515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness pobyt pro DVA v Harrachově + dítě do 9,9 let zdarma
Wellness pobyt pro dva na 3 a více dní v Hotelu Fit Fun*** v Harrachově s neomezeným vstupem do hotelového bazénu, polopenzí a s wellness procedurami.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Harrachov

Wellness pobyt pro DVA v Harrachově + dítě do 9,9 let zdarma

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 40 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2016

Kde uplatnit voucher

Hotel Fit Fun***
Rýžoviště 427, Harrachov

www.hotelfitfun.cz
+420 481 528 127
recepce@hotelfitfun.cz
check-in 14:00, check-out 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nevíte kam v létě na dovolenou a klasická proválená dovolená u vody vás už nebaví? Tak neváhejte a vydejte se na aktivní dovolenou do města Harrachov, kde je nespočetné množství turistických i cykloturistických tras a spousta dalších aktivit. Samozřejmě se zde i zrelaxujete v oblíbeném wellnes Hotelu Fit Fun***.

Exteriér wellness Hotelu Fit Fun***

Ubytování vhodné pro celou rodinu

Wellness hotel Fit Fun*** se nachází asi 1,5 km od centra města v části Harrachov zvané Rýžoviště. Tato oblast je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš.

Ubytováni budete v pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. Z oken je krásný výhled na horské panorama. Součástí hotelu je také bufetová restaurace. Ta je rozdělena na jednotlivé salónky a posedět můžete i na letní terase. 

O vaši spokojenost, pokud jde o odpočinek a relaxaci se postará hotelové Wellness & Balneo centrum, které se skládá z plaveckého bazénu, saun, fitness, vířivky, infrasauny a parní lázně. Samozřejmostí je odborně vyškolený personál provádějící masáže zaměřené jak na uvolňující masáže po sportovních výkonech, tak i na masáže relaxační.

Pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV

Pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV

Osvěžte se ve vnitřním bazénu

Wellness pro Vaše pohodlí

Wellness v hotelu

Zahrajte si v hotelu bowling

Kam na výlet v okolí?

 • Aquapark ve Špindlerově Mlýně je skvělým místem pro uvolnění těla po celodenní turistice. Zábavu si užijete na třech tobogánech, ve velkém a malém bazénu i v divoké řece, naopak odpočinek si dopřejete v malé či velké vířivce, na perličkových masážních lůžkách a v solné jeskyni.
 • Monkey Park Harrachov disponuje 14 překážkami a je dlouhý 273 metů. Poslední dvě překážky vedou adrenalinovým 117 metrů dlouhým skluzem po laně nad horským jezírkem. Návštěvník si zajisté odnese báječný zážitek.
 • Bobová dráha Harrachov je dlouhá 1 000 metrů. Poskytuje i večerní jízdy. Jedná se o první vyhřívanou bobovou dráhu v České republice. Toto řešení výrazně zvýšilo kvalitu provozu v dešti nebo v zimě při sněžení.
 • Pivní lázně jsou významnou a atraktivní zajímavostí Harrachova. Lázně jsou součástí Harrachovského pivovaru a sklárny Novosad. Jsou teprve čtvrté na světě a druhé v ČR.
 • Pivovar Restaurant Novosad v Harrachově je součástí nejstarší soukromé sklárny Novosad & Syn v Čechách. Typicky pivovarská restaurace se stylovou atmosférou je atraktivní především pro vlastní výrobu piva přímo před zraky hostů.
 • Hornické muzeum a prohlídková štola nabízí jedinečnou ukázku pracovního náčiní a vybavení, ale i ukázku těženého materiálu ve zdejším ložisku rudy. Jsou zde dochovány těžební stroje z minulého století.
 • Mumlavský vodopád je nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Nedaleko vodopádů se nachází restaurace Momlavská bouda. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole po asfaltové cestě.
 

Osvěžte se v aquaparku

Mumlavský vodopád

Navštivte Sklárnu a Pivovar Novosad

 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28. 4. 2016 do 30. 6. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel.
  +420 481 528 127 nebo na e-mailu recepce@hotelfitfun.cz .
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 9,9 let zdarma na jednu platící osobu (včetně polopenze a vstupu do bazénu).
  • dítě do 14,9 za 200 Kč/noc (včetně polopenze a vstupu do bazénu).
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 100 Kč/noc.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Krkonoše, Jizerské hory

Hodnocení pobytu

3,8 z 5
Celkem hodnotilo 5 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • hb.jana.zakova 11. 7. 2016
 • estupkova 26. 10. 2015

zobrazit hodnocení / 5 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena