515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Itálie
Last-minute týden u moře v Itálii (kousek od Benátek) pro DVA
Jedinečná týdenní dovolená u moře kousek od Benátek pro DVA v Hotelu Laguna v přímořském letovisku Jesolo. Zdarma plážový servis. Vydejte se užívat si italského léta a poznávat místní krásy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Last-minute týden u moře v Itálii (kousek od Benátek) pro DVA

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Laguna
Via Padova n. 24
30016 Lido di Jesolo
Itálie

www.hotellagunajesolo.it
email: info@hotellagunajesolo.it

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se do Itálie na vlastní pěst a zažijte jedinečnou týdenní dovolenou

Organizované zájezdy nejsou nic pro Vás a už nutně potřebujete trochu slunce? Obojí splňuje dnešní nabídka! Zajistí Vám ubytování se snídaní v Hotelu Laguna jen kousek od prosluněné italské pláže a to včetně plážového servisu a slevy do aquaparku. Pak už je jen na Vás, jestli budete lenošit či poznávat krásy nejromantičtějšího města na světě - Benátek!

Hotel Laguna jen pár kroků od pláže a moře

Hotel Laguna, který Vás ubytuje po dobu Vaší týdenní dovolené v Itálii, najdete v přímořském letovisku Lido di Jesolo, kousek lodním spojením do Benátek. Samotný hotel leží doslova pár kroků od pláže.

Dvoulůžkové pokoje Vám poskytnou všechen servis ke strávení příjemné dovolené. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s tělovou kosmetikou, TV, Wi-Fi, telefon, klimatizaci a také balkón, který Vám zajistí nezapomenutelný výhled. Hotel se hodí také pro rodinnou dovolenou - do každého pokoje je možno přidat až dvě postele pro Vaše děti.

Na co se v Hotelu Laguna ještě těšit? Ráno to jsou jednoznačně snídaně, při kterých si pochutnáte třeba na typické italské kávě. Po celý den je Vám potom zdarma k dispozici plážový servis na soukromé pláži, která náleží k hotelu.

Lido di Jesolo je městečko, ve kterém to žije každý večer. Typický život můžete okusit třeba na diskotéce, v zábavním parku nebo při procházce po rušné promenádě.

Sleva na vstup do jednoho z největších evropských aquaparků

Pokud by Vás omrzela pláž či výlety, navštivte aquapark Aqualandia, do kterého máte díky kuponu slevu 4 EUR na vstup. Aquapark v karibském stylu Vám přinese naprosto nezapomenutelný zážitek - je to totiž mnohem víc než jen obyčejný zábavní aquapark!

Těšit se zde můžete na 26 unikátních atrakcích, mezi kterými najdete takové skvosty jako nejvyšší tobogán na světě a nejvyšší bungee-jumping věž v Evropě! Mimo to Vás pobaví animační programy či různá vystoupení a samozřejmě také restaurace a zóny klidu.

Park je otevřen denně od 10 do 18. hodin a vstupenku si můžete zakoupit buď na celý den, nebo jen na odpoledne. Ceny a další informace najdete zde. Sleva díky kuponu - místo 29 EUR zaplatíte 25 EUR.

Dech beroucí historie Benátek přímo na dosah ruky

Italské Benátky - to je město malířů, lagun, ostrovů a ostrůvků, gondol, masek a karnevalu. Je to také historické město plné kanálů, muzeí a památek, které svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem láká statisíce turistů z celého světa. 

Najdete tu okázalé kostely, paláce z mramoru a gondoly plující romantickými vodními kanály. Mimo jiné se zde nachází také několik světoznámých galerií, kde najdete díla mistrů "benátské školy" Tiziana, Tintoretta a Veroneseho. Z každého koutu tu dýchá historie naplněná příběhy o dávných šlechtických rodech, náboženských slavnostech a politickém dění.

Krásné jsou i okolní malebné ostrůvky - Murano se svou tradiční výrobou skla, Burano se světově proslulou výrobou krajek nebo nejkrásnější ostrov laguny Torcello s četnými katedrálami a paláci.

Nevynechejte nejzajímavější benátské památky

 • Ponte di Rialto je nejznámější most, který spojuje městské části San Marco a San Polo a který je podpírán 12 000 kůly. Dříve byl tento most skutečným obchodním centrem, dnes zde naleznete zejména stánky se suvenýry, které sem lákají davy turistů.
 • Bazilika sv. Marka – Basilica di San Marco je hlavním místem, které byste neměli v Benátkách minout. Tento kostel v sobě ukrývá velké umělecké bohatství, směsici několika slohů s úchvatnými mozaikami, které doplňují interiér. Za svých časů zde byli přijímáni papežové a nejvyšší hlavy států.
 • Piazza San Marco - je jediným náměstím Benátek. Můžete zde například spatřit krásnou Baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a také věž Campanile (Markovu věž), odkud je překrásný výhled na celé Benátky.
 • Dóžecí palác je gotický palác ze 12. století, který byl nejen domovem dóžete a jeho rodiny, ale také sídlem vlády. Zde zasedala Velká rada a Senát.
 • Ponte degli Scalzi - most, ze kterého je krásná podívaná na lagunu a město.

Orientační vstupné na benátské památky

 • Dóžecí palác 13 EUR
 • galerie Baziliky S. Marco 2 EUR
 • Campanila - zvonice 8 EUR
 • chrám S. Rocco 2 EUR
 • Frari 3 EUR
 • Námořnické muzeum 1,60 EUR
 • kostel San Giovanni e Paolo 2,50 EUR
 • muzeum Peggy Guggenheimové 12 EUR
 • San Salvatore 3 EUR
 • zvonice San Girgio 3 EUR
 • muzeum skla na Muranu 6,50 EUR

Na gondole po celých Benátkách

Pokud přijedete do Benátek, musíte vyzkoušet typický benátský dopravní prostředek: gondolu. Gondola je nejpopulárnější ze všech benátských plavidel. Gondoliér Vás proveze napříč malými kanály, které jako ulice probíhají na skrz celými Benátkami. Těmito kanály také proplouvají nejrůznější typy plavidel - mimo gondol také “vaporettos” (vodní autobusy), malé loďky a soukromá plavidla.

Celodenní jízdenka bez omezení pohybu po kanálech i na ostrovy 12,5 EUR (cena je orientační).

Další zastávka: starobylá Padova

Padova je to starobylé univerzitní a navíc poutní město které si do dnešních dnů uchovalo svůj rušný život. Milovníci umění navíc vědí o mimořádné místní vzácnosti: kapli Scrovegni a bazilice di Sant'Antonio.

Bazilika di Sant'Antonio je celá postavená z cihel v podivné kombinaci byzantského, benátského, románského a gotického slohu. Tři velké lodě jsou naplněny uměleckými díly. Mezi to nejlepší patří oltáře od sochaře Donatella. 

V Padově Vás také uchvátí pohled na Kapli Scrovegni. Tuto malou kapli dal postavit roku 1303  Enrico Scroveni, protože chtěl zachránit svého zemřelého otce před peklem. Stěny pokryl  freskami florentský malíř Giotto a ovlivnil jimi celý další průběh dějin umění.

Padova se nachází asi hodinu jízdy od Lido di Jesola.

Italská Verona pro zamilované

Město Romea a Julie, milenců veronských. Město antických památek a živé obchodní středisko - od hotelu vzdálené necelé dvě hodiny jízdy.

Při prohlídce města nenechají ujít místa spojená s Shakespearovým dílem. Nejznámějším z nich je Casa di Giulietta, kde je na dvoře balkon, na který se Romeo šplhal za Julií a také socha samotné Julie. Podle pověsti ten, kdo sáhne soše na pravé ňadro, bude mít štěstí v lásce, proto je tato část již velmi oblýskaná. Celý dvůr je zaplněn milostnými vzkazy, které tu turisté zanechávají.

Itálie nabízí nejen moře a památky, ale také přírodu

Mezi Padovou a Veronou najdete také Národní přírodní park Parco Regionale dei Colli Euganei. Ten Vám svou krásnou přírodou nabízí prostor k procházkám a aktivnímu odpočinku mimo ruch měst. Prohlédnou si zde můžete nespočet druhů flóry i fauny či se pokochat i mnoha historickými památkami.

Při cestě zpět do Česka si můžete udělat ještě výlet k Lago di Garda - největšímu italskému jezeru, či se zastavit a obdivovat vrcholky rakouských Alp a Dolomitů.


Doplňující informace

 • Kupon platí od 2.7. do 7.7.od 12.7. do 31.7.2013. K dispozici pouze 15 kuponů!
 • V last-minute termínu od 2.7. do 7.7. jsou k dispozici 2x 2-lůžkový pokoj, 1x 3-lůžkový pokoj a 1x 4-lůžkový pokoj. V termínech od 12.7. do  31.7. jsou k dispozici 3x 2-lůžkové pokoje a 1x 4-lůžkový pokoj.
 • Rezervace pobytu nejpozději dva týdny předem na info@hotellagunajesolo.it (anglicky, italsky, německy).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce, doporučujeme translate.google.com. Pokud si ani tak netroufnete, můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší nežli byste si rezervovali pobyt sami. 
 • Děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Možnost přidat 1 nebo 2 postele pro děti za cenu: 0-2 let: 8 EUR/noc, 2 – 10 let 12 EUR/noc, od 10 let 15 EUR/noc.
 • V případě využití 3 nebo 4-lůžkového pokoje je nutno připlatit za děti.
 • Turistická taxa není zahrnuta v ceně (0,60 EUR/den/osoba starší 12-ti let).
 • Více informací na www.hotellagunajesolo.it.

Hodnocení zájezdu

3,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.

 • Zuzana 2. 6. 2015

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

nabídka byla ukončena