515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
3-denní pobyt v lázních Poděbrady s pivní koupelí
Lázeňský pobyt v Poděbradech. Dopřejte si skutečnou pivní koupel a popíjejte kvasnicové pivo Bernard při 3-denním pobytu.

3-denní pobyt v lázních Poděbrady s pivní koupelí

-44 %
3-denní pobyt v lázních Poděbrady s pivní koupelí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 30 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Už jste někdy navštívili proslulé lázně Poděbrady? Pokud ne, můžete očekávat velice příjemné malé lázeňské městečko položené ve strategické oblasti úrodné polabské nížiny 50 km od Prahy a Hradce Králové.

Užijte si lázeňskou atmosféru

Dominantou města položeného na obou březích Labe je zámek (původně hrad vybudovaný Přemyslem Otakarem II.). K velkému rozkvětu města pak došlo za doby krále Jiřího z Poděbrad. V roce 1905 pak byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně. Můžete se těšit na ničím nerušené procházení se po lázeňské kolonádě a v květinovém parku

Odpočiňte si v pivní lázni

Pro ještě větší zpříjemnění Vašeho 3-denního pobytu v Poděbradech je pro vás připravena pravá pivní koupel v dřevěných kádích. Účinky pivních kvasnic můžete ještě více podpořit neomezenou konzumací kvasnicového piva Bernard přímo v průběhu koupele. Součástí zhruba hodinové procedury v regeneračním centrum Iris je pak i krátká masáž zad, šíje a na přání i hlavy pivním olejem a relaxace na lůžku.

Projděte se po lázeňské kolonádě

Ubytování včetně snídaně je pro Vás připraveno v útulném penzionu Flídr situovaném přímo u parku v klidné lokalitě historického centra města nedaleko zámku.   

Ubytováni budete v útulném penzionu Flídr

Čekají vás pohodlné pokoje


Doplňující informace

Výběr varianty

nabídka byla ukončena