515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty v Čechách a na Moravě se slevou

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Wellness pobyty v České republice se slevou

Wellness pobyty v Čechách na Moravě i ve Slezsku slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie pro jednotlivce i pro dva. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce. I masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace pro ženy i muže v podobě vodních radovánek nebo sladkého nicnedělání a popíjení šampaňského v jednom z apartmánů se slevou vás přivede na myšlenku tento luxusní wellness pobyt doma v Česku zopakovat vícekrát v roce.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Čechy, Moravu i Slezsko spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt v Česku najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu v České republice, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.