515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Vánoční pobyty a zájezdy

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z vánočních pobytů 2017 se slevou

Být během Vánoc doma je někdy i nuda. Využijte slev a vychutnejte si vánoční pobyt pro dva nebo celou rodinu s dětmi někde mimo domov. Záleží na vás, jestli dáte přednost Vánocím na horách, wellness Vánocím nebo v lázních nebo termálech. Můžete si prodloužit vaši dovolenou i na Silvestra. Vašemu relaxu se meze nekladou. Oblíbené jsou i mezi seniory.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám trávit Vánoce 2017 levně a poznávat krásná místa Česka i Evropy. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný vánoční pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.