515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Beskydy pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM wellness
Ideální pobyt pro všechny milovníky dobrého piva a odpočinku! Pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) v krásném podhůří Beskyd s polopenzí, konzumací piva a NEOMEZENÝM vstupem do wellness. Navíc druhé dítě do 15. let ZDARMA!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Beskydy - Valašsko

Beskydy pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM wellness

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Beskyd
Náměstí 1
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

www.hotel-beskyd.cz
Tel.: 604 450 344
E-mail: info@hotel-beskyd.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ničím nerušený relax v podhůří Beskyd

Beskydy, překrásné místo Moravskoslezského kraje, kam se vydáte na výlety a zároveň si užijete pohodlného ubytování s polopenzí, každodenním neomezeným vstupem do wellness a konzumací místního Podhorského piva. 

Ničím nerušený relax v podhůří Beskyd

Pokud preferujete dovolenou plnou relaxace, ale i aktivního odpočinku, neváhejte, a vyrazte do malebného podhůří Beskyd!

Hotel Beskyd

Nově zrekonstruovaný Hotel Beskyd se nachází přímo v centru města Frýdlant nad Ostravicí, jemuž je také přezdíváno "Brána Beskyd". Od prvního momentu, kdy sem vstoupíte, se k vám bude personál chovat mile a přátelsky a budete se zkrátka cítit jako doma. 

Hotel Beskyd

Hotel nabízí vše, co ke spokojené dovolené potřebujete. Ubytováni budete v pohodlně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi připojení.

Součástí balíčku je polopenze, kterou si vychutnáte v restauraci situované v prostorách hotelu. Skládá se z bohatých bufetových snídaní (8:00-10:00) a večeří, které zakončíte sladkou tečkou (18:00-20:00).

Součástí balíčku je polopenze, kterou si vychutnáte v restauraci situované v prostorách hotelu

Pivo ze zdejšího Podhorského pivovaru

Příjemnou součástí balíčku bude pro hosty jistě konzumace Podhorského piva, kdy můžete každý ochutnat rovnou 5 piv dle výběru. Historie vaření piva ve Frýdlantu nad Ostravicí sahá až do roku 1765. O necelá tři století později, roku 2013, zde byla uvařena první várka Podhorského ležáku. A právě v tomto roce vznikl také zdejší Podhorský pivovar. 

Pivo ze zdejšího Podhorského pivovaru

Pivo se zde vaří tradiční českou technologií na dva rmuty. Jedná se o proces, při kterém enzymatický komplex obsažený ve sladu štěpí složité polysacharidy (škroby) na zkvasitelné cukry.

Pivo se zde vaří tradiční českou technologií na dva rmuty

K výrobě piva je používán slad z moravského ječmene, žatecký chmel, kvalitní pivovarské kvasnice a voda z Beskyd. Díky žateckému chmelu má pivo jemnou hořkost a příjemnou chmelovou vůni, plnější chuť a větší říz. Pivo je pěnivé, nefiltrované a nepasterizované.

K výrobě piva je používán slad z moravského ječmene, žatecký chmel, kvalitní pivovarské kvasnice a voda z Beskyd

Součástí pobytového balíčku je také prohlídka právě tohoto pivovaru, takže se můžete na výrobu piva podívat hezky zblízka. Přímo v hotelu můžete ochutnat Polotmavou Třináctku, Extra Hořkou Tmavou Čtrnáctku, Extra Hořký Světlý Ležák Dvanáctku, Světlou Jedenáctku a Výčepní Desítku.

Užijte si ničím nerušenou relaxaci

V neposlední řadě je součástí balíčku každodenní jednorázový, časově neomezený vstup pro oba do nedalekého Wellness centra Kotelna (5-10 minut pěšky), které nabízí širokou škálu wellness i sportovního vyžití.

Užijte si ničím nerušenou relaxaci

Díky kuponu zde budete moci využít například krytý bazén, saunu, venkovní saunu či whirpool. Rezervaci wellness proveďte při nástupu na pobyt.

Squash, volejbal, tenis a jiné sporty si zde můžete užít za příplatek dle aktuálních cen. 

A kam v okolí  na výlety?

Ani ti, kteří upřednostňují aktivní odpočinek, nepřijdou zkrátka. V okolí hotelu se nachází i nespočet míst vhodných pro výlety.

 • Hrad Hukvaldy (17 km) by si neměl nechat ujít žádný návštěvník Hukvald. K procházkám láká také rozsáhlá obora, v níž našel inspiraci i český hudební génius Leoš Janáček. Kromě prohlídky hradu jsou v jeho prostorách každoročně pořádány rytířské slavnosti, řada divadelních představení a hudebních programů.
 • Větrný mlýn holandského typu se nachází nedaleko západního okraje obce Dolní Sklenov (21 km) a na úpatí kopce Vrchy (424 m.n.m.).
 • Technické muzeum TATRA se nachází v Kopřivnici (21 km), nedaleko Hukvald. Jde o nejucelenější sbírku věnovanou počátkům výroby dopravních prostředků v českých zemích (tehdejší Rakousko – Uhersko a později Československo).
 • Hrad Štramberk ve městě Štramberk (24 km). Součástí hradu je honosná gotická věž, která nese název Trůba. Tyčí se do výšky 40 metrů a je výraznou dominantou města.
 • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (26 km). Součástí muzea je Valašská dědina, která je nejrozsáhlejším areálem Valašského muzea v přírodě.

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (26 km)


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 6. 2015 do 31. 7. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 604 450 344 nebo
  na e-mailu info@hotel-beskyd.cz, a to nejpozději 14 dní po zakoupení kuponu.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě 3-15 let 1 500 Kč/pobyt.
  • Další dospělá osoba 1 500 Kč/pobyt.
  • Pes 200 Kč/noc.
  • Turistická taxa 20 Kč/dospělá osoba/den, 10 Kč/dítě/den.
 • Děti do 3 let ZDARMA.
 • Druhé dítě od 3 do 15 let ZDARMA.
 • Zrušení nebo přesunutí termínu rezervace je nutné provést nepozději 7 dní před nástupem, jinak kupon propadá.
 • Check in od 14:00 hod., check out do 10:00 hod.
 • Více informací na www.hotel-beskyd.cz.

Hodnocení pobytu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Dušan 22. 10. 2015

  Pěkný pokoj.

 • plevak.rostislav 22. 10. 2015

  Výborné pivo

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

nabídka byla ukončena