515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Polsko
3 dny pro DVA v Krakově - bazén, sauna, fitness
3-denní pobyt pro DVA v Krakově - bazén, sauna, kulečník, vstup do fitness centra. V krásném hotelu Daisy Superior ***. NAVÍC: sleva na vstup do vodního parku, na okružní let balónem a plavbu lodí.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Historický Krakov v 3* hotelu se vstupem do bazénu a sauny + snídaně a balíček slev

3 dny pro DVA v Krakově - bazén, sauna, fitness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 323 zákazníků
zakoupením získáte 42 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Daisy Superior
Morelowa 26A, Krakow
Polsko

jrp.pl/hotel
tel.: +48 12 425 27 97
e-mail: info@jrp.pl

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Krakov - královské město a nejkrásnější město v Polsku

Krakov je jedno z nejkrásnějších evropských měst, kde na Vás na každém kroku dýchne historie a umění. Je to bývalé hlavní město Polska a bezesporu nejkrásnější město našich východních sousedů. Určitě ne náhodou je přezdívané jako polská Praha :-).

Daisy Superior - luxusní hotel v klidné části Krakova

Vydejte se do Krakova na 3-denní pobyt v Hotelu Daisy Superior ***, kde Vás čeká množství kulturních a historických památek. V ceně pobytu je i sauna, vstup do hotelového bazénu a fitness centra, billiard a stolní tenis. Přiobjednat si můžete vířivku i masáž.

V dnešní akci máte možnost získat i mnoho dalších slev: 10% na let balónem a vstup do Vodního Parku (více zde), ale i na okružní plavbu lodí po řece Visla (zaplatíte jen v přepočtu 70 Kč za osobu). Nabídka je opravdu pestrá. Pobyt je vhodný pro všechny generace.

Poznejte nejen Krakow, ale i okolí

Na recepci hotelu Vám rádi poskytnou informace o zajímavých aktivitách a výletech po okolí. Při svých toulkách za historií ale určitě nevynechejte v Krakově a blízkém okolí následující:

Hrad Wawel - symbolické místo s velkým významem pro Poláky, nachází se zde královský zámek a katedrála a jsou zde pochování polští králové i tragicky zesnulý prezident Lech Kaczynski

Náměstí Rynek Glowny - jedno z nejkrásnějších středověkých evropských náměstí, velkorysé v rozloze, nádherné ve své architektuře - zde tepe srdce Krakova

Světově unikátní solné doly Wieliczka (UNESCO) - neuvěřitelně krásné solné doly s vytesanou katedrálou, podívejte se na fotogalerii

Ženy jistě nezapomenou na nákupy - v Krakově najdete například obrovské nákupní centrum - Galeria Krakowska.

 


Doplňující informace

 • kupon můžete využít od 7.3. do 30.9.2012
 • Váš pobyt je nutno rezervovat na e-mailové adrese info@jrp.pl (nutno přiložit kupon), komunikace probíhá v angličtině / polštině, pro obecné otázky ohledně pobytu je možné použít tel.: +48 12 425 27 97
 • Za příplatek 1 050 Kč / 39,5 EUR je možné doobjednat 3. noc, pokud chcete pobyt na 4 noci, kupte si 2 kupony (to vše provedete po stisknutí na tlačítko "koupit")
 • děti do 12 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma, příplatek za snídaně činí 15 PLN resp. 3,70 EUR
 • přistýlka včetně snídaně je za polovinu ceny kuponu (39,5 Euro/pobyt) a hradí se na místě
 • více informací na jrp.pl/hotel

Hodnocení pobytu

4,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • alesvalda 20. 5. 2016
 • omakovicky 7. 5. 2016

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena