515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Česká Kanada pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness neomezeně
Relaxační pobyt v jižních Čechách pro DVA na 3 dny nedaleko Jindřichova Hradce s polopenzí, saunou, vířivkou a NEOMEZENÝM vstupem do vnitřního bazénu. Užijte si dny plné odpočinku, nespočet aktivit a výlety v okolí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Česká Kanada pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness neomezeně

-37 %
Česká Kanada pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness neomezeně
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2015

Kde uplatnit voucher

Wellness Penzion LIFE****
Číměř 5
378 32 Číměř

www.penzionlife.cz
Tel. 777 060 443
E-mail: info@penzionlife.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Wellness dovolená v jižních Čechách

Hledáte romantickou nebo rodinnou dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v jižních Čechách, s polopenzí, wellness, nespočtem aktivit a malebnou okolní přírodou? Spojení toho všeho najdete právě ve Wellness Penzionu Life**** nedaleko Jindřichova Hradce!

Wellness v jižních Čechách

Rodinný penzion na strategickém místě

Nově zrekonstruovaný Wellness Penzion Life****  je situován ve stráni nad obcí Číměř, odkud je nádherný výhled na celé údolí. Jeho strategické umístění zaručuje, že zde prožijete ničím nerušenou dovolenou, a zároveň to k okolním zajímavostem nebudete mít vůbec daleko.

Nově zrekonstruovaný Wellness Penzion Life****

Ubytováni budete v komfortních a stylově zařízených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení. Nejen rodiny s dětmi jistě potěší, že jsou veškeré prostory ubytování nekuřácké.

Stylově zařízený pokoj

Pokoje mají vlastní sociální zařízení

Chutné jídlo i příjemný relax

V pobytovém balíčku je i polopenze pro oba, kterou si budete vychutnávat ve zdejší restauraci po celou dobu vašeho pobytu. Bohaté snídaně podávané formou bufetu a výtečné 2-chodové večeře, společně s příjemným interiérem restaurace zaručí, že si odtud vždy odnesete příjemný zážitek.

Hotelová restaurace

Pobyt si zpříjemněte také návštěvou zdejšího wellness centra - využít můžete sauny a vířivky, a to po dobu jedné hodiny. Naopak neomezeně můžete dobíjet energii ve vnitřním bazénu s protiproudem.

Bazén ve wellness centru

Relaxujte ve vířivce

Po odpočinku využijte aktivit, které nabízejí přímo v penzionu - můžete si zahrát golf či tenis na krytém kurtu. V zimním období určitě přijde vhod lyžařský areál Hradiště nacházející se v těsné blízkosti penzionu.

Přinášíme další tipy na výlety, které stojí za to: 

 • Aquapark Jindřichův Hradec - jedná se o plně vybavený aquapark s vnitřním plaveckým a relaxačním bazénem včetně tobogánů, občerstvení, sauny a vířivek.
 • Hrady a zámky - v okolí penzionu se nachází řada hradů a zámků vhodných k návštěvě. Za zmínku stojí zejména státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci. Navštívit je možné také zříceninu historického hradu Landštejn. V dojezdové vzdálenosti se nacházejí zámky Červená Lhota a Hluboká.
 • Výlet úzkokolejkou - výlet přírodou České Kanady je možné absolvovat parním vlakem a kochat se nádhernou nedotčenou krajinou.

Výlet parním vlakem stojí za to

 • Zoologické zahrady a farmy - ideální pro trávení času s dětmi. Nachází se zde ZOO-farma v Bílé s více než 60 zvířaty. Navštívit můžete také ZOO v Hluboké nad Vltavou. Pro zážitek jako z divokého západu je možné navštívit Bizoní ranč v Rožnově.

Za památkami UNESCO do jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • České Budějovice - dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu!
Český Krumlov
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwarzenberská hrobka vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 9. 11. 2014 do 31. 3. 2015. Nástup neděle-středa.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu 22. 12. 2014-2. 1. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 777 060 443 nebo na
  e-mailu info@penzionlife.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti do 12 let 860 Kč/pobyt.
  • Děti od 12 let 1 380 Kč/pobyt.
  • Další dospělá osoba 1 380 Kč/pobyt.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.penzionlife.cz.
nabídka byla ukončena