515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Exkluzivní Maďarsko pro DVA s wellness a vstupem do termálů
Pojeďte relaxovat do lázeňského města Kehida kousek od Balatonu! Dovolená pro DVA na 3 a více dní v nově vybudovaném Kehida Family Resortu. Ubytování, polopenze a neomezený vstup do hotelového wellness v ceně!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Balaton

Exkluzivní Maďarsko pro DVA s wellness a vstupem do termálů

-14 %
Exkluzivní Maďarsko pro DVA s wellness a vstupem do termálů

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

Kehida Family Resort
Dr. Kovács Lajos sétány 2.
8784 Kehidakustány
Maďarsko

www.kehidafamilyresort.hu/en
Tel.: +36 83 534 056
E-mail: reception@kehidafamilyresort.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Lázeňské město Kehida 
leží nedaleko "maďarského moře" - Balatonu - a dominantou nevelkého městečka jsou právě léčebné lázně. Jen 500 metrů od vchodu do lázní najdete také Kehida Family Resort, ve kterém budete ubytovaní po dobu tohoto relaxačního pobytu. Nepropásněte pobyt plný wellness zážitků!

Maďarské moře - Balaton

Exkluzivní pokoje Studio

O ubytování si starosti dělat nemusíte - bude pro vás zajištěno v Kehida Family Resortu vybudovaném v roce 2010. Jeho umístění není náhodné - z pokojů do místních termálních lázní to budete mít jen 7 minut pěšky!

Kehida Family Resort

Ubytováni budete v pokoji Studio, který se rozkládá na 40 ma je vhodný pro ubytování dvou osob. Vybaven je LCD TV, telefonem a moderní kuchyní. Všechny pokoje jsou nekuřácké a klimatizované.

Ubytováni budete v pokoji Studio

Bohatá polopenze a hotelové wellness neomezeně

Během vašeho pobytu si budete moci pochutnávat na polopenzi, jež se skládá ze snídaní formou bufetu a večeří formou menu. Podávána bude v restauraci přímo v resortu.

Těšte se na bohatou polopenzi

Příjemné chvíle vás čekají i v hotelovém wellness. Zde budete mít volný přístup do vířivé vany jacuzzi a vnitřního odpočinkového bazénku, ohřát se můžete ve finské či infra sauně nebo v páře.

Příjemné chvíle vás čekají v wellness

Celodenní vstup do lázní Kehida Termál

Zakoupením pobytu si užijete i celodenní vstup do léčebných lázní Kehida s vápníko-hořčíkovou vodou! Uleví se vám od bolesti zad, kloubů a voda zajistí perfektní uvolnění svalů. Vstup platí pro oba na jeden den po otevírací dobu lázní. 

Lázně Kehida

Lázeňský komplex se dělí na 3 zóny:

 • Zelená zóna představuje kryté koupaliště a aquapark ve středomořském stylu. Užijete si zde 94 metrů dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty, nespočet zážitkových bazénů s masážními tryskami, sedací bazény s léčivou vodou i baby bazény pro nejmenší návštěvníky (děti do 6 let mají vstup do lázní zdarma).
Kryté koupaliště a aquapark
 • Bílá zóna je zde pro ty, kteří chtějí čas v lázních využít pro prevenci onemocnění pohybového ústrojí nebo pro samotnou léčbu. Relaxovat můžete v tichých relaxačních zónách a doprovázet odpočinek i pitnou kúrou.
 • Červená zóna neboli saunový svět nabízí odpočinek ve finské sauně s muzikoterapií, v parní lázni, infra kabině, při perličkové koupeli a dalších atrakcích. 
Saunový svět

Na výlet k Balatonu a do vinařské oblasti Badacsony

Půl hodinka jízdy stačí a narazíte na břehy Balatonu - největšího maďarského jezera, na které jsou obyvatelé země náležitě hrdí. I v zimě se můžete kochat třpytící se nekonečnou hladinou jezera, která opravdu navozuje dojem, jako byste stáli na pláži u moře.

Na výlet k Balatonu

Na severní straně jezera (tedy té, kam to máte z Kehidy blíž) se také rozkládá vyhlášená vinařská oblast Badacsony, která světu dala nespočet slavných vinařských odrůd. Zastavit se po cestě můžete v jednom z romantických sklípků a okoštovat zdejší vynikající víno.

Za zážitky do jeskyní v Tapolce

Kousek od Balatonu i Kehidy (asi 45 minut jízdy) leží také městečko Tapolca, které rozhodně doporučujeme navštívit. Nejprve se projděte po malebném centru města s historickým mlýnem a následně se vydejte navštívit unikátní jeskynní systém - najdete jej jen kousek za hlavním náměstím.

Jeskyně v Tapolce

Při návštěvě budete mít možnost prohlédnout si 3 kilometry dlouhý jeskynní systém, který leží asi 15-20 metrů pod chodníky města. Největší atrakcí je projížďka na loďkách, která vás provede asi 300 metrů dlouhou jezerní jeskyní s nádherně průzračnou vodou. Těšte se na perfektní zážitek!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 8. 10. 2015 do 22. 12. 2015.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +36 83 534 056 nebo na e-mailu reception@kehidafamilyresort.hu
  (komunikace v angličtině). 
 • Netroufáte si na rezervaci či zjištění volného termínu sami? Napište nám na podpora@slevoteka.cz a uveďte jméno, hotel a termín, o který máte zájem a my to za vás vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 2,9 let zdarma.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • pobytová taxa za 300 HUF/osoba/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • další dospělá osoba za 42 €/pobyt na 3 dny (2 noci), 60 €/pobyt na 4 dny (3 noci), 97 €/ pobyt na 6 dní (5 nocí) - cena zahrnuje ubytování a polopenzi (nezahrnuje vstup do lázní Kehida Thermal). 

Výběr varianty

nabídka byla ukončena