515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Jižní Čechy pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness
Nabitý pobyt pro DVA na 3 nebo 5 dní v Interhotelu America**** v Písku. Čekají vás bohaté snídaně, neomezený vstup do bazénu a romantická večeře.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Jižní Čechy: Písek ve 4* hotelu ve tvaru parníku s neomezeným vstupem do bazénu, sauny, fitness a snídaní

Jižní Čechy pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 12. 6. 2016

Kde uplatnit voucher

Interhotel America****
R. Weinera 2375, Písek

www.interhotel-america.com
+420 723 799 895
reception@interhotel-america.com
check-in 14:00 hod., check-out 11:00 hod.

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se na jedinečný pobyt do historického Písku. Těšit se můžete na ubytování v Interhotelu America****, který svým vzhledem připomíná parník. Díky jeho kulatým oknům a ventilaci ve tvaru lodního komínu si budete připadat jako na zámořské plavbě!

Interhotel America****

Unikátní Interhotel America****

Interhotel America**** je situován v klidové zóně na úpatí Píseckých hor, v městské části Amerika. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny královskými postelemi (200x200 cm), vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou, toaletou, minibarem, fénem a telefonem.

V hotelové restauraci Panorama si díky kuponu pochutnáte na bohatých snídaních podávaných formou švédských stolů a také na 2-chodové večeři výběrem z menu (1x za pobyt na 3 dny, 2x za pobyt na 5 dní). 

Připraven je pro vás neomezený vstup do wellness centra (bazén s protiproudem, fitness) a to každý den od 8:00 do 22:00 hod. Neomezený vstup máte také do hotelové sauny, a to vždy v úterý, čtvrtek a v sobotu od 18:00 do 22:00 hod. 

V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, dětské hřiště, obora daňků a muflonů a další turistické zajímavosti. Do historického centra města je to jen 15 minut pěší chůze.

Stylové pokoje

Hotelová restaurace

Využijte služeb wellness centra

Písek - historická brána jižních Čech

V Písku navštivte široké spektrum historických památek, např. nejstarší dochovaný kamenný most v Čechách z 13. století. Dominantou města Písek je hodinová věž kostela Narození Panny Marie, která ční nad celým městem a láká návštěvníky města již z dálky.

 • V blízkém okolí Písku můžete navštívit také hrad Zvíkov a zámky Orlík, Bechyně a Kratochvíle.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu najdete v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou Třeboň. Dvoje lázně, zámek, pivovar a Schwarzenberská hrobka vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!
Písek - historická brána jižních Čech

Kouzelný Český Krumlov

V prezentaci byla použita fotografie webu www.poznavamesvet.cz. Tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 2. 2. 2016 do 12. 6. 2016.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu 15. 2. 2016 a 13. 5. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 723 799 895 nebo na e-mailu reception@interhotel-america.com.
 •  Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • dítě do 5,9 let na lůžku rodičů zdarma (bez nároku na 2-chodovou večeři).
  • dítě do 11,9 let na přistýlce za 250 Kč/noc (bez nároku na 2-chodovou večeři).
 • Ostatní příplatky (nepovinné, platí se na místě):
  • příplatek za rodinné apartmá (4 osoby, 2x ložnice, obývací pokoj, 2x koupelna s WC) za 1 250 Kč/3 dny, 2 500 Kč/5 dní.
  • příplatek za dvoulůžkový apartmán s možností přistýlky (ložnice, obývací pokoj, velká koupelna) za 950 Kč/3 dny, 1 900 Kč/5 dní.
  • prodloužení pobytu za 1 450 Kč/noc/2 osoby.

Hodnocení pobytu

3,6 z 5
Celkem hodnotilo 14 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • michalsypecky 29. 12. 2018
 • Květa 27. 5. 2016

  Především město Písek, kouzelné, sposta zajímavostí. Ubytování bylo příjemné.

zobrazit hodnocení / 14 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena