515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Harrachov pro DVA s polopenzí, bazénem a wellness + 2 děti zdarma
Nabitý pobyt pro celou rodinu na 4 a více dní v Hotelu Fit Fun*** v oblíbeném Harrachově. Neomezeně bazén a fitness, polopenze, vstup do wellness s vířivkou a další aktivity. 2 děti do 10 let zdarma!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Harrachov

Harrachov pro DVA s polopenzí, bazénem a wellness + 2 děti zdarma

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 78 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 4. 9. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Fit Fun***
Rýžoviště 427, Harrachov

www.hotelfitfun.cz
+420 481 528 127
recepce@hotelfitfun.cz
check-in od 14:00, check-out do 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Užijte si s celou rodinou skvělou letní dovolenou na horách! Harrachov nabízí nepřeberné množství aktivit, zábavy a sportu a vede z něj spousta turistických a cyklistických tras, po kterých se dostanete k těm nejkrásnějším a nejzajímavějšímu místům. A na své si zde samozřejmě přijdou i vyznavači odpočinku. Relax a pohoda ve znamení wellness vás čeká přímo na hotelu!

Hotel je umístěn uprostřed přírody

Ubytování v Hotelu Fit Fun***
s bazénem a wellness

Hotel Fit Fun*** se nachází asi 1,5 km od centra města ve velmi malebné části Harrachova zvané Rýžoviště a zhruba 300 m od lanovky vedoucí na Čertovu horu. Tato oblast je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš.

Ubytováni budete v pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. Z oken je krásný výhled na horské panorama. Součástí hotelu je také bufetová restaurace. Ta je rozdělena na jednotlivé salónky a posedět můžete i na letní terase. 

V hotelu se nachází bazén, kam si můžete kdykoliv zajít v čase 7:00–10:00 nebo 14:00–21:00. K dispozici vám bude i fitness centrum, kde si perfektně protáhnete tělo. Pobyt vám zcela jistě zpříjemní i chvíle ve wellness. Těšte se na hodinu v sauně a oddych v balneo s vířivkou, infrasaunou, párou a sluneční loukou. Kromě toho můžete využívat i plážový volejbal nebo stolní tenis

Pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV

Hotelová restaurace

Udělejte si pohodlí

Hotel nabízí několik možností wellness

Využijte i přítomnost hotelového bazénu

Zahrajte si v hotelu bowling

Kam na výlet v okolí?

 • Aquapark ve Špindlerově Mlýně je skvělým místem pro uvolnění těla po celodenní turistice. Zábavu si užijete na třech tobogánech, ve velkém a malém bazénu i v divoké řece, naopak odpočinek si dopřejete v malé či velké vířivce, na perličkových masážních lůžkách a v solné jeskyni.
 • Monkey Park Harrachov disponuje 14 překážkami a je dlouhý 273 metů. Poslední dvě překážky vedou adrenalinovým 117 metrů dlouhým skluzem po laně nad horským jezírkem. Návštěvník si zajisté odnese báječný zážitek.
 • Bobová dráha Harrachov je dlouhá 1 000 metrů. Poskytuje i večerní jízdy. Jedná se o první vyhřívanou bobovou dráhu v České republice. Toto řešení výrazně zvýšilo kvalitu provozu v dešti nebo v zimě při sněžení.
 • Pivní lázně jsou významnou a atraktivní zajímavostí Harrachova. Lázně jsou součástí Harrachovského pivovaru a sklárny Novosad. Jsou teprve čtvrté na světě a druhé v ČR.
 • Pivovar Restaurant Novosad v Harrachově je součástí nejstarší soukromé sklárny Novosad & Syn v Čechách. Typicky pivovarská restaurace se stylovou atmosférou je atraktivní především pro vlastní výrobu piva přímo před zraky hostů.
 • Hornické muzeum a prohlídková štola nabízí jedinečnou ukázku pracovního náčiní a vybavení, ale i ukázku těženého materiálu ve zdejším ložisku rudy. Jsou zde dochovány těžební stroje z minulého století.
 • Mumlavský vodopád je nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Nedaleko vodopádů se nachází restaurace Mumlavská bouda. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole po asfaltové cestě.

Osvěžte se v aquaparku

Mumlavský vodopád

Nedaleká bobová dráha


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 30. 6. 2016 do 4. 9. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 481 528 127 nebo na e-mailu recepce@hotelfitfun.cz .
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • 2 děti do 9,9 let zdarma včetně polopenze a vstupu do bazénu
  • děti od 10 do 14,9 let s doplatkem 200 Kč/noc včetně polopenze a vstupu do bazénu
  • další osoba od 15 let se slevou 50 % z ceny kuponu
  • zapůjčení dětské postýlky je zdarma
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 100 Kč/noc
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.
 • Pobytová taxa je již zahrnuta v ceně.

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Krkonoše, Jizerské hory

Hodnocení pobytu

3,8 z 5
Celkem hodnotilo 5 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • hb.jana.zakova 11. 7. 2016
 • estupkova 26. 10. 2015

zobrazit hodnocení / 5 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena