515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness pobyt pro DVA v Harrachově + dítě do 9,9 let zdarma
Wellness pobyt pro dva na 3 a více dní v Hotelu Fit Fun*** v Harrachově s neomezeným vstupem do hotelového bazénu, polopenzí a s wellness procedurami.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Wellness pobyt pro DVA v Harrachově + dítě do 9,9 let zdarma

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
40 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

28. 4. 2016 – 30. 6. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Fit Fun***
Rýžoviště 427, Harrachov

www.hotelfitfun.cz
+420 481 528 127
recepce@hotelfitfun.cz
check-in 14:00, check-out 10:00

Nevíte kam v létě na dovolenou a klasická proválená dovolená u vody vás už nebaví? Tak neváhejte a vydejte se na aktivní dovolenou do města Harrachov, kde je nespočetné množství turistických i cykloturistických tras a spousta dalších aktivit. Samozřejmě se zde i zrelaxujete v oblíbeném wellnes Hotelu Fit Fun***.

Exteriér wellness Hotelu Fit Fun***

Ubytování vhodné pro celou rodinu

Wellness hotel Fit Fun*** se nachází asi 1,5 km od centra města v části Harrachov zvané Rýžoviště. Tato oblast je největším sportovním a rekreačním centrem západní části Krkonoš.

Ubytováni budete v pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV. Z oken je krásný výhled na horské panorama. Součástí hotelu je také bufetová restaurace. Ta je rozdělena na jednotlivé salónky a posedět můžete i na letní terase. 

O vaši spokojenost, pokud jde o odpočinek a relaxaci se postará hotelové Wellness & Balneo centrum, které se skládá z plaveckého bazénu, saun, fitness, vířivky, infrasauny a parní lázně. Samozřejmostí je odborně vyškolený personál provádějící masáže zaměřené jak na uvolňující masáže po sportovních výkonech, tak i na masáže relaxační.

Pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV

Pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV

Osvěžte se ve vnitřním bazénu

Wellness pro Vaše pohodlí

Wellness v hotelu

Zahrajte si v hotelu bowling

Kam na výlet v okolí?

 • Aquapark ve Špindlerově Mlýně je skvělým místem pro uvolnění těla po celodenní turistice. Zábavu si užijete na třech tobogánech, ve velkém a malém bazénu i v divoké řece, naopak odpočinek si dopřejete v malé či velké vířivce, na perličkových masážních lůžkách a v solné jeskyni.
 • Monkey Park Harrachov disponuje 14 překážkami a je dlouhý 273 metů. Poslední dvě překážky vedou adrenalinovým 117 metrů dlouhým skluzem po laně nad horským jezírkem. Návštěvník si zajisté odnese báječný zážitek.
 • Bobová dráha Harrachov je dlouhá 1 000 metrů. Poskytuje i večerní jízdy. Jedná se o první vyhřívanou bobovou dráhu v České republice. Toto řešení výrazně zvýšilo kvalitu provozu v dešti nebo v zimě při sněžení.
 • Pivní lázně jsou významnou a atraktivní zajímavostí Harrachova. Lázně jsou součástí Harrachovského pivovaru a sklárny Novosad. Jsou teprve čtvrté na světě a druhé v ČR.
 • Pivovar Restaurant Novosad v Harrachově je součástí nejstarší soukromé sklárny Novosad & Syn v Čechách. Typicky pivovarská restaurace se stylovou atmosférou je atraktivní především pro vlastní výrobu piva přímo před zraky hostů.
 • Hornické muzeum a prohlídková štola nabízí jedinečnou ukázku pracovního náčiní a vybavení, ale i ukázku těženého materiálu ve zdejším ložisku rudy. Jsou zde dochovány těžební stroje z minulého století.
 • Mumlavský vodopád je nejbohatším vodopádem na vodu řítící se s hukotem po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Nedaleko vodopádů se nachází restaurace Momlavská bouda. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole po asfaltové cestě.
 

Osvěžte se v aquaparku

Mumlavský vodopád

Navštivte Sklárnu a Pivovar Novosad

 


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 28. 4. 2016 do 30. 6. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel.
  +420 481 528 127 nebo na e-mailu recepce@hotelfitfun.cz .
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 9,9 let zdarma na jednu platící osobu (včetně polopenze a vstupu do bazénu).
  • dítě do 14,9 za 200 Kč/noc (včetně polopenze a vstupu do bazénu).
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 100 Kč/noc.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Krkonoše, Jizerské hory

Hodnocení pobytu

2,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.

 • estupkova — 1. 6. 2016
 • lukol — 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena