515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Pobyt u Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí a privátním wellness
Užijte si společně se svým partnerem malebné prostředí Českého ráje a Krkonoš a dopřejte svému unavenému tělu pár dní odpočinku. Pobytový balíček obsahuje polopenzi, každodenní vstup do privátní sauny a vířivky a kulečník ZDARMA.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Pobyt u Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí a privátním wellness

-55 %
Pobyt u Českého ráje pro DVA na 3 dny s polopenzí a privátním wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Rozhledna
Chlum 20
512 51 Lomnice nad Popelkou


www.penzion-tabor.cz/
Tel.: 702 808 178
E-mail: penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz

Romantika v malebné přírodě

Prožijte nezapomenutelný pobyt v Penzionu Rozhledna nacházející se coby kamenem dohodil od nádherného Českého ráje a Krkonoš. Kromě odpočinku v sauně či vířivce se zde nabízí nespočet aktivit, kterými si můžete váš pobyt zpříjemnit.

Odpočinek v malebné přírodě

Ubytování s přátelskou atmosférou

Penzion Rozhledna nabízí nejen vysoce standardní zařízení pokojů, které uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky, ale především atraktivní okolí. K dispozici je zde 16 pokojů s celkovou kapacitou až 50 osob. V areálu se nachází sauna, vířivka a kulečník.

Pokoje jsou zařízeny pohodlně i moderně

Spokojí se vaše chuťové buňky jen s tím nejlepším? V tom případě z restaurace, umístěné přímo v penzionu, s prázdnými žaludky neodejdete. Připraveny jsou pro vás regionální a domácí speciality a nápoje vyráběné z těch nejlepších surovin.

Polopenze je podávána ve stylové hotelové restauraci

Různé dobroty si vychutnáte v domácím prostředí s výhledem na Český ráj a Krkonoše. V ceně balíčku je zahrnuta polopenze pro oba (snídaně - bufetová/výběr z jídelního lístku, večeře - výběr z 2 menu nebo jídelního lístku), přičemž jsou na kvalitu jídla kladeny ty nejvyšší nároky.

Relaxace po dni plném zážitků

Přejete si zde jen odpočinout nebo strávit pár dní naplněných aktivitami? V penzionu Rozhledna najdete obojí! V okolí se nachází nespočet cyklostezek, turistických tras či památek vhodných pro výlety.

Odpočívejte v hotelovém wellness

Váš nabitý den můžete zakončit relaxací ve zdejší sauně, do které máte vstup zdarma, a to každý den až na dvě hodiny. Využít lze i vířivky, ve které můžete také každodenně lenošit.

A kam na výlety?

Stálicí mezi oblíbenými aktivitami samozřejmě stále zůstává turistika a výlety do okolí. Penzion Rozhledna je díky svému strategickému umístění - kousek od Lomnice nad Popelkou a nedaleko Podkrkonoší - oblíbenou zastávkou milovníků túr a výletů.

Jen kousek od penzionu se nachází známý vrch Tábor, na kterém najdete nejen barokní kostel Proměnění Páně z roku 1704, ale také slavnou Tichánkovu rozhlednu. Cihlová rozhledna sahající do výšky 35 metrů je právem označována za jednu z nejkrásnějších v Česku. Výstavba byla organizována na popud dědečka české herečky Věry Tichánkové.

Okolí penzionu je jako stvořené pro výlety

Opomenuta nesmí zůstat zřícenina hradu Trosky - symbol Českého ráje postavený na vyvřelých čedičových sucích. Poznáte, která je Panna a která Baba?

Zřícenina hradu Trosky jsou symbolem Českého ráje

Do svých dětských let se vrátíte návštěvou expozice Rumcajsův svět Radka Pilaře v centru nedalekého města Jičína. Rázem se tak ocitnete v prostředí příběhů o loupežníku Rumacajsovi tak, jak ho výtvarně vytvořil Radek Pilař. Atrakci tvoří interaktivní modely s pohádkovými motivy.

Okolní příroda láká k výletům

Cílem vašich výletů by se jistě mělo stát i město Lomnice nad Popelkou, o němž byla zmínka i v Dalimilově kronice z roku 1232. Mimo množství památek nádherné lidové architektury zde najdete i spoustu míst, kde pobývaly slavné osobnosti, mimo jiné i Bedřich Smetana (pamětní deska na radnici).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 26. 9. 2014 do 20. 12. 2014.
 • Kupon lze uplatnit ve všední dny (po-čt), nebo o víkendu (pá-ne) za příplatek.
 • Rezervace pobytu na tel. 702 808 178 nebo na e-mailu penzion.rozhledna-tabor@seznam.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 12 let 700 Kč/pobyt včetně polopenze.
  • Další dospělá osoba 845 Kč/pobyt mimo víkend, 945 Kč/pobyt o víkendu.
  • Turistická taxa 4 Kč/osoba/noc.
  • Povolena pouze malá a střední plemena psů za 50 Kč/noc.
 • Možnost zakoupení pobytu o víkendu (pá-ne) 200 Kč/kupon (vybírejte ve 2. kroku objednávky).
 • Dítě do 6 let ZDARMA včetně polopenze.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.penzion-tabor.cz/.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena