515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Jižní Čechy pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu
Hluboká nad Vltavou (Jižní Čechy) pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Záviš z Falkenštejna**** s romantickým občerstvením a wellness nebo návštěvou zámku. Vydejte se relaxovat do Jižních Čech a poznejte krásy zdejších památek UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Jižní Čechy pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu

-41 %
Jižní Čechy pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Záviš z Falkenštejna****
Náměstí Čsl. armády 25
373 41 Hluboká nad Vltavou

www.hotelzavis.cz
tel.: +420 387 966 666
email: info@hotelzavis.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená v Jižních Čechách

Hledáte ideální místo pro dovolenu ve dvou? Máte rádi luxusní ubytování, chcete poznat něco nového a potěšit oko krásnými památkami? Tak se určitě vydejte do Jižních Čech a ubytujte se v Hotelu Záviš z Falkenštejna ****!

Luxusní Hotel Záviš z Falkenštejna****

Hotel najdete ve městě Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů jak Jihočeského kraje, tak celé České republiky a je ideálním místem pro trávení dovolené v Jižních Čechách.

Pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, TV, telefonem a Wi-Fi. Část pokojů má výhled na náměstí, část na golfové hřiště.

Romantické občerstvení a další výhody

Součástí Vašeho balíčku je welcome drink na přivítání, 2x snídaně a 1x romantická 3-chodová večeře při svíčkách, kterou si Vy i Váš doprovod rozhodně užijete. A nezapomeňte si po nějakém dobrém jídle vychutnat desert s kávou! Navštivte také vinárnu Šatlava, která Vás jistě zaujme stylovým interiérem!

Podle toho, zda dáte přednost relaxaci nebo kultuře, si vyberte z návštěvy státního zámku Hluboká nebo 1 hodiny ve wellness (sauna, infrasauna, bazén s protiproudem a vířivka). Záleží jen na Vás, zda poznáte historické krásy či budete odpočívat.

Zajímavosti a zábava kousek od hotelu

Poblíž hotelu najdete nespočet zajímavostí a míst pro kulturní i sportovní vyžití:

 • 500 metrů od hotelu najdete jednak Státní zámek Hluboká, jednak také aquapark, adrenalin park, golf, badminton, volleyball, bowling, dětský areál i trampolíny. Milovníky umění potěší Alšova Jihočeská galerie.
 • asi 800 metrů od hotelu pak uvidíte Pomník Záviše z Falkštejna.
 • 1 kilometr od hotelu si užijete projížďku na koních ve Vondrově a navštívíte Zámek Ohrada nebo ZOO.

Za památkami UNESCO do Jižních Čech

Při své dovolené v Jižních Čechách nezapomeňte poznávat naši historii:

 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Vydejte se do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Jižní Čechy také nabízejí nenáročně běžkařské tratě. Takže pokud si chcete trochu protáhnout tělo a udělat si výlet v hezké krajině, tak určitě neváhejte!


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 13.2. do 31.5. 2013.
 • Rezervace na čísle +420 387 966 666 nebo e-mailu info@hotelzavis.cz.
 • Doplatky za děti starší 6-ti let či domácí mazlíčky po domluvě na recepci.
 • Check in: 14:00, check out: 11:00 .
 • Cena zahrnuje místní poplatky.
 • Více informací na www.hotelzavis.cz.
nabídka byla ukončena