515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Itálie
Nabitá dovolená v Jižním Tyrolsku s NEOMEZENÝM wellness a polopenzí
Dopřejte si dovolenou v luxusním Hotelu Bacher*** v alpském prostředí překrásného Jižního Tyrolska v Itálii. Ubytování, polopenze, NEOMEZENÝ vstup do wellness centra, doprovázená pěší túra a mnohem víc. Nyní s platností do listopadu 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Nabitá dovolená v Jižním Tyrolsku s NEOMEZENÝM wellness a polopenzí

-49 %
Nabitá dovolená v Jižním Tyrolsku s NEOMEZENÝM wellness a polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Bacher
Rein 41
I-390 32 Sand in Taufers - Südtirol - Itálie

www.hotel-bacher.comTel.: +390 474 672 509
E-mail: info@hotel-bacher.com (komunikace v NJ, IT, AJ) 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika i dobrodružství na jednom místě

Pojeďte si odpočinout do překrásného Jižního Tyrolska, kde na vás bude dýchat neskutečná atmosféra majestátných horských štítů. Skvělá rodinná dovolená nebo romantický pobyt pro zamilované páry! Nechte se unášet kouzelným prostředím italských Alp!

Překrásné horské štíty

Horský hotel Bacher*** s rodinnou atmosférou

Ubytováni budete v útulném horském hotelu, který oplývá dokonalým komfortem, skvělým jídlem a výbornými službami. Budova hotelu Bacher*** se nachází v nadmořské výšce cca 1 550 m n. m.

Rodinný hotel Bacher

Těšte se na ubytování v luxusních pokojích s vlastním WC, sprchou, telefonem, pohodlnou lenoškou a TV se satelitem. Pokoje nabízí krásný panoramatický výhled na hory, směrem na severní nebo jižní stranu.

Chutná polopenze, víno a welcome drink

V rámci polopenze vás čeká výborné jídlo, které nabízí hotelová restaurace, kde si budete moci dopřát klasické italské specialitysnídaně formou bufetových stolů a bohaté večeře formou výběru z menu.

Na uvítanou je pro vás připraven welcome drink a večer můžete strávit příjemné chvíle u láhve vína, jež je také v ceně kuponu.

Rozhodně nezapomeňte, že máte neomezený vstup vnitřního bazénu s protiproudem a do finské sauny. Pořádná relaxace po náročném dni stráveném na vrcholcích hor jistě přijde vhod!

Kraj plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody, to je jižní Tyrolsko

Jižní Tyrolsko je nejsevernější italskou provincií. Kombinuje se zde duch Alp s italským stylem života. V blízkosti se nacházejí Dolomity, které jsou na seznamu UNESCO.

Jedinečná atmosféra Dolomit

Jižní Tyrolsko je region kontrastů, už jen kvůli své poloze - alpské vrchy uprostřed středomořské krajiny, ale i kvůli své historii - tradice severu jsou zde hluboce zakořeněny, ale dnes se již mísí s italským způsobem života. Vzniká tak unikátní celek plný harmonie, ale i protikladů, který vás vždy překvapí!

Nádherná příroda, kultura, historie...v italských Alpách je z čeho vybírat

V blízkém i širokém okolí hotelu najdete nespočet zajímavostí. Co tedy rozhodně nevynechat?

 • Hrad Taufers/Tures (13 km) - komplex bývalého sídelního hradu je známý pro svůj netypický obytný charakter, který vypadá jako z pohádky.
 • Aquapark Cascade (11 km) - areál tvoří unikátní a otevřená architektura. Při plavání se vám tak naskytne dechberoucí výhled do okolní přírody!
 • Muzeum hornictví Predoi (26 km) - prohlídka bývalého měděného dolu Predoi je nezapomenutelným zážitkem pro malé i velké návštěvníky.
Odpočinek ve wellness

Veškeré Jižní Tyrolsko je protknuté sítí turistických stezek, které ocení opravdu každý - příležitostný turista i milovník horské turistiky. Celá lokalita je navíc poseta hrady, zámky a kostely, o které je velmi dobře pečováno a jsou tak ve skvělém stavu. Je tedy co obdivovat!

 • Dolomity - jejich jedinečný tvar je důsledkem toho, že se jedná o zkamenělé korálové útesy, které miliony let vznikaly na dně pradávného moře. Když moře ustoupilo, odhalily se i Dolomity, nazývané také Bledé hory.
 • Pevnost Franzensfeste (Fortezza, 59 km) - pevnost byla vybudována císařem Františkem I. a svého času byla nejmohutnější pevností Evropy, ale její historie zažila mnoho zvratů. Byla zde vojenská kasárna a za 2. světové války ji nacisté využívali pro skrývání zlata.
Historické památky v Dolomitech
 • Hrad Tirol (136 km) - je sídelním hradem Tyrolska a nyní zde sídlí muzeum. Hrad vznikl na konci 13. století a část své středověké podoby si uchoval. Expozice se věnují minulosti Jižního Tyrolska a v archeologickém muzeu najdete přehled hmotné kultury od prvního osídlení Alp od 7. st. př. n. l.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od  29. 6. 2015 do 2. 8. 2015 a od 23. 8. 2015 do 1. 11. 2015 (kromě svátků).
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 4 dny (3 noci) za 6 389 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 5 dní (4 noci) za 8 059 Kč
  • VARIANTA C: pobyt na 8 dní (7 nocí) za 13 920 Kč
 • Rezervace pobytu na e-mailu info@hotel-bacher.com (komunikace v němčině italštině, angličtině).
 • V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 4 do 7,99 let 50% sleva z výše uvedených cen.
  • Děti od 8 do 11,9 let 20% sleva z výše uvedených cen.
  • Turistická taxa 1,50 EUR/osoba/den.
 • Dítě do 3,99 let ZDARMA.
 • Více informací na www.hotel-bacher.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena