515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Adršpašsko pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a masáží, či vstupem do aquaparku
Vydejte se do krásné přírody Adršpašska a Broumovska. Pobyt pro DVA na 3 a více dní v příjemném Hotelu Prajzko s bohatou polopenzí, ochutnávkou svařáků a masáží, nebo vstupem do aquaparku. V nabídce také seniorský pobyt s plnou penzí a programem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Adršpašsko pro DVA na 3 a více dní s polopenzí a masáží, či vstupem do aquaparku

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
34 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

27. 10. 2015 – 1. 4. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Prajzko***
Husova 223
549 31 Hronov

www.hotel-prajzko.cz
Tel.: +420 737 552 250
E-mail: zajezdy@longtour.cz


Vzpomínáte na slavnou pohádku, ve které se mladý loupežník Lotrando zamiloval do krásné princezny Zubejdy? A chcete poznat místa, kde se Lotrando učil loupit, kácel stromy a pobýval v klášteře? Využijte dnešní nabídky a vydejte se na perfektní dovolenou!

Využijte dnešní nabídky a vydejte se na perfektní dovolenou!

Hotel Prajzko*** nedaleko Adršpachu

Hotel Prajzko*** se nachází na hranici překrásné přírody Adršpašska, Broumovska a Kladského pomezí, nedaleko minerálních pramenů Hronovky a Regnerky. Krásy tohoto okolí spočívají především v dominanci nádherných skalních útvarů.

Hotel Prajzko*** nedaleko Adršpachu

Ubytujete se v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, s televizí se satelitem a Wi-Fi připojením v celém prostoru hotelu. Součástí je i pokojový trezor. Parkování zdarma je samozřejmostí.

Ubytujete se v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením, s televizí se satelitem a Wi-Fi připojením v celém prostoru hotelu

Součástí je také bohatá polopenze ve formě snídaňových bufetů a večeří výběrem ze tří jídel. Po příjezdu na vás také čeká welcome drink a malý dárek. Večer se pak zahřejete při ochutnávce různých druhů svařených vín.

oučástí je také bohatá polopenze ve formě snídaňových bufetů a večeří výběrem ze tří jídel

V hotelu se nachází mimo jiné také půjčovna sportovního vybavení. Příjemnou relaxaci vám nabídne hotelové wellness centrum. V hotelu se pořádají také pravidelné taneční a kulturní večery.

Relaxace a nabitý program pro seniory

Dopřejte si během pobytu také chvíle odpočinku! Díky kuponu si můžete vybrat mezi masáží celého těla či návštěvou nedalekého aquaparku Kudowa Zdoj (8 km) na 2 hodiny, jenž se nachází kousek za polskou hranicí.

Relaxace a nabitý program pro seniory

Aquapark je považován za jeden z nejmodernějších v celém Dolním Slezsku. Vyznačuje se především minerální vodou a rekreačními bazény s gejzíry a vířivkami. Ty nejmenší jistě potěší zdejší tobogán, který dosahuje délky až 90 metrů.

Aquapark je považován za jeden z nejmodernějších v celém Dolním Slezsku

V areálu aquaparku je návštěvníkům k dispozici také fitness centrum se saunou nebo bowling.

Pokud si zvolíte variantu seniorského pobytu, budete si mimo snídaní a večeří každý den pochutnávat na vynikajících obědech, které jsou zahrnuty do plné penze

Pokud si zvolíte variantu seniorského pobytu, budete si mimo snídaní a večeří každý den pochutnávat na vynikajících obědech, které jsou zahrnuty do plné penze.

Čekají vás také přednášky o historických památkách a zajímavých místech v dané oblasti doplněné videoprojekcemi, a dozvíte se o léčivých účincích minerálních vod. Navštívíte také prameny minerálních vod a některá historická místa v okolí hotelu (vstupné zdarma).

Náchodsko plné zajímavostí

Náchodsko svojí polohou a rozmanitou krajinou nabízí nespočet aktivit k pěší turistice, projížďce na horských kolech a výletech po značených turistických stezkách. 
 
 
Celý kraj je protkán osudy zdejších rodáků - Aloise Jiráska, Josefa a Karla Čapkových, Boženy Němcové, Egona Hostovského a v neposlední řadě i Josefa Škvoreckého, který pochází přímo z Náchoda.
 
Věřte, že nudit se v tomto kraji určitě nebudete:
 • mezi nejnavštěvovanější místa tohoto regionu patří Adršpašsko-teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy - ty jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě
Mezi nejnavštěvovanější místa tohoto regionu patří Adršpašsko-teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy - ty jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě
 • dominantou regionu a dalším uskupením skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů je 10 km dlouhý hřeben Broumovských stěn, dále hora Ostaš a stolové hory Bor a Hejšovina na hranicích s Polskem
 • poblíž Jaroměře se nachází rozsáhlá pevnost Josefov založená císařem Josefem II. se zpřístupněnou částí podzemních chodeb
 • mladší systém opevnění představuje pevnostní systém II. světové války Dobrošov, který je propojen naučnou stezkou s pěchotním srubem Březinka, upraveném autenticky do stavu roku 1938
 • poblíž Dobrošova zajděte také na Jiráskovu chatu, kde je vyhlídková věž i výletní restaurace
 • městečko a zámek Kuks jsou zajímavé především částečně zachovalými barokními lázněmi a hospicem z přelomu 17. a 18. století, jejichž rozsáhlou sochařskou výzdobu realizoval Matyáš Bernard Braun
Městečko a zámek Kuks jsou zajímavé především částečně zachovalými barokními lázněmi a hospicem z přelomu 17. a 18. století
 • fascinující je benediktýnský klášter v Broumově, postavený dle plánů K.I. Dienzenhofera. Nyní je místem, kde uvidíte Turínské plátno.
 • méně známý, ale také pozoruhodný, je klášter v Polici nad Metují založený roku 1253 s gotickým pískovcovým portálem v průčelí kostela.
 • ZOO a Safari Dvůr Králové vám umožní navštívit všechny světové kontinenty během několika chvil a vidět nejrůznější živočišné druhy z bezprostřední blízkosti.
 • kousek od Náchoda se nachází také vodní nádrž Rozkoš, která je v zimě ideální k bruslení.

Po stopách Babičky v nedalekém Babiččině údolí

Chvíli zavzpomínejte na školní léta a vydejte se na obhlídku všech míst, která ve své nejslavnější povídce popisovala Božena Němcová.

 • Kdo že je ta "paní kněžna" - jedna z nejznámějších postav Babičky? Jde o Kateřinu Frederiku Vilemínu Benigna, vévodkyni Zaháňskou, která v roce 1800 zdědila Ratibořický zámek. Krásná, bohatá a duchaplná vévodkyně si Ratibořice zvolila za své stálé letní sídlo, které nechala v letech 1825-1826 přebudovat ve stylu klasicismu a empíru.
Po stopách Babičky v nedalekém Babiččině údolí
 • Mlýn si z knihy můžete pamatovat jako jednopatrovou kamennou budovu se zařízenou mlýnicí, pekárnou, dvěma komorami, dobovým nábytkem a předměty a dřevěným mlýnským kolem. Skutečnost není od popisu daleko a vy možná budete překvapeni, jak věrně je stavba v knize popsána.
 • Uvidíte zde také Viktorčin splav, i když dnes již z kamene a betonu. Zajímavostí je, že čela splavu musela být při posledním natáčení Moskalykova filmu přechodně obložena nařezanou kulatinou z velkých kmenů, aby splav připomínal dobu spisovatelčina dětství a místo, kde Viktorka pěla své tklivé písně.
 • Místo, kde Božena Němcová prožila léto se svými dětmi a kam také umístila celý děj Babičky, je samozřejmě Staré Bělidlo. Romantická dřevěná roubená chalupa krytá šindelem leží nedaleko Ratibořického zámku v Ratibořickém údolí.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 27. 10. 2015 do 1. 4. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 737 552 250 nebo na e-mailu zajezdy@longtour.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • dítě do 4,9 let zdarma.
  • dítě od 5 let a další dospělá osoba 1 500 Kč/pobyt na 3 dny, 1 700 Kč/pobyt na 4 dny.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě):
  • turistická taxa za 15 Kč/osoba/den.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pes za 300 Kč/den.
 • Při zrušení rezervace ve lhůtě kratší než 7 dnů před nástupem na pobyt kupon propadá.
 • Check in 14:00 hod., check out 11:00 hod.
 • Více informací na www.hotel-prajzko.cz.

Hodnocení pobytu

3,0 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Vlasta — 5. 6. 2016
 • lenka.frizlova — 1. 6. 2016

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena