515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Pobyt u Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí a privátním wellness
Užijte si společně se svým partnerem malebné prostředí Českého ráje a Krkonoš a dopřejte svému unavenému tělu pár dní odpočinku. Pobytový balíček obsahuje polopenzi, každodenní vstup do privátní sauny a vířivky a kulečník ZDARMA.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Pobyt u Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí a privátním wellness

-55 %
Pobyt u Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí a privátním wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Rozhledna
Chlum 20
512 51 Lomnice nad Popelkou


www.penzion-tabor.cz/
Tel.: 702 808 178
E-mail: penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika v malebné přírodě

Prožijte nezapomenutelný pobyt v Penzionu Rozhledna nacházející se coby kamenem dohodil od nádherného Českého ráje a Krkonoš. Kromě odpočinku v sauně či vířivce se zde nabízí nespočet aktivit, kterými si můžete váš pobyt zpříjemnit.

Odpočinek v malebné přírodě

Ubytování s přátelskou atmosférou

Penzion Rozhledna nabízí nejen vysoce standardní zařízení pokojů, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky, ale především atraktivní okolí. K dispozici je zde 16 pokojů s celkovou kapacitou až 50 osob. V areálu se nachází sauna, vířivka a kulečník.

Pokoje jsou zařízeny pohodlně i moderně

Spokojí se vaše chuťové buňky jen s tím nejlepším? V tom případě z restaurace, umístěné přímo v penzionu, s prázdnými žaludky neodejdete. Připraveny jsou pro vás regionální a domácí speciality a nápoje vyráběné z těch nejlepších surovin.

Polopenze je podávána ve stylové hotelové restauraci

Různé dobroty si vychutnáte v domácím prostředí s výhledem na Český ráj a Krkonoše. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze pro oba (snídaně - bufetová/výběr z jídelního lístku, večeře - výběr z 2 menu nebo jídelního lístku), přičemž jsou na kvalitu jídla kladeny ty nejvyšší nároky.

Relaxace po dni plném zážitků

Přejete si zde jen odpočinout nebo strávit pár dní naplněných aktivitami? V penzionu Rozhledna najdete obojí! V okolí se nachází nespočet cyklostezek, turistických tras či památek vhodných pro výlety.

Odpočívejte v hotelovém wellness

Váš nabitý den můžete zakončit relaxací ve zdejší sauně, do které máte vstup zdarma, a to každý den až na dvě hodiny. Využít lze i vířivky, ve které můžete také každodenně lenošit.

A kam na výlety?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí. Penzion Rozhledna je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu. Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Okolí penzionu je jako stvořené pro výlety

Opomenuta nesmí zůstat zřícenina hradu Trosky - symbol Českého ráje postavený na vyvřelých čedičových sucích. Poznáte, která je Panna a která Baba?

Zřícenina hradu Trosky jsou symbolem Českého ráje

Do svých dětských let se vrátíte návštěvou expozice Rumcajsův svět Radka Pilaře v centru nedalekého města Jičína. Rázem se tak ocitnete v prostředí příběhů o loupežníku Rumacajsovi tak, jak ho výtvarně vytvořil Radek Pilař. Atrakci tvoří interaktivní modely s pohádkovými motivy.

Okolní příroda láká k výletům

Cílem vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 26. 9. 2014 do 20. 12. 2014.
 • Kupon lze uplatnit ve všední dny (po-čt), nebo o víkendu (pá-ne) za příplatek.
 • Rezervace pobytu na tel. 702 808 178 nebo na e-mailu penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 12 let 700 Kč/pobyt včetně polopenze.
  • Další dospělá osoba 845 Kč/pobyt mimo víkend, 945 Kč/pobyt o víkendu.
  • Turistická taxa 4 Kč/osoba/noc.
  • Povolena pouze malá a střední plemena psů za 50 Kč/noc.
 • Možnost zakoupení pobytu o víkendu (pá-ne) 200 Kč/kupon (vybírejte ve 2. kroku objednávky).
 • Dítě do 6 let ZDARMA včetně polopenze.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.penzion-tabor.cz/.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena