515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
Soutěž na Facebooku o pobyt pro dva v Hradci nad Moravicí v Hotelu Belaria***
Soutěž na Facebooku o pobyt pro dva v Hotelu Belaria***
Sleva byla již ukončena. Podívejte se na naší aktuální nabídku.

Soutěž na Facebooku o pobyt pro dva v Hradci nad Moravicí v Hotelu Belaria***

-100 %
Soutěž na Facebooku o pobyt pro dva v Hradci nad Moravicí v Hotelu Belaria***
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 758 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Neváhejte a hrajte se Slevotékou o fantastický pobyt pro dva v Hradci nad Moravicí v Hotelu Belaria***. Chcete se zúčastnit? Stačí vyplnit e-mail, kterým se přihlašujete na Facebook, a následně na svůj profil na Facebooku umístit veřejný příspěvek s Vaší oblíbenou fotkou z dovolené, na kterou rádi vzpomínáte. Do popisku fotky napište hashtag v tomto tvaru: #slevoteka a je to – pak už jen stačí držet si palce. A za 20 dní možná vylosujeme právě Vás!

Pozor, bez fotky na Facebooku s popiskem, který obsahuje hashtag #slevoteka, nemůžete být zařazeni do soutěže!

Výherci gratulujeme!

Sport i relaxace v Hotelu Belaria***

Nově zrekonstruovaný Hotel Belaria*** je umístěný v nádherném údolí řeky Moravice.  Ubytováni budete v pokojích  s vlastním sociálním zařízením, televizí a s výhledem na okolní louky, zámek nebo na venkovní bazén. K dispozici jsou také pokoje s balkónem.

V hotelu se nachází jak venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou, tak vnitřní vyhřívaný bazén. V obou bazénech je relaxační zóna určená k odpočinku. U venkovního bazénu je k dispozici dětský koutek, zahrnující houpačky a trampolínu. Díky nabídce rozmanitých a lákavých druhů masáží a zábalů, zrelaxujete nejen své tělo, ale i duši.

O vaši zábavu se postará všestranné vybavení hotelu, včetně kulečníku, venkovních kuželek, možnosti zapůjčení kol či cvičení aqua aerobiku s cvičitelkou.

Elegance a romantika

Relaxujte v moderním wellness centru

Venkovní bázen


Doplňující informace

 • Soutěž probíhá na internetových stránkách www.slevoteka.cz.
 • Účast v soutěži je bezplatná. Soutěže se mohou zúčastnit pouze fyzické osoby starší 18 let žijící na území České republiky, a to pouze jednou v daném soutěžním termínu. 
 • Pro účast v soutěži klikněte na „Zúčastnit se“. Vyplňte Vaši e-mailovou adresu, kterou používáte také pro přihlášení na Facebooku a na které Vás budeme v případě výhry kontaktovat, a následně klikněte na „Pokračovat“. Poté na svůj profil na Facebooku umístěte příspěvek s Vaší oblíbenou fotkou z dovolené. Do popisku fotky napište hashtag v tomto tvaru: #slevoteka.
 • Do soutěže jsou zařazeni pouze ti uživatelé, kteří vyplnili správně svoji e-mailovou adresu.
 • Jedna e-mailová adresa může být zaregistrována jen jednou. 
 • Výherce soutěže je náhodně vylosován ze soutěžících, kteří zadali svou e-mailovou adresu.
 • Soutěžící svojí účastí v soutěži vyjadřuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, svůj souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže pořadateli (především e-mailové adresy). Pořadatel je oprávněn zpracovávat tyto údaje za účelem vyhodnocení soutěže a následného zasílání informací o nabídkách pořadatele.
 • Vylosovanému výherci je výhra v soutěži oznámena informačním e-mailem na e-mail zadaný při registraci do soutěže.
 • Lhůta na přihlášení se k výhře je 14 dnů od doručení e-mailu. Výherce bude pořadatelem soutěže vyzván i k poskytnutí korespondenční adresy pro doručení dárkového kupónu v tištěné podobě. Jestliže se výherce o výhru nepřihlásí, výhra propadá pořadateli soutěže.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo během soutěže změnit podmínky, výhry a systém přidělování výher. V tomto případě by o tomto informoval na www.slevoteka.cz.
nabídka byla ukončena