515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
6 dní pro DVA v Krkonoších v hotelu Alfonska
6 dní pro DVA v Krkonoších v hotelu Alfonska s polopenzí, vířivkou a sektem s jahodami jen za 3080 Kč. 1 dítě do 6 let zdarma. Pořádná dávka jarního relaxování!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

6 dní pro DVA v Krkonoších v hotelu Alfonska

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 56 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 5. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Alfonska
Štěpanická Lhota 7
Jilemnice 51401
tel.: 602 429 978, 773 488 848
www.alfonska.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

6 dní v Krkonoších s polopenzí a vířivkou - nedejte jarní únavě šanci

Hledáte místo pro rodinou dovolenou nebo si chcete vyrazit na romantickou dovolenou jen ve dvou? Ideálně do krásné přírody na čistý vzduchu? Kde se dají dělat perfektní procházky? Kde se dá i trošku zasportovatHotel Alfonska na Benecku v Krkonoších to vše perfektně splňuje.

Privátní vířivka a sekt s jahodami

Víkendový pobyt je určitě fajn, ale pokud si chcete doopravdy pořádně odpočinout, využijte tohoto pobytu na celých 6 dní (5 nocí). Nevažte se plnou penzí a vyražte raději někam na výlet. Spoustu zajímavých tras najdete v nejbližším okolí Alfonsky. A abyste neměli starosti s jídlem před výlety a po návratu, připravili si pro Vás v hotelu bohatou polopenzi. Jeden den můžete využít na absolutní relax a nicnedělání - budete mít přichystán oběd a pak se můžete vrhnout do vyhřívané vířivky a k tomu si dát sekt a jahody.

 

Komfortní pokoje a spousta venkovních aktivit

Čeká na Vás ubytování v komfortních zrekonstruovaných pokojích. V každém hotelovém pokoji je TV, koupelna i nezbytné wifi připojení. 

K dispozici je i ping-pong, pétanque a nové víceúčelové hřiště s umělým povrchem na volejbal, nohejbal, tenis a streetball.

A kdykoliv můžete posedět na hotelové terase a opalovat se na slunci.

Tipy na volný čas

Místo je ideální také na cyklovýlety s možností využití cyklobusů, které křižují Krkonoše celé léto. V ceně máte jednodenní zapůjčení kola pro dva, tak toho využijte! Autem je možné navštívit Jilemnici, Vrchlabí (vzdálené 10 km), Špindlerův Mlýn (vzdálené 25 km), Pec pod Sněžkou nebo Zoo Safari Dvůr Králové nad Labem.

K procházkám po nejbližším okolí doporučujeme například rozhlednu Žalý, Jindrovu skálu, kapličku sv. Huberta nebo farmu huculských koní. Dále samozřejmě celá řada krásných túr po Krkonoších... Nadchnou Vás i nádherné výhledy do kraje (na Ještěd nebo Trosky v Českém ráji).


Doplňující informace

 • kupon je možné uplatnit od 6.3.2012 do 10.5.2012 (mimo Velikonoce)
 • doporučujeme předrezervaci na 602 429 978 nebo 773 488 848
 • v ceně nejsou zahrnuty rekreační poplatky 19 Kč/dospělá osoba/den
 • děti do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko, stravu a další služby)
 • 1 dítě do 6 let zdarma včetně jídla, 6-12 let příplatek 280 Kč/noc vč. polopenze, starší za 1540 Kč/pobyt včetně všech služeb
 • je možné koupit více kuponů a pobyt si prodloužit
 • více informací na www.alfonska.cz

Hodnocení pobytu

4,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.

 • fanB3 10. 7. 2016
 • JichovaRomana 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

nabídka byla ukončena