515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty Karlovy Vary

×zrušit filtry
zobrazeny 3 slevy

Wellness pobyty v Karlových Varech se slevou

Levné wellness pobyty v Karlových Varech slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie pro jednotlivce i pro dva. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. I masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace pro ženy i muže v podobě vodních radovánek nebo sladkého nicnedělání a popíjení šampaňského v jednom z apartmánů v oblasti Karlovy Vary se slevou vás přivede na myšlenku tento luxusní wellness pobyt v lázeňském městě zopakovat vícekrát v roce.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Karlovy Vary spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když totožný wellness pobyt v Karlových Varech najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness v Karlových Varech, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.