515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Jeseníky pro DVA na 3 dny s wellness
Jeseníky pro DVA na 3 dny v romantickém Penzionu Na Červeném Potoce. Se snídaní, wellness (sauna, vířivka, masážní sprcha) a lahví vína. Stylové pokoje a panenská příroda!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky pro DVA na 3 dny s wellness

-37 %
Jeseníky pro DVA na 3 dny s wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 35 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Na Červeném Potoce
Králíky 77
561 69 Králíky
www.nacervenempotoce.cz
tel. +420 739 670 111
penzion@nacervenempotoce.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika a klid v panenský přírodě Jeseníků

Máte rádi stylová romantická úbytování v panenské přírodě? Vydejte se do Jeseníků do Penzionu Na Červeném Potoce. Navíc si užijete každý den i wellness a to vše za skvělých 1799 Kč za 2 dospělé osoby a 3 dny pobytu!

Penzion Na Červeném Potoce  - čístá esence romantiky

Nově zrekunstruovaný Penzion Na Červeném Potoce leží v malebné krajině na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Těšte se zde na komfortní ubytování v jednom ze stylových pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV i Wi-Fi. 

V útulné restauraci penzionu si pochutnáte na snídaních a po večerech si užijete romantiky u krbu, na venkovním posezení s nádherným výhledem nebo na baru. Díky kuponu také "okoštujete" celou láhev kvalitního moravského vína (pozdní sběr).

Wellness i sport přímo v penzionu

A na co dalšího se můžete díky tomuto kuponu těšit? Pro Vás a Váš doprovod jsme si přichystali ještě 2x hodinu a půl ve wellness. Tedy celkem 3 hodiny, kdy si můžete užívat saunu nebo infra kabinu, vířivku a masážní sprchu!

 

Rodinná atmosféra Penzionu Na Červeném Potoce zaručí, že se zde budete vždycky cítit příjemně. Například při posezení ve společenské místnosti (a hraní společenských her) nebo při aktivním odpočinku na trampolíně či při malé kopané. Zahrát si můžete také petanque, stolní tenis, vyjet si na kole nebo bruslích anebo si zastřílet z luku. Veškeré sportovní vybavení (vč. lyží) je v penzionu k zapůjčení. 

Pohraničí nabízí turistiku i historii

Díky tomuto strategicky situovanému ubytování můžete navštívit nespočet zajímavých míst:

 • Turistické a cyklistické trasy Jeseníků, Orlických hor a Králického Sněžníku
 • Předválečné pohraniční opevnění - už jen při krátké procházce po lese narazíte na nespočet menších bunkrů, tkz. "řopíků", které byly připraveny chránit naši vlast. Navštivte i obrovskou tvrz Hanička či pevnost Josefov. Nejblíže penzionu se nachází bunkr K5, jehož návštěvu si můžete v penzionu objednat.
 • Při návštěvě Polska se vydejte do Stolových hor (Góry Stołowe). V nejatraktivnějším pohoří polského pohraničí najdete také nejvyšší pískovcovou horu celého Polska Velká Hejčovina (Szczeliniec Wielki) s nadmořskou výškou 919 m.n.m..
 • Asi 15 km jihovýchodně od Broumova najdete také polské poutní místo Vambeřice (Wambierzyce). Podle tradice se zde ve 12. století zjevila Panna Marie a od té doby jsou Vambeřice významným poutním místem pro Poláky i Čechy.
 • V Broumově také navštivte zdejší klášter, ve kterém najdete i kopii Turínského plátna. Děti také zaujme fakt, že Broumovský klášter je právě to místo, kde studovat mladý loupežník Lotrando ve známé pohádce :-).

 

 

Doplňující informace

 • Kupon lze čerpat od 7.9.2012 do 15.12.2012.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 739 670 111 nebo na emailu penzion@nacervenempotoce.cz.
 • Děti do 3 let zdarma, starší děti dle domluvy s penzionem.
 • Zapůjčení postýlky pro děti do 3 let za 50 Kč/noc.
 • Pes 50 Kč/noc.
 • Více informací na www.nacervenempotoce.cz (fotogalerie není aktuální, všechny pokoje prošly rekonstrukcí, aktuální foto viz. níže).
nabídka byla ukončena