Aktivní odpočinek v tatranské přírodě

Pokud by Vás omrzelo odpočívat ve wellness či v termálech, vydejte se také do krásné tatranské přírody - okolí poskytuje nespočet možností výletů a atrakcí. Jednou z nich je například vrch Kotelnica, kde se od jara do podzimu můžete vydávat na výlet na velkých koloběžkách a horských kolech. Celá oblast je úžasným místem pro procházky, pěší túry a výlety na kolech.

Aktivní odpočinek v tatranské přírodě

Jen 15 kilometrů od penzionu se nachází hlavní horské město Polska - Zakopane s věčně pulzující pěší zónou, množstvím kvalitních restaurací, barů a obchodů. Dále můžete splavovat Dunajec, vydat se na horské túry (na slovenské straně například na Gerlachovský štít) či se vydat do lanového centra.

Za historií do nedalekého Krakova

Za 70 minut se z hotelu dostanete do Krakova, kde si nenechte ujít prohlídku centra města s hlavním krakovským náměstím Rynek Glowny, které je jedno z nejkrásnějších středověkých evropských náměstí velkorysé v rozloze a nádherné ve své architektuře.

Za historií do nedalekého Krakova

Dále nevynechejte návštěvu zámku Wawel a katedrály - místa korunovace polských králů. Pokračujte procházkou starým městem tzv. Královskou cestou (Via regia), návštěvou renesanční Sukenice (bývalé soukenické krámy) a nakonec návštěvou Mariánského chrámu s největším gotickým oltářem na světě. Myslíte na nákupy? V Krakově najdete například obrovské nákupní centrum - Galeria Krakowska.

Pokud chcete Polsko poznávat ještě víc, vydejte se do světově unikátních solných dolů Wieliczka (UNESCO), jejichž krása s vytesanou katedrálou vezme dech každému (podívejte se na fotogalerii). Zajímavým, leč smutným místem k návštěvě, je také koncentrační tábor Osvětim - Březinka.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 15.4. do 31.8.2014
 • Rezervace pobytu předem na tel. čísle +48 609 146 840, +48 18 26 535 72 nebo emailem biuroliptakowka@gmail.com (komunikace polsky či anglicky).
 • Odpovídající variantu pobytu vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Další noc můžete dokoupit v hotelu za 25 EUR/osoba/noc se snídaní.
 • Děti do 4 let pobyt zdarma bez nároku na lůžko, stravu a služby.
 • Děti 4-12 let 20 EUR/noc se snídaní.
 • Děti starší 12-ti let a další dospělý 25 EUR/noc se snídaní.
 • Možnost dokoupit večeře. Děti do 12-ti let za 6,50 EUR/večeře, osoba starší 12-ti let za 8,50 EUR/večeře.
 • V ceně není zahrnutý poplatek 1,30 Pln/os/den.
 • Více informací na www.liptakowka.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena