515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit
×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vybírejte z pobytů na Slovensku se slevou

Slovensko je známé svým převážně kopcovitým profilem. Pouze jižní část, kudy protéká řeka Dunaj, je rovinatá. Turisté si oblíbili hlavně Vysoké Tatry. Ovšem i další slovenské hory skýtají spoustu možností k horským túrám a výletům po značených cestách. Skvělé zážitky můžete získat v Nízkých Tatrách, Velké Fatře a Malé Fatře či ve Slovenském ráji. Nejen příroda a slovenské termály, ale i pohostinnost Slováků je pro každého návštěvníka tím, co ho nutí se na Slovensko vracet. Ubytování najdete jak luxusní, tak i skromné.

ikonka slevyUmožňujeme vám cestovat levně a poznávat krásné hory, města, termály a termální koupaliště oblíbeného Slovenska. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem dovolené vám rádi poradíme.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že stejný pobyt nebo zájezd na Slovensko najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín slevového pobytu či zájezdu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.