515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Jeseníky na 3 dny pro DVA s wellness - Later
Jeseníky na 3 dny pro DVA. Relaxační pobyt v Penzionu Later se snídaní, saunou, bazénem a tělocvičnou neomezeně. Vydejte se třeba na Praděd nebo Šerák!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky na 3 dny pro DVA s wellness - Later

-40 %
Jeseníky na 3 dny pro DVA s wellness - Later
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 48 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 16. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Later
Pusté Žibřidovice 106
78823 Jindřichov
www.penzion-later.cz
tel: +420 608 011 092
email:  info@penzion-later.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jeseníky jsou to pravé místo pro pohodovou dovolenou

Pokud první, co ráno doma slyšíte je řinčení tramvají a večer uleháte s hlasitým ruchem z ulice, je čas na pořádnou změnu. A to alespoň na 3 dny a rovnou i s Vaším partnerem! Co takhle vyměnit hluk z ulice za vyzvánění kostela a kokrhání kohouta? To je totiž to jediné, co uslyšíte na Vaší dovolené v penzionu Later, jen kousek od známých Lázní Jeseník.

Penzion Later 

Po příjezdu do Penzionu Later v srdci Jeseníků se těšte na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. V celém areálu penzionu je k dispozici také Wi-Fi a pro Váš vůz i parkování na zabezpečené ploše.

Díky kuponu si pochutnáte také na bohaté snídani podávané v restauraci penzionu. V této vyhlášené restauraci určitě také poobědvejte nebo povečeřte - podávají se zde lahodné moravské speciality! Posedět můžete také u venkovního baru s grilem a užít si tak parádní večer.

Neomezená dávka relaxace jen pro Vás

Tento kraj je znám hlavně kvůli nádherné přírodě, ale také díky Lázním Jeseník a dalším wellness zařízením, kterých je tu nespočet. Jedno takové relaxační místo naleznete i v Penzionu Later. Neomezeně zde se svým doprovodem můžete využívat vnitřního bazénu (12x4 metry) s celoročním provozem, saunu a tělocvičnu (24x12 metrů) s obrovským množstvím sportovního vyžití.

Při dobrém počasí si můžete zasportovat také na venkovním hřišti s umělou trávou a na prolézačkách dětského hřiště se nebudou nudit ani ti nejmenší.

Červenohorské sedlo, Lázně Jeseník, Ramzová...a další tipy na výlet

Jeseníky jsou místo, kde si každý přijde na své. Turisté a cyklisté jistě rádi využijí jedné z mnoha cyklotras, milovníci wellness zase zavítají do Lázní Jeseník nebo do Velkých Losin. Ochuzeni nebudete ani tehdy, pokud Vás baví návštěvy hradů a zámků. Co si tedy určitě nenechat ujít?

 • Nedaleko penzionu Later najdete již zmiňované Velké Losiny. Vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku.
 • Údolí Bílé Opavy - panenská příroda kousek od Pradědu s romantickými můstky přes potok.
 •  Zajděte si také k Prudkému potoku s nádhernými kaskádami a menšími vodopády. Potok pramení v pohoří Kralický Sněžník a je známý svou bílou vodou, která vypadá jako sníh. Výchozí bod pro tento výlet se nachází ve Vysokých Žibřidovicích.
 • V Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama se třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít!
 • Kralický Sněžník, Červenohorské sedlo, Ramzová, Branná, Šerák... a další turistické cíle Vás jistě donutí nazout pohorky a vyrazit do nádherné přírody.
 • Lázně Jeseník - známé též jako Priessnitzovy lázně. Pokud Vás trápí kožní problémy, vydejte se zase do Lipové-lázně, kde Vám místní prameny jistě pomůžou.
 

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 5.9.2012 do 16.12.2012.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 011 092.
 • Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma.
 • Děti 3-12 let za cenu 240 Kč/noc se snídaní (hradí se na místě).
 • Více informací na info@penzion-later.cz nebo na www.penzion-later.cz.
nabídka byla ukončena