515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Romantická Budapešť pro DVA s wellness neomezeně
Romantický pobyt v Budapešti pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Pólus se snídaní a neomezeným vstupem do bazénu a fitness centra. Navštivte všechny nádherné památky, proslulé termály, mořské akvárium...a vychutnejte si skvělou atmosféru města na Dunaji!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Romantická Budapešť pro DVA s wellness neomezeně

-45 %
Romantická Budapešť pro DVA s wellness neomezeně

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 78 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 26. 4. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Pólus***
Szentmihályi út 131
1152 Budapest
Maďarsko

www.hotelpolus.hu
e-mail: info@hotelpolus.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt v Budapešti pro dva

Která z evropských metropolí Vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, které nemají na světě obdoby a s nespočtem dalších zajímavostí. Dlouho neváhejte a poznejte Budapešť na vlastní oči!

Ubytování se snídaní a dostupné centra

Pro Váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***, který je snadno dostupný autem z Brna, Prahy i Bratislavy. Využít můžete i autobusy linky Student Agency, které Vás zavezou přímo do centra města.

Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min).

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. Zde také můžete zdarma parkovat (nebo využijte hlídaného parkování v areálu hotelu za 4 EUR/den).

Hotel je nově zrekonstuovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu a welcome drink na přivítanou. Navíc jsme si pro Vás připravili NEOMEZENÝ vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Za příplatek pak můžete ještě relaxovat v sauně, zahrát si bowling nebo stolní fotbal - vše najdete v přímo hotelu.

Proslulé maďarské termály i v zimě

Představte si, že si i v zimě můžete užívat odpočinku v termálních lázních pod širou oblohou. A kde jinde než v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

V rámci Vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur Vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady...vše co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotické tvory
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2300 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1600 Ft a pro studenty 1900 Ft.

Kam v Budapešti

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se veže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 6.2. do 26.4.2013.
 • Rezervace na e-mailu info@hotelpolus.hu (komunikace v angličtině).
 • Vyhodné prodloužení pobytu: pobyt na 4 dny (3 noci) se snídaní a službami za příplatek 780 Kč/30 EUR (v druhém kroku objednávky).
 • Jedno dítě do 10 let zdarma, další za 10 EUR/den.
 • Děti 10 - 14 let 10 EUR/den.
 • Osoba starší 14-ti let 15 EUR/den.
 • Parkování se hradí na místě.
 • V ceně kuponu není zahrnuta městská daň v hodnotě 1,5% ceny kuponu (hradí se na místě).
 • Více informací na www.hotelpolus.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena