515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Jeseníky na 3 dny pro DVA s wellness - Later
Jeseníky na 3 dny pro DVA. Relaxační pobyt v Penzionu Later se snídaní, saunou, bazénem a tělocvičnou neomezeně. Vydejte se třeba na Praděd nebo Šerák!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Jeseníky na 3 dny pro DVA s wellness - Later

-40 %
Jeseníky na 3 dny pro DVA s wellness - Later
nabídka byla ukončena
48 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 16. 12. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Later
Pusté Žibřidovice 106
78823 Jindřichov
www.penzion-later.cz
tel: +420 608 011 092
email:  info@penzion-later.cz 

Jeseníky jsou to pravé místo pro pohodovou dovolenou

Pokud první, co ráno doma slyšíte je řinčení tramvají a večer uleháte s hlasitým ruchem z ulice, je čas na pořádnou změnu. A to alespoň na 3 dny a rovnou i s Vaším partnerem! Co takhle vyměnit hluk z ulice za vyzvánění kostela a kokrhání kohouta? To je totiž to jediné, co uslyšíte na Vaší dovolené v penzionu Later, jen kousek od známých Lázní Jeseník.

Penzion Later 

Po příjezdu do Penzionu Later v srdci Jeseníků se těšte na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. V celém areálu penzionu je k dispozici také Wi-Fi a pro Váš vůz i parkování na zabezpečené ploše.

Díky kuponu si pochutnáte také na bohaté snídani podávané v restauraci penzionu. V této vyhlášené restauraci určitě také poobědvejte nebo povečeřte - podávají se zde lahodné moravské speciality! Posedět můžete také u venkovního baru s grilem a užít si tak parádní večer.

Neomezená dávka relaxace jen pro Vás

Tento kraj je znám hlavně kvůli nádherné přírodě, ale také díky Lázním Jeseník a dalším wellness zařízením, kterých je tu nespočet. Jedno takové relaxační místo naleznete i v Penzionu Later. Neomezeně zde se svým doprovodem můžete využívat vnitřního bazénu (12x4 metry) s celoročním provozem, saunu a tělocvičnu (24x12 metrů) s obrovským množstvím sportovního vyžití.

Při dobrém počasí si můžete zasportovat také na venkovním hřišti s umělou trávou a na prolézačkách dětského hřiště se nebudou nudit ani ti nejmenší.

Červenohorské sedlo, Lázně Jeseník, Ramzová...a další tipy na výlet

Jeseníky jsou místo, kde si každý přijde na své. Turisté a cyklisté jistě rádi využijí jedné z mnoha cyklotras, milovníci wellness zase zavítají do Lázní Jeseník nebo do Velkých Losin. Ochuzeni nebudete ani tehdy, pokud Vás baví návštěvy hradů a zámků. Co si tedy určitě nenechat ujít?

 • Nedaleko penzionu Later najdete již zmiňované Velké Losiny. Vyjma termálního koupaliště s vodou vyhřátou na 36°C, nevynechejte ani prohlídku papírny a návštěvu zámku.
 • Údolí Bílé Opavy - panenská příroda kousek od Pradědu s romantickými můstky přes potok.
 •  Zajděte si také k Prudkému potoku s nádhernými kaskádami a menšími vodopády. Potok pramení v pohoří Kralický Sněžník a je známý svou bílou vodou, která vypadá jako sníh. Výchozí bod pro tento výlet se nachází ve Vysokých Žibřidovicích.
 • V Hrubém Jeseníku se rozprostírá vodní nádrž Dlouhé Stráně. Nádherné panorama se třpytící se vodní hladinou si nenechte ujít!
 • Kralický Sněžník, Červenohorské sedlo, Ramzová, Branná, Šerák... a další turistické cíle Vás jistě donutí nazout pohorky a vyrazit do nádherné přírody.
 • Lázně Jeseník - známé též jako Priessnitzovy lázně. Pokud Vás trápí kožní problémy, vydejte se zase do Lipové-lázně, kde Vám místní prameny jistě pomůžou.
 

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 5.9.2012 do 16.12.2012.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 011 092.
 • Děti do 2,9 let mají pobyt zdarma.
 • Děti 3-12 let za cenu 240 Kč/noc se snídaní (hradí se na místě).
 • Více informací na info@penzion-later.cz nebo na www.penzion-later.cz.
nabídka byla ukončena