515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Bratislava pro DVA s wellness. Navštivte adventní trhy!
Bratislava pro DVA na víkend v nádherném Hotelu W*** se vstupem do luxusního wellness. Nalaďte se na adventní notu na bratislavských Vánočních trzích nebo na zámku Schloss Hof!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Bratislava pro DVA s wellness. Navštivte adventní trhy!

-54 %
Bratislava pro DVA s wellness. Navštivte adventní trhy!
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 1. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vánoční Bratislava s luxusním ubytováním a wellness

Že jste v Bratislavě ještě nikdy nebyli? A víte, že právě v Bratislavě se již od 23.11. konají opravdu příjemné a stylové Vánoční trhy se skvělou atmosférouNávštěvu Bratislavy si užijete v luxusním hotelu se snídaní a wellness. Navštivte Bratislavu v nejkrásnějším období roku a začněte se těšit na vánoční svátky!

Když už se do Bratislavy vydáte, vězte, že se zde budete mít jako v pohádce. Bydlet budete v nádherném Hotelu W***, který najdete v klidné části města,  avšak stále se velice snadno dostanete do historického centra (využijte k tomu městskou dopravu linky č. 20,21,23 nebo 28).

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích Standart s vlastním sociálním zařízením s koupelnou, LCD TV s velkým výběrem programů, telefonem a Wi-Fi

Každé ráno se navíc nabijete energií při vydatné snídani formou švédských stolů, která se podává v hotelové restauraci. Zde si také můžete pochutnat na dalších specialitách a kvalitních vínech. Přes den přijde vhod denní menu jen za 3,60 EUR.

Relax v luxusním wellness pro oba

Hotel W disponuje také bohatě vybaveným a zároveň kompletně zrekonstruovaným wellness studiem, kde můžete oba strávit příjemné dvě hodiny.

Těšte se na relaxační bazén s protiproudem a vodou o teplotě 32°Csuchou saunu a infrasaunu, parní lázeň, sprchové studio, vířivku a oddechové studio s aromaterapií.

Vánoční trhy na zámku Schloss Hof

Poslední listopadový a každý prosincový víkend se můžete nechat přenést do pohádky! Za 30 minut se objevíte na habsburském císařském zámku Schloss Hof, kde se každý víkend konají pohádkové vánoční trhy! Schloss Hof je největším zámeckým komplexem v celém Rakousku!

Otevřeno je v sobotu od 10:00 do 19:00 hod., v neděli od 10:00 hod. do 18:00 hod. Vstupné pro dospělé 5 EUR, děti do 6 let zdarma, děti 6 - 15 let 1 EUR, rodinná vstupenka (2 dospělí + max. 3 děti do 15 let) 11 EUR.

K zámku Schloss Hof se snadno dostanete také díky autobusové společnosti Slovak Line, která Vás k zámku dopraví. Za cestu i vstup na vánoční trhy zaplatíte 8 EUR/dospělí a 2 EUR/dítě. Lístky si můžete zakoupit na www.slovaklines.sk.

Osobními automobily se k císařskému zámku Schloss Hof ve směru z Bratislavy dostanete přes město Hainburg s pokračováním po silnici B 49. Na lesním parkovišti přímo před zámkem je k dispozici 545 parkovacích míst pro osobní auta a 21 míst pro autobusy.

Adventní nálada na Vánočních trzích v Bratislavě

Nalaďte se na vánoční atmosféru, zahřejte se punčem a nakupte pár vánočních dárků! To všechno (a mnohem víc) na romantických bratislavských Vánočních trzích, které se na Hlavním a Františkánském náměstí konají již od 23.listopadu 2012!

Kde kupon uplatnit

W Hotel***
Opletalova 1/A
84107 Bratislava
www.whotel.sk
tel: +421 264 761 721
e-mail: recepcia@whotel.sk

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 19.11.2012 do 31.1.2013.
 • Lze využít pouze o víkendu (pá 14 hod - ne 12 hod).
 • Rezervace termínu na čísle +421 264 761 721 nebo e-mailu recepcia@whotel.sk.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Dětská postýlka zdarma.
 • Třetí osoba na přistýlce za 38 EUR/pobyt vč. všech služeb.
 • Prodloužení pobytu za cenu 79 EUR/2 osoby/noc (platí se na místě).
 • Pes 10 EUR/noc.
 • V ceně není zahrnuta místní daň 1,65 EUR/osoba/den (platí se na místě).
 • Více informací na www.whotel.sk.
nabídka byla ukončena