515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Pobyty a zájezdy do Alp v Itálii

×zrušit filtry
zobrazeny 2 slevy

Vyberte si z pobytů a zájezdů do italských Alp se slevou

Dechberoucí příroda, nekonečné možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžování, ale také zábavy a relaxu. Pobyty v Itálii v Alpách s lyžováním nebo tůrami vám umožní prožit aktivní dovolenou a na každém kroku odhalovat překrásná místa a panoramata těchto jedinečných evropských velehor. Známá jsou lyžařská střediska Bormio, Val di Fiemme, Livigno, Cortina d'Ampezzo a mnohá další.

ikonka slevyUmožňujeme poznat se slevou velehory Alpy v Itálii. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů a zájezdů do Alp levně vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný alpský pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení hor a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.