515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se vstupem do lázní
Maďarské termály Egerszalók - pobyt pro DVA na 3 a více dní v apartmánech Kék Lagúna s platností do konce června 2014, se snídaní, lahodnou večeří a vstupem do TERMÁLŮ!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Wellness pobyty

Termály Egerszalók pro DVA na 3 a více dní se vstupem do lázní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
198 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

15. 11. 2013 – 30. 6. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Kék Laguna
Széchenyi István út 44
3394 Egerszalók
Maďarsko

www.egerszalok.hu
tel. +36 20 95 35 807
e-mail: keklaguna2003@t-online.hukeklaguna2003@axelero.huborostyanvendeghaz@gmail.com

Nabitá relaxační dovolená pro Vaše zdraví

Relaxujte v lázních, poznejte největší maďarské hory nebo popíjejte místní výborné víno. Zajeďte si do Maďarska a na perfektní zimní nebo jarní dovolené načerpejte novou energii!

Komfortně vybavené apartmány Kék Laguna

Apartmány Kék Laguna najdete v orientační vzdálenosti asi 6 hodin jízdy z Prahy, z Brna 4 hodiny, o hodinu víc z Ostravy nebo něco málo přes 3 hodiny z Bratislavy.

Pokoje v apartmánech jsou pohodlně a velmi dobře vybaveny, vhodné i pro pobyty rodiny s dětmi.

Součástí ubytování jsou bufetové snídaně podávané v budově vedle penzionu. Dále se můžete těšit na večeři, která se bude podávat v nedaleké stylové restauraci. Těšit se můžete nejen na útulnou atmosféru, ale hlavně na talíř s mixem grilovaného kuřecího a vepřového masa, doprovázených grilovaným sýrem, přílohami (pečené brambory a rýže) a zeleninovou oblohou.

Maďarsko je také známé pro výborná vína - v restauraci určitě nějaké ochutnejte. Doporučujeme třeba jedno ze sklepů Marosvölgyi.

U apartmánů najdete hřiště pro děti nebo místo pro grilování. Na jaře rozhodně využijte možnosti volného využití kol a vydejte se na nich poznávat krásy okolí.

Nebo se můžete vydat na turistiku do pohoří Mátra, které je nejvyšším maďarským pohořím. Pokud máte rádi koně, můžete si okolí prohlédnout z koňského hřbetu. A pokud jste spíše gurmáni, určitě si nenechte ujít ochutnávku kozích sýrů a ochutnávku místního vína, kterým je region proslavený.

Díky kupónu získáváte celodenní vstup do termálů Demjén

Pověst říká, že údolí pod pohořím Bük a Mátra stvořil bůh, když se radoval. Jakpak by taky ne, když tady už po staletí najdete léčivé termální lázně Demjén! Díky středomořskému podnebí jsou celoročně otevřeny k relaxaci ve vodě tryskající z hloubky 690 metrů.

Díky kuponu si užijete volný vstup do těchto lázní na celý den. Na co se těšit? Na šest venkovních a dva vnitřní bazény s léčivou termální vodou a další bazén se zábavními atrakcemi. Specialitou je zde noční koupání, díky kterému můžete až do druhé hodiny ranní pozorovat romantickou noční oblohu posetou hvězdami!

Unikátní lázně Egerszálok a město Eger

Hlavní zajímavostí toho malého města je termální pramen, který vytváří "solný kopec" jež je často přirovnáván k tureckému Pamukkale nebo Yosemitskému parku v USA. Jedná se o přírodní úkaz, který je v Evropě jedinečný.

Léčí se zde hlavně pohybové obtíže, termální pramen dosahuje teploty 68°C. Můžete relaxovat ve vnitřních i vnějších bazéncích s normální i termální vodou. Jsou zde dětské bazénky se skluzavkami a vodními hrátkami, pro dospělé třeba aromaterapeutický bazén, bazén s meditační hudbou a s ozvěnou.

A nezapomeňte - do těchto lázní máte 10% slevu na celodenní vstupenku! A není to jediná sleva, kterou díky kuponu získáváte! Můžete se těšit také na 50% slevu do solné jeskyně nebo 10% slevu do restaurace Piroska.

Na své dovolené v Maďarsku navštivte toto krásné město s dlouholetou tradicí. Eger se nachází na jižním úbočí pohoří Bük (asi 130 km od Budapešti, 6 km od městečka Egerszálok). Toto historické město bylo vždy administrativním střediskem, duší proslulého historického vinařského regionu, je známé i jako lázeňské město. Navštivte zde klasicistní Baziliku s největšími varhanami v zemi, Arcibiskupský palác nebo hradní muzeum s obrazárnou.


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 15.11.2013 do 30.6.2014. 
 • Rezervace na e-mailu keklaguna2003@t-online.hu (komunikace v angličtině).
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: +420 608 919 838, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Nákupem více kuponů nebo libovolnou kombinací různých variant si můžete pobyt prodloužit. Délku pobytu zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 2 let zdarma
 • Děti do 18 let 7 EUR/dítě/noc se snídaní.
 • Další osoby nad 18 let 11 EUR/osoba/noc se snídaní.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Cena nezahrnuje turistický poplatek 1 EUR/osoba starší 18-ti let/noc.
 • Více informací na www.egerszalok.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena