515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy přes Velikonoce 2020

Přemýšlíte, jak si užít naplno blížící se prodloužený velikonoční víkend? Letos vychází Velikonoční pondělí na 13.4. 2020. Podívejte se náš výběr velikonočních pobytů se slevou. Nenechte si tuto příležitost na odpočinek nebo poznání proklouznout mezi prsty.

zobrazeno 8 slev

Kam na Velikonoce 2019? Vyberte si z pobytů a zájezdů se slevou

Přemýšlíte, jak si užít blížící se prodloužený velikonoční víkend s Velikonočním pondělím 13.4. 2020. Jaro je tady a slunce láká k pobytu v přírodě, ve wellness, v termálních lázních, na horách a nebo k procházkám centry evropských měst. Podívejte se náš výběr velikonočních pobytů 2020 se slevou v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Itálii i jinde. Užijte si vaše Velikonoce s ubytováním dle představ sami nebo s dětmi naplno. Nenechte si tuto příležitost proklouznout mezi prsty.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám vycestovat levně přes Velikonoce a poznávat Česko i Evropu. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že zcela totožný velikonoční pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý voucher na pobyt vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.