515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Dovolená na Balatonu pro DVA na 3 a více dní s wellness
Pobyt pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Família na jihu Balatonu se snídaní, NEOMEZENÝM WELLNESS a vstupenkou na exkurzi do lihovaru! Dovolená ve dvou nebo s celou rodinou u největšího evropského jezera.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Balaton

Dovolená na Balatonu pro DVA na 3 a více dní s wellness

-60 %
Dovolená na Balatonu pro DVA na 3 a více dní s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 3. 11. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Família
Endrédi u. 1/ A
8621 Zamárdi
Maďarsko

www.familiahotel.hu
tel.: +0036 845 451 25
e-mail: info@familiahotel.hu

Vydejte se v babím létě poznávat krásy "Maďarského moře"

Zpestřete si babí léto a místo k moři se vydejte k největšímu evropskému jezeru! Čisté pláže a teplá voda už dávno nejsou takové jako si je možná pamatujete z let předrevolučních anebo těsně porevolučních. Přesvědčte se na vlastní oči, že Balaton si nálepku maďarské moře doopravdy zaslouží!

Pobyt v Hotelu Família na jihu Balatonu se snídaní

Nedaleko za oblíbeným letoviskem jižního balatonského pobřeží Siófkem najdete neméně oblíbené, avšak menší turistické letovisko Zamárdi a v něm příjemný Hotel Familía. Skrz celé město se táhne promenáda, která je jen jedním z mnoha důvodů, proč se Zamárdi stává oblíbeným cílem turistů.

Hotel Familía leží jen 600 metrů od jezera a asi 800 metrů od volně přístupné pláže. Příjemný hotel Vám poskytne ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a minibarem. Pro rodiny s dětmi je možné do pokoje přidat jednu přistýlku nebo se ubytovat v rodinném apartmánu (za příplatek 20 EUR).

Součástí hotelu je také restaurace, bar a venkovní terasa. Díky kuponu si v restauraci pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a po příjezdu Vás také uvítá welcome drink v podobě pravé maďarské pálenky.

Wellness, zábava i unikátní exkurze do lihovaru součástí balíčku

Díky kuponu můžete využívat zdarma následující služby:

 • stylové podzemní wellness centrum s bazénem, saunou a infra saunou
 • zábava v podobě kulečníku, stolního tenisu nebo šipek
 • hřiště na basketball, badminton, volleyball
 
To ovšem není vše! Díky kuponu máte jedinečnou šanci navštívit lihovar Zimek, ve kterém na vlastní oči uvidíte, jak se vyrábí maďarské ovocné, ale třeba i kávové pálenky. Určitě neodoláte a některý z lahodných vzorků i ochutnáte ;-) - ostatně, ochutnávka je také v ceně.
 

Travnaté pláže a teplá voda - to je Balaton

Pokud jste Balaton navštívili již někdy v minulosti, můžete si pamatovat zakalenou, lehce páchnoucí vodu. Tomu už je dávno konec - voda má sice svoji typickou barvu, která je dána jílovitým podložím, její kvalita se však rapidně zlepšila a dokonce ji každoročně sledují němečtí odborníci (více zde).

Na jižním pobřeží je jezero mělké a tudíž ideální pro děti. Abyste si zaplavali, projdete se kousek od břehu - odměnou Vám však bude teplá voda, která v létě dosahuje až k tropickým 28 stupňům. Pláže jsou pěkně udržované a najdete zde i dostatek toalet.

Pláže zde představují upravené trávníky obklopené stromy, skoro jako někde v parku. Kde nejsou pláže, najdete rákosí a mezi nimi dřevěné lávky pro rybáře, které skýtají romantické soukromí. Zajímavým vynálezem rybářů jsou také konstrukce s lavičkou asi 100-200 metrů od břehu na kterých se můžete slunit.

Cesta na Balaton lepší než k moři

cesta k Balatonu Vás jistě příjemně překvapí. Maďarské dálnice jsou často ve velmi dobrém stavu, lemované upravenými a čistými odpočívadly a vesničky kolem nich nabízejí posezení v hospůdkách Csárda (tedy něco jako "krčma").

Cesta z Česka i Slovenska Vám bude ubíhat rychle a jen co projedete Györ největší evropské jezero budete mít na dohled. Na maďarské dálnice potřebujete dálniční známku, ani ta Váš rozpočet však nezruinuje - 9-ti denní stojí 2975 HUF, tedy asi 260 Kč.

Víno a melouny, pravá letní pohoda v maďarském stylu

Co se Vám vybaví při zmínce o Maďarsku? Budapešť, Dunaj, lázně, cikánská hudba, pikantní jídla, čardáš, tokajské víno... A při pobytu u Balatonu přidejte k výčtu ještě melouny a kukuřice. Ptáte se proč? Obojí Maďaři milují! Kukuřice nebo-li "fött kukorica" uslyšíte snad na každé pláži, kde se prodává vařená v malých stáncích a která Vás příjemně zasytí.

Na melouny zase narazíte na každém rohu a hlavně na tržnicích plných ovoce, zeleniny, pikantních čabajek a také vína. A pokud jste znalci, určitě se po cestě zpět zastavíte na severu v oblasti Badacsony, která světu dala nespočet slavných vinařských odrůd. A pozor, ceny jsou zde víc než příjemné.

Pokud stále ještě váháte, zkuste si představit mírně zvlněnou krajinu při západu slunce, obklopenou vinicemi a s výhledem na klidnou hladinu Balatonu...ten pohled vidět na živo by stál za to, nemyslíte?


Doplňující informace

 • Kupon lze využít od 1.9. do 3.11.2013.
 • Rezervace pobytu na emailu info@familiahotel.hu (anglicky, německy, maďarsky).
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce, doporučujeme translate.google.com. Pokud si ani tak netroufnete, můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší nežli byste si rezervovali pobyt sami.
 • Další noc pro dva se snídaní, wellness a zábavou (bez welcome drinku a vstupu do lihovaru) za příplatek 970 Kč (vyberete ve 2. kroku objednávky). Nebo můžete zakoupit více kuponů a pobyt si tak prodloužit libovolně.
 • U pobytu na 3 dny platí:
  • 1 dítě do 5,9 let ZDARMA pobyt vč. všech služeb
  • další dítě do 5,9 let za 15 EUR/pobyt vč. všech služeb
  • dítě 6-11,9 let za 20 EUR/pobyt vč. všech služeb
  • dítě 12-15,9 let za 28 EUR/pobyt vč. všech služeb
 • Při nákupu dalších nocí platí:
  • 1 dítě do 5,9 let ZDARMA pobyt vč. všech služeb
  • další dítě do 5,9 let za 7,5 EUR/noc
  • dítě 6-11,9 let za 10 EUR/noc
  • dítě 12-15,9 let za 14 EUR/noc
 • Ubytování pro 2 dospělé a 2 děti je možné pouze tehdy, když jedno dítě spí v posteli s rodiči.
 • Možnost dokoupení rodinného pokoje (každý má svoji postel) za příplatek 20 EUR.
 • Možnost dokoupit polopenzi (5 EUR/osoba/noc), župan (2 EUR/osoba) nebo pobyt s domácím mazlíčkem (6 EUR/noc).
 • Městská daň není zahrnuta v ceně a činí 1,30 EUR/dospělá osoba/noc.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.familiahotel.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena