515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0

Vítáme advent s kredity navíc

Kupte voucher jako dárek a získejte kredit třeba na vaši další dovolenou. Právě pro vás tu máme speciální adventní akci! Jenom teď totiž můžete získat kredity navíc! Jak už asi každý věrný zákazník Slevotéky ví, s každým nákupem získáváte určité množství kreditů, které se dají uplatnit při dalším nákupu. Díky této akci ovšem získáte o poznání větší balík kreditů než obvykle. Do našeho věrnostního programu jste zapojeni zcela automaticky, stačí u nás být zaregistrovaný a objednávku provést jako přihlášený uživatel. O víc už se starat nemusíte. To zní jednoduše, ne?

Stačí nakoupit:

  • nad 2000 Kč a získáte kredit 200 Kč
  • nad 4000 Kč a získáte kredit 300 Kč
  • nad 6000 Kč a získáte kredit 400 Kč

Zobrazit slevy

Akce adventní kredity trvá do 9. prosince 2018.

Všechno, co potřebujete vědět 

Jakou platnost mají kredity?
Kredity z akce. Kredity z této akce jsou platné do 31. března 2019.

Jakou hodnotu má kredit?
Hodnota 1 kreditu odpovídá 1 Kč.

Jak získám své kredity?
S každou zaplacenou objednávkou, kterou u nás vytvoříte, získáváte automaticky určitý počet kreditů. Konkrétní výši kreditů se dozvíte vždy v náhledu nabídky pod zeleným tlačítkem „Koupit za“. Pokud po návratu z pobytu vyplníte náš formulář s recenzí, získáte dalších 50 kreditů navíc.

Jak kredity uplatním?
Je to jednoduché! Stačí, abyste byli během vytváření objednávky na našich stránkách přihlášení (tj. kliknete na „Můj účet“ v horní části okna a vyplníte přihlašovací údaje). Během objednávky voucheru narazíte na okénko „Kredit“. Do vyznačeného okénka napište počet kreditů, které chcete uplatnit (aktuální počet kreditů, které máte k dispozici, najdete vedle), a hned uvidíte, že se celková cena v dolní části stránky sníží o zadaný počet kreditů. Bude-li váš počet kreditů totožný nebo vyšší než cena zakoupeného voucheru, může být konečná cena i 0 Kč.

telefon

515 550 650

Ve všední dny od 08:00 do 18:00


telefon

podpora@slevoteka.cz

Napište nám dotaz a rádi odpovíme.

založeno 2010

Jsme specialisté na cestování
už od roku 2010


:)

Garantujeme vaši 100%
spokojenost