515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Dovolená na Balatonu pro DVA na 3 a více dní s wellness
Pobyt pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Família na jihu Balatonu se snídaní, NEOMEZENÝM WELLNESS a vstupenkou na exkurzi do lihovaru! Dovolená ve dvou nebo s celou rodinou u největšího evropského jezera.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Balaton

Dovolená na Balatonu pro DVA na 3 a více dní s wellness

-60 %
Dovolená na Balatonu pro DVA na 3 a více dní s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 3. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Família
Endrédi u. 1/ A
8621 Zamárdi
Maďarsko

www.familiahotel.hu
tel.: +0036 845 451 25
e-mail: info@familiahotel.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vydejte se v babím létě poznávat krásy "Maďarského moře"

Zpestřete si babí léto a místo k moři se vydejte k největšímu evropskému jezeru! Čisté pláže a teplá voda už dávno nejsou takové jako si je možná pamatujete z let předrevolučních anebo těsně porevolučních. Přesvědčte se na vlastní oči, že Balaton si nálepku maďarské moře doopravdy zaslouží!

Pobyt v Hotelu Família na jihu Balatonu se snídaní

Nedaleko za oblíbeným letoviskem jižního balatonského pobřeží Siófkem najdete neméně oblíbené, avšak menší turistické letovisko Zamárdi a v něm příjemný Hotel Familía. Skrz celé město se táhne promenáda, která je jen jedním z mnoha důvodů, proč se Zamárdi stává oblíbeným cílem turistů.

Hotel Familía leží jen 600 metrů od jezera a asi 800 metrů od volně přístupné pláže. Příjemný hotel Vám poskytne ubytování ve 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a minibarem. Pro rodiny s dětmi je možné do pokoje přidat jednu přistýlku nebo se ubytovat v rodinném apartmánu (za příplatek 20 EUR).

Součástí hotelu je také restaurace, bar a venkovní terasa. Díky kuponu si v restauraci pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a po příjezdu Vás také uvítá welcome drink v podobě pravé maďarské pálenky.

Wellness, zábava i unikátní exkurze do lihovaru součástí balíčku

Díky kuponu můžete využívat zdarma následující služby:

 • stylové podzemní wellness centrum s bazénem, saunou a infra saunou
 • zábava v podobě kulečníku, stolního tenisu nebo šipek
 • hřiště na basketball, badminton, volleyball
 
To ovšem není vše! Díky kuponu máte jedinečnou šanci navštívit lihovar Zimek, ve kterém na vlastní oči uvidíte, jak se vyrábí maďarské ovocné, ale třeba i kávové pálenky. Určitě neodoláte a některý z lahodných vzorků i ochutnáte ;-) - ostatně, ochutnávka je také v ceně.
 

Travnaté pláže a teplá voda - to je Balaton

Pokud jste Balaton navštívili již někdy v minulosti, můžete si pamatovat zakalenou, lehce páchnoucí vodu. Tomu už je dávno konec - voda má sice svoji typickou barvu, která je dána jílovitým podložím, její kvalita se však rapidně zlepšila a dokonce ji každoročně sledují němečtí odborníci (více zde).

Na jižním pobřeží je jezero mělké a tudíž ideální pro děti. Abyste si zaplavali, projdete se kousek od břehu - odměnou Vám však bude teplá voda, která v létě dosahuje až k tropickým 28 stupňům. Pláže jsou pěkně udržované a najdete zde i dostatek toalet.

Pláže zde představují upravené trávníky obklopené stromy, skoro jako někde v parku. Kde nejsou pláže, najdete rákosí a mezi nimi dřevěné lávky pro rybáře, které skýtají romantické soukromí. Zajímavým vynálezem rybářů jsou také konstrukce s lavičkou asi 100-200 metrů od břehu na kterých se můžete slunit.

Cesta na Balaton lepší než k moři

cesta k Balatonu Vás jistě příjemně překvapí. Maďarské dálnice jsou často ve velmi dobrém stavu, lemované upravenými a čistými odpočívadly a vesničky kolem nich nabízejí posezení v hospůdkách Csárda (tedy něco jako "krčma").

Cesta z Česka i Slovenska Vám bude ubíhat rychle a jen co projedete Györ největší evropské jezero budete mít na dohled. Na maďarské dálnice potřebujete dálniční známku, ani ta Váš rozpočet však nezruinuje - 9-ti denní stojí 2975 HUF, tedy asi 260 Kč.

Víno a melouny, pravá letní pohoda v maďarském stylu

Co se Vám vybaví při zmínce o Maďarsku? Budapešť, Dunaj, lázně, cikánská hudba, pikantní jídla, čardáš, tokajské víno... A při pobytu u Balatonu přidejte k výčtu ještě melouny a kukuřice. Ptáte se proč? Obojí Maďaři milují! Kukuřice nebo-li "fött kukorica" uslyšíte snad na každé pláži, kde se prodává vařená v malých stáncích a která Vás příjemně zasytí.

Na melouny zase narazíte na každém rohu a hlavně na tržnicích plných ovoce, zeleniny, pikantních čabajek a také vína. A pokud jste znalci, určitě se po cestě zpět zastavíte na severu v oblasti Badacsony, která světu dala nespočet slavných vinařských odrůd. A pozor, ceny jsou zde víc než příjemné.

Pokud stále ještě váháte, zkuste si představit mírně zvlněnou krajinu při západu slunce, obklopenou vinicemi a s výhledem na klidnou hladinu Balatonu...ten pohled vidět na živo by stál za to, nemyslíte?


Doplňující informace

 • Kupon lze využít od 1.9. do 3.11.2013.
 • Rezervace pobytu na emailu info@familiahotel.hu (anglicky, německy, maďarsky).
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce, doporučujeme translate.google.com. Pokud si ani tak netroufnete, můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší nežli byste si rezervovali pobyt sami.
 • Další noc pro dva se snídaní, wellness a zábavou (bez welcome drinku a vstupu do lihovaru) za příplatek 970 Kč (vyberete ve 2. kroku objednávky). Nebo můžete zakoupit více kuponů a pobyt si tak prodloužit libovolně.
 • U pobytu na 3 dny platí:
  • 1 dítě do 5,9 let ZDARMA pobyt vč. všech služeb
  • další dítě do 5,9 let za 15 EUR/pobyt vč. všech služeb
  • dítě 6-11,9 let za 20 EUR/pobyt vč. všech služeb
  • dítě 12-15,9 let za 28 EUR/pobyt vč. všech služeb
 • Při nákupu dalších nocí platí:
  • 1 dítě do 5,9 let ZDARMA pobyt vč. všech služeb
  • další dítě do 5,9 let za 7,5 EUR/noc
  • dítě 6-11,9 let za 10 EUR/noc
  • dítě 12-15,9 let za 14 EUR/noc
 • Ubytování pro 2 dospělé a 2 děti je možné pouze tehdy, když jedno dítě spí v posteli s rodiči.
 • Možnost dokoupení rodinného pokoje (každý má svoji postel) za příplatek 20 EUR.
 • Možnost dokoupit polopenzi (5 EUR/osoba/noc), župan (2 EUR/osoba) nebo pobyt s domácím mazlíčkem (6 EUR/noc).
 • Městská daň není zahrnuta v ceně a činí 1,30 EUR/dospělá osoba/noc.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.familiahotel.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena