515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy - Valentýn 2019

Slavíte svátek zamilovaných doma nebo ve známé restauraci? Přijde vám to málo slavnostní a možná už trochu stereotypní? Co tak letos vyzkoušet něco nového? Udělejte si výlet a vyberte si některý z romantických valentýnských pobytů u nás nebo v zahraničí! V kulisách historických měst, v luxusním hotelu nebo třeba v lázních vám bude sklenka prosecca či některého z místních vín chutnat mnohem líp. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Valentýna!

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte mezi ověřenými valentýnskými pobyty se slevou

Pokud nechcete řešit na poslední chvíli, kde letos oslavíte svátek zamilovaných, máme pro vás už teď nabídku valentýnských pobytů se slevou. Ať už chcete partnera překvapit, nebo si společně vyberete některou z romantických lokalit u nás nebo v zahraničí, určitě si to užijete. Společně strávený čas, kdy nemusíte nikam spěchat a můžete si vychutnat každou minutu, je totiž tou nejlepší investicí do vztahu, ať už jste spolu pár týdnů nebo několik desítek let.

ikonka slevyNabízíme valentýnské pobyty se slevou v Čechách, na Moravě i jinde v Evropě. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný valentýnský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.