515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Víkendové pobyty a zájezdy

zobrazeno 119 slev

Vybírejte ze slev na víkendové pobyty

Každý víkend doma je už zřejmě nuda. Využijte slev a vychutnejte si víkendy za hranicemi vaší fantazie. Záleží na vás, jestli dáte přednost poznávacímu zájezdu nebo čistě wellness službám. Odpočinete si v obou případech, ať už aktivně nebo pasivně. Luxusní hotely vás zvou do svých útrob k pohoštění, dobrému pití i dalším mimořádným nabídkám. Stačí okusit něco o víkendu a uvidíte, že vaše srdce bude plesat radostí a vy překypovat dobrou náladou. Můžete to být víkendový wellness pobyt, romantický víkend pro dva nebo zahraniční eurovíkendy. Oblíbené jsou rovněž levné prodloužené víkendy u moře, v lese, u přehrady nebo na horách.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám cestovat na víkend levně a poznávat krásná místa Česka i Evropy. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný víkendový pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky víkendu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.