515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty Jižní Morava

×zrušit filtry
zobrazeny 4 slevy

Wellness pobyty na Jižní Moravě se slevou

Levné wellness pobyty na Jižní Moravě a Slovácku slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie pro jednotlivce i pro dva. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. I masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace pro ženy i muže v podobě vodních radovánek nebo sladkého nicnedělání a popíjení šampaňského v jednom z apartmánů v oblasti Jižní Moravy a Slovácka se slevou vás přivede na myšlenku tento luxusní wellness pobyt zopakovat vícekrát v roce.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně oblast Jižní Moravy spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt na Jižní Moravě najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu na Jižní Moravě, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.