515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Itálie
Nabitá dovolená v Dolomitech pro DVA na 3 až 5 dní s volným vstupem do wellness
Nabitá dovolená v Dolomitech pro DVA na 3/4/5 dní v Hotelu Taufers se snídaní, lahví vína, VOLNÝM VSTUPEM do wellness, vstupem do aquaparku a putováním s průvodcem. 1 dítě do 6 let zdarma. Jedinečné zážitky v Italských Alpách!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Nabitá dovolená v Dolomitech pro DVA na 3 až 5 dní s volným vstupem do wellness

-34 %
Nabitá dovolená v Dolomitech pro DVA na 3 až 5 dní s volným vstupem do wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 3. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Taufers
Mühlwalderstr. 1
39032 Mühlen in Taufers
Itálie

www.hotel-taufers.it
e-mail: info@hotel-taufers.it (anglicky, německy, italsky)

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená jako vystřižená z pohádky - vydejte se do Italských Alp

Moře Vás neláká nebo už jste u něj letos byli a rádi byste na vlastní oči viděli nekončící zelená údolí a dech beroucí panoramata typických špičatých hor, dýchali svěží vzduch smíchaný s vůní domácí kuchyně a odpočívali v panenské přírodě jako vystřižené z filmu? Díky dnešní nabídce se tento sen stane realitou!

Kraj plný kulturní rozmanitosti a překrásné přírody, to jsou Italské Alpy

Jižní Tyrolsko je nejsevernější italskou provincií. Kombinuje se zde duch Alp s italským stylem života. Nedaleko hotelu najdete Dolomity, které jsou na seznamu UNESCO.

Jižní Tyrolsko je region kontrastů, už jen kvůli své poloze - alpské vrchy uprostřed středomořské krajiny, ale i kvůli své historii - tradice severu jsou zde hluboce zakořeněny, ale dnes se již mísí s italským způsobem života. Vzniká tak unikátní celek plný harmonie, ale i protikladů, který Vás vždy překvapí!

Ubytování v krásném Hotelu Taufers

Vaši dovolenou v Italských Alpách zpříjemní ubytování v Hotelu Taufers, jehož pokoje jsou více než komfortně zařízeny. Díky příjemným barvám nabízejí uklidňující atmosféru. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC, telefon,  TV, minisejf a Wi-Fi.

Součástí pobytu jsou také snídaně podávány formou bufetu, jehož součástí je také BIO koutek, díky kterému budete moct ochutnat sezónní místní potraviny v té nejlepší kvalitě.

V neposlední řadě si pochutnáte na lahvi kvalitního vína a welcome drinku, který Vás již od začátku pobytu naladí na příjemnou notu.

Neomezený vstup do wellness a návštěva aquaparku

Díky kuponu si také užijete neomezený vstup do sauny a wellness zóny hotelu po celou dobu Vašeho pobytu. Těšte se na whirlpool a dva druhy saun, které Vás zbaví únavy, napětí a nabijí Vás novou energií na výlety.

Určitě využijte i vstup do nově otevřeného Aquaparku Cascade, který disponuje velkým množstvím bazénů jak pro relaxaci, plavání, ale i pro děti. Můžete odpočívat v 6 saunách nebo v relaxačních místnostech.

Další aktivity v okolí hotelu

Co, vedle wellness a aquaparku, ještě podniknout? Italské Alpy nabízejí aktivity ve vodě, v horách i v oblacích! Samozřejmostí je horská turistika, mountainbiking nebo-li horská cyklistika, horolezectví, bouldering a nordic walking. Z adrenalinovějších aktivit je zde paragliding, rafting či canyoning.

Pohodové zážitky zajistí jízda na koni (nebo dokonce celé túry na koních), beachvolley, rybaření, lanová centra, bowling, minigolf, plavání, tenis nebo squash...stačí si jen vybrat.

Součástí balíčku je také putování po krásách přírody za doprovodu průvodce (komunikace v němčině, italštině), který Vám ukáže to nejlepší, co lokalita nabízí.

Nádherná příroda, kultura, historie...v Italských Alpách je z čeho vybírat

V okolí hotelu najdete nespočet přírodních zajímavostí. Co tedy rozhodně nevynechat?

 • Lago di Carezza/Karersee - nebo také duhové jezero. Jezero je pro svou nadpřirozenou krásu obestřeno legendami a pohádkami o nádherné vodní panně, duze a drahokamech, které jsou v jezeře utopeny.
 • Dolomity - jejich jedinečný tvar je důsledkem toho, že Dolomity jsou zkamenělé korálové útesy, které miliony let vznikaly na dně pradávného moře. Když moře ustoupilo, odhalily se i Dolomity, nazývané také Bledé hory.
 • Erdpyramiden/Piramidi di terra - "pozemní pyramidy". Jedinečná podívaná na pozoruhodný div přírody. Jedná se o vysoké špičky morénových sutin, chráněné skalami před vodní erozí.

Veškeré Jižní Tyrolsko je protknuté sítí turistických stezek, které ocení opravdu každý - příležitostný turista i milovník horské turistiky. Celá lokalita je navíc poseta hrady, zámky a kostely, o které je velmi dobře pečováno a jsou tak ve skvělém stavu. Je tedy co obdivovat!

 • Hrad Tirol - je sídelním hradem Tyrolska a nyní zde sídlí muzeum. Hrad vznikl na konci 13. století a část své středověké podoby si uchoval. Expozice se věnují minulosti Jižního Tyrolska a v archeologickém muzeu najdete přehled hmotné kultury od prvního osídlení Alp od 7. st. př.n.l.
 • Pevnost Franzensfeste (Fortezza) - pevnost byla vybudována císařem Františkem I. a toho času byla nejmohutnější pevností Evropy, ale její historie zažila mnoho zvratů. Byla zde vojenská kasárna a za 2. světové války ji nacisté využívali pro skrývání zlata.
 • Hrad Churburg (Coira) - navštivte nejmohutnější hrad celého Tyrolska. Hrad vznik ve 13. století, ale byl přebudován v renesančním stylu, proto zde dnes můžete obdivovat pozoruhodný dvůr s arkádami. Ve zbrojnici hradu se nachází největší sbírka brnění.

Navštivte nejdelší italskou horskou dráhu - jen 15 minut od hotelu

Nad Hotelem Taufers se tyčí horský masiv Klausberg o výšce 2510 m.n.m. V zimě se zde samozřejmě lyžuje, avšak ani v létě nepřijdete zkrátka. Najdete zde totiž nejdelší alpskou horskou dráhu v celé Itálii. Ta má délku necelé dva kilometry (1800 metrů) a můžete na ní jet rychlostí až 40 km za hodinu.
 
Jedna jízda zde dospělého vyjde na 4,50 EUR, dítě o euro levněji. Samozřejmě zde máte k dispozici výhodnější permanentky. Vedle horské dráhy se zde nachází také Adventure park plný adrenalinových zážitků.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 28.6. do 28.7. a od 25.8. do 3.11.2013.
 • Rezervace na info@hotel-taufers.it (německy, anglicky nebo italsky).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Pokud máte problém s emailem v cizím jazyce, doporučujeme translate.google.com. Pokud si ani tak netroufnete, můžete napsat na podpora@slevoteka.cz počet osob, čísla kuponů a termín a my Vám s rezervací pomůžeme. Proces ale bude delší, než kdybyste si rezervovali pobyt sami.
 • Prodloužení pobytu:
  • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) se snídaní a dalšími službami za příplatek 1032 Kč (celkem 4077 Kč)
  • VARIANTA C: pobyt pro DVA na 5 dní (4 noci) se snídaní a dalšími službami za příplatek 2065 Kč (celkem 5110 Kč)
 • Vyhovující variantu si zvolíte ve 2. kroku objednávky.
 • U Varianty B příjezd ve čtvrtek, u Varianty C příjezd v neděli.
 • Děti do 5,9 let zdarma.
 • Děti od 6 do 11,9 let sleva 50%:
  • u varianty A 59 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty B 79 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty C 99 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
 • Dítě starší 11,9 let (se dvěma dospělými v pokoji) či 3. osoba na přistýlce sleva 30%:
  • u varianty A 82,6 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty B 110, 6 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
  • u varianty C 138,6 EUR/přistýlka/1 dítě/pobyt
 • Pobyt se psem možný za 8 EUR/den.
 • Více informací na www.hotel-taufers.it.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena