515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Bešeňová pro DVA s polopenzí jen 50 m od thermal parku Gino
Pobyt u termálu Bešeňová na 3 nebo 4 dny v Hotelu Flóra Bešeňová s bohatou polopenzí a slevovou kartou Liptov region Card ZDARMA. Thermal park Gino Paradise BEŠEŇOVÁ vzdálený pouhých 50 m od hotelu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Liptov

Bešeňová pro DVA s polopenzí jen 50 m od thermal parku Gino

-51 %
Bešeňová pro DVA s polopenzí jen 50 m od thermal parku Gino

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 74 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Flóra Bešeňová
Bešeňová 58
034 83 Bešeňová
Slovensko

www.besenovaflora.sk
Tel.: +421 444 303 134, +421 444 303 135
E-mail: flora@besenovaflora.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dobijte novou energii v Nízkých Tatrách

Jste vyčerpaní, bez nálady a zkrátka cítíte, že potřebujete své tělo i mysl konečně dobít novou energií? Právě nyní máte jedinečnou možnost vyrazit s vaším partnerem či rodinou na krátký relax do jedné z oblíbených oblastí na Slovensku - Liptova a užívat si výborný servis hotelu a lenošení v blízkém (50 m) thermal parku, kam máte navíc díky kuponu zlevněný vstup!

Dobijte novou energii v Nízkých Tatrách

Hotel rodinného typu Flóra Bešeňová

Hotel Flóra Bešeňová se nachází v obci Bešeňová, jež je obklopena vrcholy Nízkých a Západních Tater. Krásu okolní přírody umocňuje mimo jiné vodní nádrž, která se nachází v bezprostřední blízkosti ubytování.

Hotel Flóra Bešeňová

Stylově vybavené pokoje představují možnost ubytování jak pro páry, tak pro celé rodiny. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, SAT TV, ledničkou a bezplatným Wi-Fi připojením. Samozřejmostí je parkování chráněné kamerovým systémem přímo u hotelu zdarma.

Stylově vybavené pokoje

Restaurace vyniká stylovým zařízením, profesionální obsluhou a gastronomií servírující jak slovenské, tak mezinárodní speciality. K příjemnému posezení vybízí místní vinný sklípek s krbem, kde si můžete vybrat z široké nabídky kvalitních vín.

Na skvělé jídlo do zdejší restaurace

V rámci tohoto balíčku je pro vás připravena polopenze skládající se z bohatých snídaní a večeří dle vašeho výběru ze tří jídel

Relaxujte v blízkém thermal parku

Hotel se nachází pouhých 50 metrů od thermal parku Gino Paradise. Tento vodní ráj, vybudovaný na bázi horkých pramenů termálních vod, proslul především díky svým léčebným pramenům, které mají blahodárný vliv na pohybové a dýchací ústrojí. Mimo jiné mají také příznivé kosmetické účinky. 

Thermal park Gino Paradise

Nachází se zde celoročně otevřená adrenalinová zóna s 30 metrů vysokou toboganovou věží s panoramatickou vyhlídkou, 6 tobogánů s celkovou délkou více než 1 km a také nejdelší tobogán na Slovensku. Dále se můžete těšit na celoročně otevřené venkovní bazény s geotermální vodou, vyvěrající z hloubky 1 987 metrů a s teplotou okolo 60 °C.

Venkovní bazény s geotermální vodou

Neopakovatelnou atmosféru si vychutnáte v místním Wellness&Spa centru. Vyzkoušejte nejrůznější typy inhalací či masáží. Co takhle vyzkoušet tureckou mýdlovou masáž - Hammam? Kompletní nabídku služeb najdete ZDE.

Liptov region Card, kterou zakoupením kuponu získáváte zdarma, máte navíc vstup se slevou - sleva 5 EUR/osoba na celodenní vstup při pobytu na 2 noci! Další výhody Liptov region Card najdete ZDE.

A kam dál?

Tatry jsou nejen synonymem pro turistiku a lyžování, ale také pro relaxaci v termálech! Určitě navštivte:

 • Aquapark Tatralandia - největší areál vodní zábavy na Slovensku, v Čechách a Polsku. Od vašeho ubytování je areál vzdálený necelých 20 km. Aktuálně největším lákadlem je právě otevřený TROPICAL PARADISE, který je řešen jako kousek karibského tropického ráje s průměrnou teplotou 30°C a s originální tropickou flórou. V celém prostoru roste mnoho živých palem (s výškou do 10 metrů). Pod těmito palmami si každý najde svůj kousek na odpočinek. Mimo to vás čekají 3 celoroční bazény, saunový svět, vířivky a mnohem víc... 

Aquapark Tatralandia

 • Liptov je obecně považován za jedno z nejkrásnějších míst celého Slovenska. Je také jedním z nejnavštěvovanějších míst a nudit se zde rozhodně nebudete.
 • Národní park Nízké Tatry - největší chráněné území na Slovensku známé díky Demanovské dolině, množství sjezdovek a spletitým cykloturistickým trasám.
 • vodní nádrž Liptovská Mara
 • Demanovské jeskyně - tvoří nejnavštěvovanější jeskynní komplex na Slovensku, který je naprostným unikátem.

V prezentaci byly použity fotografie z webu www.ginoparadise.sk. Tímto děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 3. 1. 2015 do 31. 3. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 444 303 134, +421 444 303 135
  nebo na e-mailu flora@besenovaflora.sk.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě na přistýlce 22 EUR/noc včetně polopenze.
  • Turistická taxa 0,80 EUR/osoba starší 6 let/noc.
  • Pes 5 EUR/noc.
 • Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
 • Více informací na www.besenovaflora.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena