515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Oddychová dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
Pobyt pro DVA na 3 dny s polopenzí v Hotelu Rehavital*** v Jablonci nad Nisou (Jizerské hory) - městě proslulém výrobou skla a bižuterie. Součástí balíčku je 5 hodin v bazénovém areálu pro oba, slevy na masáže a další. Poznejte okolí města i Maloskalsko.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Oddychová dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

-36 %
Oddychová dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Rehavital***
Jugoslávká 11/30
466 01 Jablonec nad Nisou

www.rehavital.cz
tel.: +420 483 317 591
email: info@rehavital.cz

Relaxace v Jablonci nad Nisou

Cítíte se unavení nebo byste jen rádi poznali další kout Čech? Navštivte Jablonec nad Nisou, který se nachází v uklidňující atmosféře romantického Maloskalska. Město Vás nadchne i svojí spojitostí s výrobou českého skla a bižuterie.

Vítejte v Hotelu Rehavital***

Hotel je situován v blízkosti centra a nabízí komfortní ubytování v nekuřáckých pokojích. Součástí hotelu je i restaurace U Rytíře Pfeiffera a bar Pfeifferova Šenkovna. V ceně balíčku je polopenze formou bufetové snídaně a dvouchodové jednotné večeře nebo je zde možnost zakoupení levnějšího pobytu pouze se snídaněmi.

O Vaše pohodlí se postará příjemně zařízený pokoj, který má vlastní sociální zařízení, televizi se sat-kanály, telefon i minibar. Odpočinout si také můžete v sauně, aromatické páře či při masáži. Tyto procedury lze objednat přímo na místě.

Hotel také nabízí možnost zarezervování blízkého bazénového areálu až na 5 hodin pro oba zdarma. Rezervaci bazénu je nutno domluvit již při rezervaci pobytu, minimálně týden dopředu.

U hotelu je 14 parkovacích míst, které jsou hlídány kamerovým systémem. Všechny pokoje i společné prostory hotelu jsou pokryty wifi připojením. Hotel také nabízí úschovu kol zdarma.

Kam na výlet?

Muzeum skla a bižuterie - představuje návštěvníkům historii a vývoj českého sklářství, šperkařství a jablonecké bižuterie. Muzeum se nachází přímo v Jablonci nad Nisou. 

Zoologická zahrada - nachází se v blízkém Liberci a je nejstarší ZOO v České republice. Zahrada je zaměřena na chov vzácných a ohrožených druhů zvířat jako například bílých tygrů a takinů čínských. 

Botanická zahrada - obsahuje obrovské množství rostlinných exponátů od orchidejí až po kaktusy. Nově byly sbírky rozšířeny o kolekci masožravých rostlin. Botanická zahrada se nachází v blízkém Liberci.

Bozkovské dolomitové jeskyně - jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech lákající milovníky podzemních říší. Nachází se zde největší podzemní jezero v Čechách.

Ještěd - nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu o výšce 1012 m n. m. Vrchol je obecně známý pozoruhodnou stavbou televizního vysílače ve tvaru rotačního hyperboloidu. Toto místo patří mezi národní kulturní památky.

 
I milovníci českých hradů a zámků zde naleznou obrovské množství inspirace. Mezi hrady, které v okolí lze navštívit patří hrad Trosky, Grabštejn, Kost a Bezděz. Milovníci mladší architektury mohou navštívit zámky Sychrov, Frýdlant, Lemberk nebo Dětenice.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 16.8. do 31.10.2013.
 • Rezervace pobytu na tel.  +420 483 317 591 nebo emailu info@rehavital.cz
 • Dítě do 3 let (bez přistýlky) zdarma.
 • Přistýlka nebo další lůžko - 375 Kč/noc se snídaní, 475 Kč/noc s polopenzí.
 • Možnost zakoupení levnějšího pobytu bez polopenze - pouze se snídaněmi za 1949 Kč (ve 2. kroku objednávky).
 • Pes - 150 Kč/noc.
 • Check in 14:00-22:00, Check out 10:00 (možnost do 13:00 bez poplatku).
 • Více informací na www.rehavital.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena