515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Krkonoše alá Homolkovi pro DVA na 3 dny s wellness - 2. nabídka
Poznejte Krkonoše, jak je Homolkovi nezažili! Autentický wellness Hotel Palace Club*** v samotném centru Špindlerova Mlýna pro DVA na 3 dny včetně polopenze, NEOMEZENÉHO vstupu do wellness a dalších výhod!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Špindlerův Mlýn

Krkonoše alá Homolkovi pro DVA na 3 dny s wellness - 2. nabídka

-57 %
Krkonoše alá Homolkovi pro DVA na 3 dny s wellness - 2. nabídka
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nabitý balíček a luxusní ubytování v Krkonoších

Zažijte Krkonoše, tak jak je Homolkovi nezažili! Vydejte se do centra Krkonoš - Špindlerova Mlýna, kde na Vás čeká nabitý pobytový balíček v autentickém, ale již zrekonstruovaném wellness Hotelu Palace Club*** s nádherným výhledem na panorama Krkonoš. Můžete si být jistí, že Homolkovi by nad tímto balíčkem zbledli závistí!

Ubytování v Krkonoších, které by Homolkovi záviděli

Slavná výprava Homolků za zimní rekreací do Špindlerova Mlýna se odehrála již před 40 lety, ale baví nás pořád. Přijeďte se i Vy pobavit a odpočinout si do stejného hotelu, ve kterém tato povedená česká rodinka bydlela. 

Hotel Palace Club*** leží na krásném místě v kopci nad centrem Špindlerova Mlýna ve výšce 780 m.n.m. a dnes toto ubytování v Krkonoších nabízí podstatně lepší komfort a služby, než tomu bylo za dob Homolkových!

Můžete se těšit na ubytování v komfortně vybaveném 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociální zařízením a satelitní TV. Děti do 3 let jedou na "výpravu" zdarma, starší za 790 Kč za celý pobyt.

Vydatná polopenze a další dobroty

Součástí nabitého balíčku je celá řada služeb a Vy se tak opravdu nebudete nudit. Základem je určitě vydatná polopenzeSnídaně jsou formou bufetového stolu s vital koutkem pro ty, co myslí na své zdraví. Bohaté 3-chodové večeře Vás zasytí i po náročném výšlapu do hor.

Ubytování v Krkonoších Vám zaručeně zpříjemní luxusní bar Silverrcok, ve kterém Vás uvítá vynikající welcome drink. V průběhu pobytu si také nezapomeňte dát lahodnou kávu a posedět ve stylovém hotelovém baru.

Neomezený vstup do wellness a další zábava

Neomezený vstup do wellness se saunou a whirlpoolem je přesně ta pravá forma relaxace, která se hodí po výšlapu do hor! Pokud to s kilometry v nohách přeženete, využijte 20% slevy na masáže anebo 15% slevy na kosmetické ošetření těla nebo obličeje.

V hotelu se také můžete zabavit na billiardu, zahrát si šipky a Vaše děti si mezitím pohrají v dětském koutku.

Tipy na výlety

Špindlerův Mlýn je jedním z ideálních výchozích bodů pro túry po Krkonoších. Navíc díky tomu, že se jedná o jedno z nejživějších center Krkonoš, nebudete se nudit ani tady.

 • Aquapark Špindlerův Mlýn - 3 tobogány (dlouhé až 72 m) včetně člunového, vířivky, divoká řeka, sauna, parní lázeň aj.
 • Pramen Labe, Labský a Pančavský vodopád, Bozkovské jeskyně... a nespočet dalších možností, s jejichž výběrem Vám v hotelu rádi poradí
 •  Sněžka - k nejatraktivnějším cílům patří samozřejmě výstup na nejvyšší horu České republiky Sněžku (1602 m. n. m.)

Lyžování v Krkonoších

Lyžaře jistě nadchne, když se ohlašovaná tuhá zima projeví už před vánočními svátky. Potom totiž můžete navštívit jeden z 39 ski areálů, které v Krkonoších jsou. Přímo ve Špindlerově Mlýně si zalyžujte například na Svatém Petru - jedné z nejkvalitnějších sjezdovek v Česku vůbec. Najdete zde i snowpark a lyžuje se tu až do pozdního večera.

Informace o dalších sjezdovkách najdete zde.

Kde kupon uplatnit

Hotel Palace Club***
Okružní 16
543 51 Špindlerův Mlýn
hotelklik.cz
tel. +420 499 433 242
email: recepce@hotelonline.cz
 

Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 1.12. do 22.12.2012.
 • Pobyt si rezervujte na mailu recepce@hotelonline.cz (zašlete číslo Vašeho kuponu) nebo na tel. čísle +420 499 433 242.
 • Počet kuponů omezen na 100 ks.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.
 • Dítě od 3 do 15 let na přistýlce za 790 Kč/pobyt vč. stravy a služeb.
 • Další osoba starší 15 let na přistýlce za 990 Kč/pobyt vč. stravy a služeb.
 • Vychovaní domácí mazlíčci za poplatek 100 Kč/den.
 • Děti a zvířátka nutno hlásit při rezervaci.
 • Více informací na www.hotelklik.cz.
nabídka byla ukončena