515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Relaxace a romantika v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness
Pobyt v oblíbených moravských lázních Luhačovice pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Harmonie*** s polopenzí, neomezeným vstupem do fitness, rašelinovým zábalem, rybolovem a se spoustou dalšího.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Relaxace a romantika v Luhačovicích pro DVA na 3 a více dní s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
74 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

17. 9. 2014 – 30. 11. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Harmonie***
Jurkovičova alej 857
763 26 Luhačovice

www.hotel-harmonie.cz
tel. +420 577 117 111, 577 117 222
email: recepce@hotel-harmonie.cz

Relaxační dovolená v lázních Luhačovice vás nabije energií

Vydejte se do nejoblíbenějších moravských lázní Luhačovice a těšte se na relaxační pobyt ve dvou v Hotelu Harmonie*** s polopenzí a wellness! Atraktivní lokalita vám navíc poskytne nespočet příležitostí k zajímavým výletům i kulturním zážitkům. Můžete si být jistí, že z Luhačovic budete odjíždět nabití energií!

Luhačovice jsou nejoblíbenější moravské lázně

Pobyt v Luhačovicích v Hotelu Harmonie*** s polopenzí

Pohodové ubytování v Luhačovicích vám zajistí Hotel Harmonie***, nacházející se na okraji Luhačovic, uprostřed klidné a čisté přírody. Pro váš komfort jsou k dispozici pokoje vybavené moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, telefonem a wi-fi připojením.

Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem a vlastním sociálním zařízením

Součástí všech variant pobytů je také polopenze podávaná v hotelové restauraci. Ta se zaměřuje na českou kuchyni, regionální produkty a tradiční speciality. Těšte se na servírované snídaně a dvouchodové večeře. K tomu na vás čeká 2x horký nápoj na zahřátí.

Součástí pobytu je polopenze podávaná v hotelové restauraci

Pobyt v Hotelu Harmonie bude zcela jistě gurmánským zážitkem

K odpočinku po dobrém oběde, náročném výletě nebo jen tak pro zpříjemnění dne slouží denní bar, z něhož vede přímý vstup na velkou letní terasu. Odtud se vám nabídne překrásný výhled do okolní přírody, takže vaše relaxace například u šálku kávy či skleničky vína bude dokonalá.

Poseďte a odpočiňte si v denním baru s přístupem na letní terasu

Odpočívejte při léčebných procedurách

Hotel disponuje vlastním rekondičně-relaxačním centrem, nabízejícím nespočet různých procedur – masáže klasické, aromatické, detoxikační i čokoládové, kyslíkovou terapii, perličkové, vířivé nebo bylinné koupele, rašelinové obklady, světloléčbu biotronovou lampou a další. Součástí centra je také vyhřívaný bazén, sauna, fitness centrum a tělocvična. Odpočinete si zkrátka po stránce fyzické i duševní a dosáhnete tolik potřebné harmonie!

Součástí všech variant balíčků je 2x rašelinový zábal a vstup do fitness po celou dobu pobytu + možnost karimatek a gymnastických míčů. Navíc máte ještě 15% slevu na dokoupené procedury z wellness nabídky hotelu.

Odpočívejte v moderním hotelovém wellness

Něco málo o Luhačovicích a okolí

Lázeňské město Luhačovice se rozprostírá v údolí obklopeném svahy Vizovických vrchů, které zabraňují pronikání silných a studených severních větrů do luhačovického údolí. Naopak otevřenou jižní stranou sem proudí teplý vzduch, takže klimatické podmínky jsou zde velmi příznivé. Luhačovice jsou nejen lázeňským, ale i kulturním městem, na přehled akcí se podívejte zde.

Vydejte se na výlet do okolí Luhačovic

Tipy na výlety v okolí Luhačovic

Atraktivní lokalita vám zajistí nespočet příležitostí k poznávání krás Česka!

 • Hrad Buchlov patří mezi nejstarší hrady České republiky. Jsou zde cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna.
 • Zámek Buchlovice je postavený ve stylu italské barokní vily. Obklopuje ho anglický park s mnoha vzácnými dřevinami, ve kterém se volně prochází pávi.
Zámek Buchlovice je postavený v italském barokním stylu
 • Lešné najdete pohádkový zámeček z konce 19. století. Má bohatou a cennou dřevořezbářskou výzdobu. Obklopuje ho anglický park, kde byla v roce 1956 vybudována ZOO.
 • Velehrad představuje nejvýznamnější poutní místo na Moravě spojené s historií Velkomoravské říše a s příchodem Cyrila a Metoděje. Původně gotický kostel ze 13. století byl v 18. století barokně přestavěn. Kousek od Velehradu najdete také archeoskanzen Modrá s ukázkou lidové architektury.
 • Kroměříž nabízí arcibiskupský barokní zámek s bohatou výzdobou interiérů a slavnou obrazovou galerií (Tizian, Cranach, van Dyk). V centru města se nachází gotický chrám sv. Mořice, barokní kostel sv. Jana Křtitele a Květná zahrada. Město bylo vyhlášeno národní památkovou rezervací a patří do seznamu UNESCO.
Kroměříž je jednou z památek zapsanou do prestižního seznamu UNESCO
 • Ve Zlíně se nachází obuvnické muzeum s unikátní kolekcí obuvi od doby románské až po dnešek.
 • V Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquapark. Nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Láká-li vás příroda, zajeďte si do Bílých Karpat, jejichž neposkvrněná příroda vás naprosto okouzlí!
 • Vypravte se na výlet po cyklostezce „Kolem Baťova kanálu" – ta vede z nedalekého Uherského Hradiště, přes zámek a zámeckou vinotéku v Uherském Ostrohu, dále do Veselí nad Moravou přes skanzen ve Strážnici, bzenecký zámek a zámecký park v Napajedlích a přes Topolnou zpět. Pokud vás neláká cykloturistika, využijte možnosti plavit se po Baťově kanálu. Podívejte se na www.batacanal.cz a vyberte si nejlepší trasu pro vaši plavbu!

Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 17.9. do 30.11.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 577 117 111, 577 117 222 nebo na emailu recepce@hotel-harmonie.cz.
 • Děti do 6 let zdarma (na přistýlce, polopenze).
 • Dítě 6–12 let 300 Kč/noc (na přistýlce, polopenze).
 • Dítě nad 12 let, další dospělá osoba 50 % z ceny voucheru (platba na recepci).
 • Turistická taxa 15 Kč/os/den.
 • Pes 100 Kč/den.
 • Více informací na www.hotel-harmonie.cz
   

Výběr varianty

nabídka byla ukončena