515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
5-denní relaxační pobyt pro DVA - 20 procedur v ceně
5-denní RELAXAČNÍ pobyt pro DVA v hotelu Morris Nový Bor s 20 PROCEDURAMI, plnou penzí a exkurzí do umělecké SKLÁRNY. 1 DÍTĚ do 12 let ZDARMA (včetně stravování).
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lužické hory

5-denní relaxační pobyt pro DVA - 20 procedur v ceně

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 95 zákazníků
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pokud toužíte po opravdové relaxaci v obklopení luxusem, přijměte naše pozvání na 5-denní relaxační wellness pobyt v krásném čtyřhvězdičkovém Parkhotelu Morris Nový Bor. Bude Vás čekat ubytování v ****pokoji Morris room a v průběhu pobytu si užijtete neuvěřitelných 20 regeneračních nebo romantických wellness procedur (přehled všech procedur naleznete zde).

Aby vše bylo dokonalé a bez starostí, bude pro Vás připravena plná penze po celou dobu pobytu. Na výlet se vydáte do nedaleké umělecké sklárny AJETO, kde budete mít příležitost si vlastními silami vyfouknout svůj nový půllitr na pivo :-). 

Parkhotel Morris Nový Bor se nachází v klidné lokalitě rozsáhlého parku nedaleko centra města v krásné krajině Lužických hor. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Více informací o hotelu a okolí se dozvíte v promo videu.

Jako tip na výlet doporučujeme poznávání okolní krajiny Lužických hor nebo návštěvu aquaparku v nedaleké České Lípě (vstup máte v ceně :-). Stejně tak zajímá a poučná je návštěva zámku Zákupy, hradu Sloup, Bezděz, Panské skály zvané lidově Varhany. Krásným a nezapomentutelným výletem je bezesporu i návštěva Liberce s proslulou moderní rozhlednou na Ještědu, nejstarší ZOO a botanickou zahradou v České Republice.

Hotel disponuje 41 pokoji, a proto se o nedostatek volných kapacit nemusíte obávat. Nechte se hýčkat za senzační a neopakovatelnou cenu, vždyť standardní pultová cena za jednu jedinou noc bez jakýchkoliv služeb je v hotelu 2 700 Kč. Tip - vydejte se na virtuální prohlídku hotelu!

 

Kde kupón uplatnit

Parkhotel Morris 
Žižkova 269
473 01 Nový Bor 
www.hotelmorris.cz
e-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
tel.: 487 723 157

Doplňující informace

Hodnocení pobytu

4,5 z 5
Celkem hodnotilo 62 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

  • Ladislavsubrt 8. 9. 2018

    Vše

  • miloslav.riha 22. 8. 2018

    Velmi milý personál Velmi chutné jídlo Výborné procedury

zobrazit hodnocení / 62 zákazníků

nabídka byla ukončena