515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny v apartmánech s polopenzí
Zimní dovolená v Krkonoších pro DVA na 3 a více dní v Apartmánech Lestarka. Polopenze, sauna a ideální podmínky pro zimní sporty. Přijeďte si užít pravou zimu do krásné přírody nedaleko Krkonošského národního parku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Dovolená v Krkonoších pro DVA na 3/4 dny v apartmánech s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
80 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

15. 1. 2015 – 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Apartmány Lestarka
Kořenov 551
468 49 Kořenov

www.lestarka.cz
tel.  774 222 835
e-mail: info@lestarka.cz

Do hor s rodinou nebo partou přátel

Hledáte místo, kam se vypravit na pohodovou dovolenou do hor? Někde, kde se děti nebudou nudit, kde dámy nebudou muset stát u plotny, pánové si po večerech zahrají poker a společně si užijete relaxu v sauně a čisté přírodě českých hor a ještě ušetříte? Rozhodně čtěte dál!

Do hor s rodinou nebo partou přátel

Nově zrekonstruované apartmány Lestarka

Utečte z ruchu města a dopřejte si zasloužený odpočinek v nerušeném prostředí nedaleko Krkonošského národního parku. Zavítejte do vyhledávané rekreační oblasti Kořenov a načerpejte energii v překrásné horské krajině s ubytováním v Apartmánech Lestarka.

Nově zrekonstruované apartmány Lestarka

Ty nabízí zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením, vybavené kuchyňkou (vč. nádobí, lednice, rychlovarné konvice, mikrovlnné trouby a 2-plotýnkového vařiče na vyžádání), 1-2 ložnicemi a TV. Pro nejmenší je možno zdarma zapůjčit pevnou postýlku. Samozřejmostí je Wi-Fi a parkování zdarma.

Apartmány mají vlastní sociální zařízení

Plně vybavené apartmány

Polopenze i wellness v ceně

Kromě moderního ubytování vás čeká i polopenze ve formě bohatých částečně bufetových, částečně servírovaných snídaní a 2-chodových večeří.

Těšit se můžete i na polopenzi

Večerní zábavu vám zajistí 1x vstup do sauny na 1 hodinu a klubovna s billiardem, šipkami či šachy nebo zapůjčení pokerového kufříku. Pro děti je připraven herní koutek.

V rámci pobytu máte jeden vstup do sauny zdarma Oddejte se odpočinku

Pryč z ruchu velkoměsta

Apartmány leží na výborném strategickém místě, kde je možno využít naprostého soukromí a samoty hned u lesů. Ideální prostředí pro skupinky přátel, rodiny s dětmi a pro páry, které si chtějí odpočinout od stresu, práce a přelidněných měst. Veškerá kulturní a zábavní střediska jsou nedaleko (do 5 km) - například v Harrachově. Obec Kořenov je označována jako největší horská obec se slavnou železnicí, která vede po ozubnicové trati.

Čeká vás naprosté soukromí

Ideální výchozí bod pro běžkaře i sjezdaře

Apartmány se nacházejí v části obce Kořenov - Polubný. Nedaleko apartmánů se nachází nástupní stanice navazující na Jizerskou magistrálu pro běžkaře. 

Ideální výchozí bod pro běžkaře

Přímo v obci je možné využít lyžařské středisko Rejdice, nabízející 7 vleků a jednu lanovou dráhu a snowboardcrossovou trať.

V okolí se nachází několik dalších skiareálů. V Rokytnici nad Jizerou (8 km) vás čeká 24 vleků a lanovek a k tomu nejdelší sjezdovky v ČR, místy až 100 m široké. Horní stanice na Lysé hoře je v nadmořské výšce 1 315 m, o sníh tu tedy nebude nouze.

Přibližně stejně daleko se nachází Skiareál Paseky nad Jizerou, kde je vám k dispozici celkem 10 km sjezdovek a od roku 2011 můžete využít i novou sedačkovou lanovku. Návštěvníci mají možnost bohatého výběru terénů – cvičné loukysjezdové tratě lehké i těžší obtížnosti. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu. Dostatek sněhové pokrývky na sjezdovkách je zajišťován rozsáhlým zasněžovacím systémem.

Přímo v obci je možné využít lyžařské středisko Rejdice

V Harrachově se můžete vyřádit na Čertově hoře, kde jsou hned 4 sjezdovky různých obtížností, přičemž sjezdovkou Červená II můžete sjet až do středu města. 

Harrachov - město skla, kultury i přírody

Vaší pozornosti by neměly uniknout Mumlavské vodopády u Harrachova vzdálené od apartmánů asi 7 km. Mumlavský vodopád tvoří až 8 m vysoké stupňovitě uspořádané žulové bloky, u jejichž úpatí se nachází tzv. Čertova oka.

Mumlavské vodopády u Harrachova

V Harrachově vás čeká i bohaté kulturní vyžití. Neměli byste vynechat návštěvu nejstarší sklárny u nás - byla založena před rokem 1712, tedy více jak před 300 lety. Exkurze do areálu sklárny se uskutečňují pondělí až neděle, vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Prohlídka provozu a muzea trvá asi 1 hodinu.

Zájemci o historii lyžování mohou zavítat do Ski muzea, kde si na vlastní oči budete moct prohlédnout pohár (skleněný, broušený) pro vítěze MS v letech na lyžích (výška 120 cm).

Ski muzeum

Milovníky přírody pak zaujme Expozice Šindelka, která seznamuje návštěvníky s celou lesnickou problematikou, od vytěžení lesního porostu přes přiblížení kmenů k cestám a jejich odvoz k dalšímu zpracování až po následnou obnovu lesa a péči o něj. V patře se pak nachází expozice myslivecká.

Jizerské hory nabízejí pro každého něco

Jizerské hory tedy přímo vybízejí k zimním sportům, ale i návštěvě historicky zajímavých míst dostupných autem:

 • za návštěvu stojí například Botanická zahrada v Liberci, Televizní vysílač a hotel JeštědLiberecké muzeumFrýdlanstký zámek, Zoo - Liberec 
 • v Liberci dále navštivte i IQ park Liberec, kde si užijete nespočet zábavy

Televizní vysílač a hotel Ještěd

 • nevynechejte ani město proslavené svým sklem a bižuterií - Jablonec nad Nisou, kde vřele doporučujeme procházku kolem nádherné jablonecké přehrady
 • další zajímavé zážitky vám přinese návštěva Boskovské dolomitové jeskyně, hradu Kost či Bezdězu
 • TIP na výlet: Wothanburg  - historicky vybudovaná pevnost pro rytířské slavnosti a bitvy, kde se přenesete do časů chrabrých rytířů! V okolí také Chrastavský kostel Sv. Vavřince, chrastavské muzeum, liberecký zámek, přehrada Mlýnice....a mnoho dalšího

V prezentaci je použita fotografie ze stránek www.info-harrachov.cz a www.sklarnaharrachov.cz.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 15. 1. 2015 do 30. 4. 2015.
 • Doporučujeme rezervaci pobytu před zakoupením kuponu na tel. 774 222 835 či na e-mailu info@lestarka.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti 3-12 let 279 Kč/noc/s polopenzí.
  • Osoba starší 12 let za vykalkulovanou cenu z ceny kuponu.
  • Domácí mazlíčci 100 Kč/pobyt.
 • Děti do 3 let zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky).
 • Turistická taxa je již zahrnuta v ceně.
 • Rezervaci pobytu je možné stornovat nejpozději 7 dní před plánovaným příjezdem.
 • Více informací na www.lestarka.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena