515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Beskydy pro DVA na 3 dny s neomezenou konzumací piva a wellness
Last minute super podzimní pobyt pro DVA na 3 dny v krásném podhůří Beskyd. Čeká vás neomezená konzumace výborného Podhorského piva ze zdejšího pivovaru, relax ve wellness, bohaté snídaně a večeře se sladkou tečkou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Beskydy - Valašsko

Beskydy pro DVA na 3 dny s neomezenou konzumací piva a wellness

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 72 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Beskyd
Náměstí 1
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

www.hotel-beskyd.cz
Tel.: +420 604 450 344, +420 743 535 903 (od 9:00 do 15:00)
E-mail: info@hotel-beskyd.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Beskydy, překrásné místo Moravskoslezského kraje, kam se vydáte na výlety a zároveň si užijete pohodlného ubytování s polopenzí, relaxace ve wellness a neomezené konzumace místního Podhorského piva - vyrazte třeba hned zítra!

Beskydy - překrásné místo Moravskoslezského kraje

Hotel Beskyd s rodinnou atmosférou

Hotel Beskyd se nachází přímo v centru města Frýdlant nad Ostravicí, jemuž je také přezdíváno "Brána Beskyd". Od prvního momentu, kdy sem vstoupíte, se k vám bude personál chovat mile a přátelsky a budete se zkrátka cítit jako doma. 

Ubytováni budete v pohodlně a vkusně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je také Wi-Fi připojení.

Součástí balíčku je polopenze, kterou si vychutnáte v restauraci situované v prostorách hotelu. Skládá se z bohatých snídaní podávaných formou bufetu (8:00-10:00) a chutných 3-chodových večeří zahrnujících i sladkou tečku na závěr (18:00-20:00).

Hotel Beskyd

Pivo ze zdejšího Podhorského pivovaru

Příjemnou součástí balíčku bude pro vás jistě neomezená konzumace Podhorského piva, a to po celou dobu pobytu. Historie vaření piva ve Frýdlantu nad Ostravicí sahá až do roku 1765. O necelá tři století později, roku 2013, zde byla uvařena první várka Podhorského ležáku. A právě v tomto roce vznikl také zdejší Podhorský pivovar. 

Podhorský pivovar

Pivo se zde vaří tradiční českou technologií na dva rmuty. Jedná se o proces, při kterém enzymatický komplex obsažený ve sladu štěpí složité polysacharidy (škroby) na zkvasitelné cukry.

K výrobě piva je používán slad z moravského ječmene, žatecký chmel, kvalitní pivovarské kvasnice a voda z Beskyd. Díky žateckému chmelu má pivo jemnou hořkost a příjemnou chmelovou vůni, plnější chuť a větší říz. Pivo je pěnivé, nefiltrované a nepasterizované.

Objevte taje vaření piva

Součástí pobytového balíčku je také prohlídka právě tohoto pivovaru, takže se můžete na výrobu piva podívat hezky zblízka. Přímo v hotelu můžete ochutnat Polotmavou Třináctku, Extra Hořkou Tmavou Čtrnáctku, Extra Hořký Světlý Ležák Dvanáctku, Světlou Jedenáctku a Výčepní Desítku.

Užijte si ničím nerušenou relaxaci

V neposlední řadě je součástí balíčku jeden časově neomezený vstup pro oba do nedalekého Wellness centra Kotelna (5-10 minut pěšky), kde můžete relaxovat v bazénu, saunách i vířivce.

Užijte si ničím nerušenou relaxaci

Squash, volejbal, tenis a jiné sporty si zde můžete užít za příplatek dle aktuálních cen. 

A kam v okolí  na výlety?

Ani ti, kteří upřednostňují aktivní odpočinek, nepřijdou zkrátka. V okolí hotelu se nachází i nespočet míst vhodných pro výlety.

 • Hrad Hukvaldy (17 km) by si neměl nechat ujít žádný návštěvník Hukvald. K procházkám láká také rozsáhlá obora, v níž našel inspiraci i český hudební génius Leoš Janáček. Kromě prohlídky hradu jsou v jeho prostorách každoročně pořádány rytířské slavnosti, řada divadelních představení a hudebních programů.
 • Větrný mlýn holandského typu se nachází nedaleko západního okraje obce Dolní Sklenov (21 km) a na úpatí kopce Vrchy (424 m.n.m.).
 • Technické muzeum TATRA se nachází v Kopřivnici (21 km), nedaleko Hukvald. Jde o nejucelenější sbírku věnovanou počátkům výroby dopravních prostředků v českých zemích (tehdejší Rakousko – Uhersko a později Československo).
 • Hrad Štramberk ve městě Štramberk (24 km). Součástí hradu je honosná gotická věž, která nese název Trůba. Tyčí se do výšky 40 metrů a je výraznou dominantou města.
 • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (26 km). Součástí muzea je Valašská dědina, která je nejrozsáhlejším areálem Valašského muzea v přírodě.

V okolí hotelu se nachází mnoho míst vhodných pro výlety


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6. 10. 2015 do 30. 11. 2015. VÍKENDOVÉ TERMÍNY JSOU JIŽ VYPRODANÉ.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí na tel. +420 604 450 344, +420 743 535 903 (9:00 - 15:00). Rezervace e-mailem na info@hotel-beskyd.cz, a to nejpozději 14 dní po zakoupení kuponu.
 • Zrušení rezervace je nutné provést nejpozději 7 dní před nástupem, jinak kupon propadá.
 • Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti od 3 do 14,9 let za 1200 Kč/pobyt včetně všech služeb.
  • děti starší 15 let či další dospělé osoby za 1500 Kč/pobyt včetně všech služeb.
 • Povinné příplatky (platí se na místě):
  • pobytová taxa 20 Kč/dospělá os./noc, 10 Kč/dítě/noc.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, platí se na místě):
  • pes za 200 Kč/noc.

Hodnocení pobytu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Dušan 22. 10. 2015

  Pěkný pokoj.

 • plevak.rostislav 22. 10. 2015

  Výborné pivo

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

nabídka byla ukončena