515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Vánoční dárky - pobyty, wellness, dovolené

Darujte svým blízkým nejcennější vánoční dárek. Věnujte klid, relax a odpočinek. Vyberte jim voucher na pobyt z naší široké nabídky. Máme wellness pobyty v ČR i v zahraničí, pobyty na horách i romantické pobyty. Garantujeme vám, že vánoční dárek v podobě wellness dovolené bude tím nejlepším. Tak který dárkový voucher na dovolenou potěší vaše nejbližší?

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Wellness pobyty po Vánocích se slevou

Pořád váháte, zda si dopřát wellness na Vánoce? Pokud si svátky dokážete představit jen v klidu domova, můžete na relaxační dovolenou vyrazit klidně až před Silvestrem. A nemusíte zůstat jen v Česku, skvělé wellness pobyty po Vánocích si užijete i v kouzelné polské Wroclavi nebo v Tyrolských Alpách.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám odpočinkové Vánoce s wellness. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný vánoční wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.