515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Oddychová dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách
Pobyt pro DVA na 3 dny s polopenzí v Hotelu Rehavital*** v Jablonci nad Nisou (Jizerské hory) - městě proslulém výrobou skla a bižuterie. Součástí balíčku je 5 hodin v bazénovém areálu pro oba, slevy na masáže a další. Poznejte okolí města i Maloskalsko.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Oddychová dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

-36 %
Oddychová dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Rehavital***
Jugoslávká 11/30
466 01 Jablonec nad Nisou

www.rehavital.cz
tel.: +420 483 317 591
email: info@rehavital.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxace v Jablonci nad Nisou

Cítíte se unavení nebo byste jen rádi poznali další kout Čech? Navštivte Jablonec nad Nisou, který se nachází v uklidňující atmosféře romantického Maloskalska. Město Vás nadchne i svojí spojitostí s výrobou českého skla a bižuterie.

Vítejte v Hotelu Rehavital***

Hotel je situován v blízkosti centra a nabízí komfortní ubytování v nekuřáckých pokojích. Součástí hotelu je i restaurace U Rytíře Pfeiffera a bar Pfeifferova Šenkovna. V ceně balíčku je polopenze formou bufetové snídaně a dvouchodové jednotné večeře nebo je zde možnost zakoupení levnějšího pobytu pouze se snídaněmi.

O Vaše pohodlí se postará příjemně zařízený pokoj, který má vlastní sociální zařízení, televizi se sat-kanály, telefon i minibar. Odpočinout si také můžete v sauně, aromatické páře či při masáži. Tyto procedury lze objednat přímo na místě.

Hotel také nabízí možnost zarezervování blízkého bazénového areálu až na 5 hodin pro oba zdarma. Rezervaci bazénu je nutno domluvit již při rezervaci pobytu, minimálně týden dopředu.

U hotelu je 14 parkovacích míst, které jsou hlídány kamerovým systémem. Všechny pokoje i společné prostory hotelu jsou pokryty wifi připojením. Hotel také nabízí úschovu kol zdarma.

Kam na výlet?

Muzeum skla a bižuterie - představuje návštěvníkům historii a vývoj českého sklářství, šperkařství a jablonecké bižuterie. Muzeum se nachází přímo v Jablonci nad Nisou. 

Zoologická zahrada - nachází se v blízkém Liberci a je nejstarší ZOO v České republice. Zahrada je zaměřena na chov vzácných a ohrožených druhů zvířat jako například bílých tygrů a takinů čínských. 

Botanická zahrada - obsahuje obrovské množství rostlinných exponátů od orchidejí až po kaktusy. Nově byly sbírky rozšířeny o kolekci masožravých rostlin. Botanická zahrada se nachází v blízkém Liberci.

Bozkovské dolomitové jeskyně - jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech lákající milovníky podzemních říší. Nachází se zde největší podzemní jezero v Čechách.

Ještěd - nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu o výšce 1012 m n. m. Vrchol je obecně známý pozoruhodnou stavbou televizního vysílače ve tvaru rotačního hyperboloidu. Toto místo patří mezi národní kulturní památky.

 
I milovníci českých hradů a zámků zde naleznou obrovské množství inspirace. Mezi hrady, které v okolí lze navštívit patří hrad Trosky, Grabštejn, Kost a Bezděz. Milovníci mladší architektury mohou navštívit zámky Sychrov, Frýdlant, Lemberk nebo Dětenice.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 16.8. do 31.10.2013.
 • Rezervace pobytu na tel.  +420 483 317 591 nebo emailu info@rehavital.cz
 • Dítě do 3 let (bez přistýlky) zdarma.
 • Přistýlka nebo další lůžko - 375 Kč/noc se snídaní, 475 Kč/noc s polopenzí.
 • Možnost zakoupení levnějšího pobytu bez polopenze - pouze se snídaněmi za 1949 Kč (ve 2. kroku objednávky).
 • Pes - 150 Kč/noc.
 • Check in 14:00-22:00, Check out 10:00 (možnost do 13:00 bez poplatku).
 • Více informací na www.rehavital.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena